Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Specjalne promocje
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Rozmiar
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Pokrowce na rower


Pokrowiec na rower to niezbędne akcesorium każdego posiadacza roweru. Doskonale sprawdza się w przypadku przechowywania jednośladu na zewnątrz, jak i w garażu. Wykorzystać go możemy także podczas transportu roweru. 

Pokrowiec na rower składany w formie torby to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Wykonany z elastycznego materiału wysokiej jakości w pełni zabezpiecza umieszczony z nim rower. Proponowane przez nas pokrowce na rower są niezwykle trwałe oraz wytrzymałe. Uniwersalny rozmiar oferowanych pokrowców sprawia, że bez problemu dopasują się do większości składanych modeli rowerów. Prosta konstrukcja pokrowca powoduje, że zakłada się go na rower niezwykle szybko i łatwo. 

Kategoria pokrowców na rowery jest niezwykle szeroka. Oprócz pokrowca, który chroni cały jednoślad, istnieją także pokrowce na pojedyncze elementy roweru – np. pokrowce na siodełko, na hamulce, osłony na baterie, wyświetlacz, ramę czy port ładowania. Osłona na ramę chroni lakier roweru przed kamieniem. Przechowywanie jednośladu na balkonie sprawia, że jest on w dużym stopniu narażony na powstawanie na jego powierzchni kamienia bądź rdzy. 

Pokrowce na rower – pokrowiec na siodełko 


Decydując się na pokrowiec na siodełko, nie tylko chronimy je przed działaniem czynników zewnętrznych, ale także zwiększamy komfort siedzenia. Wygoda odgrywa kluczową rolę podczas dłuższych wycieczek rowerowych. Pokrowiec na siodełko powinniśmy zakładać podczas transportu roweru na dachu samochodu bądź na przyczepie na rower montowanej przy haku holowniczym. Posiadacze jednośladów, którzy często zabierają swoje rowery na wyjazdy doskonale wiedzą, jak znoszą one podróż. Narażone są nie tylko na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale także na owady czy pyłki. Skuteczna ochrona sprawia, że nie musimy czyścić naszego roweru, dojeżdżając na miejsce. 

Proponowane przez nas pokrowce na siodełko polecane są miłośnikom górskich wycieczek. Gwarantują dodatkowe wsparcie podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Wykonane są z elastycznego materiału, który bez problemu dopasowuje się do każdego typu siodełka. Ergonomiczny kształt oraz amortyzująca wkładka żelowa sprawiają, że pokrowiec na siodełko spłaszcza nierówny teren akcesorium.

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.