Opis Specyfikacja Opinie SurRon Light Bee L1e X model 2022 Czarny
25 900 00
Ikona informacyjna

Darmowy przegląd
zerowy

Ikona informacyjna

Możliwość
przetestowania
w salonach stacjonarnych

Ikona informacyjna

100 dni na łatwy zwrot

Ikona informacyjna

Kup na raty 0%
(RRSO 0%)

Opis

Opis

Skuter elektryczny SURRON jest wyposażony w silnik 6 KW (~8,2 KM) . Silnik jest umieszczony w centralnej części crossa blisko środka ciężkości. 

Zestaw napędowy składa się z łańcucha oraz koła zębatego przymocowanego bezpośrednio do tylnej osi. Razem z niską wagą SurRon’a zapewnia on interesującą wydajność, a razem z dopasowaną charakterystyką mocy i momentu obrotowego gwarantuje radość z jazdy oraz bezpieczeństwo. Osiąga prędkość maksymalną 80 km/h.

WERSJA Z HOMOLOGACJĄ LIGHT BEE L1E POSIADA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY, ABY POJAZD MÓGŁ BYĆ UŻYWANY NA DROGACH PUBLICZNYCH!

Bateria

BATERIA LI ION SKŁADA SIĘ Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OGNIW OD FIRMY PANASONIC O NAPIĘCIU 60 VOLT I POJEMNOŚCI 32 Ah.
Bateria da się bardzo łatwo i bezpiecznie wyjąć, można ją ładować poza SurRon’em. Stan naładowania baterii jest wyświetlany na panelu LCD, który informuje również o ładowaniu. Bateria ładuje się zewnętrzną 10 A ładowarką, która może być łatwo schowana do małego plecaka. Czas ładowania całkowicie wyładowanej baterii do 100% pojemności trwa około 3 godzin. Wyraźnie szybsze jest ładowanie z 20% do 60% pojemności i trwa około 1 godziny (w ten sposób baterię można naładować na przykład podczas obiadu). Dlatego całodzienne korzystanie z motocykla jest możliwe.

Wyświetlacz i interfejs

Wyświetlacz elektrycznego cross’a na kierownicy pokazuje ważne informacje z kluczowymi parametrami (prędkość, ilość przejechanych kilometrów, całkowita ilość przejechanych kilometrów). Centralny wyświetlacz pokazuje również aktualny stan naładowania baterii oraz informuje o jej ładowaniu. SurRon standardowo jest wyposażony w przednie/ tylne światła i gniazdo USB do ładowania na przykład telefonu. Elektryk posiada również prosty przełącznik trybu jazdy.

Amortyzacja

KONSTRUKCJA RAMY ZOSTAŁA OD POCZĄTKU PRZYSTOSOWANA DO WYKORZYSTANIA SILNIKA ELEKTRYCZNEGO!
Doskonale dopasowuje wagę baterii i silnika do środka ciężkości w SurRon. Sposób wykorzystania profilów aluminiowych z pewnością zadowoli każdego miłośnika nowoczesnych technicznych konstrukcji. Aluminiowe profile, wraz z całą koncepcją elektrycznego cross’a, zapewniają minimalną masę całkowitą, sztywność ramy, wygodne prowadzenie i trwałość motocykla. Waga ramy wynosi tylko 7,8 kg! Przednie i tylne zawieszenie zapewniają wysokiej jakości komponenty firmy KKE. Tylny widelec wyposażony jest w kołyskę. Przedni widelec i tylne zawieszenie są w pełni regulowane.

Mocniej, bezpieczniej, lepiej

Model SurRon Light Bee L1e X z roku 2022 został specjalnie wzmocniony, dzięki czemu jeszcze bardziej przypomina motocykl niż rower. Nowe zawieszenie od producenta KKE jest dostosowane do większej masy pojazdu, a golenie amortyzatorów dzięki większej średnicy mają większą sztywność. Zwiększona o pojemność 2 Ah bateria jest jeszcze bardziej wydajna, co przekłada się na lepszy zasięg pojazdu. Przekonstruowane zostały także hamulce. Większe, potężniejsze zaciski czterotłoczkowe – po jednym na każdą tarczę hamulcową koła – sprawiają, że siła hamowania SurRon Light Bee jest odczuwalnie mocniejsza. Hamulce mają też wyczuwalnie lepszą modulację. Większa powierzchnia zacisków pozwala na sprawniejsze odprowadzenie ciepła, co pozytywnie wpływa na skuteczność całego układu.

1 Przedmiot

Opis

Bateria pojemność [Ah]
34
Specyfikacja

System

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

34 ,

Rozmiar

Inne

Skrzynia biegów i hamulec

Rama, widelec

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję