Opis Specyfikacja Opinie SurRon Storm Bee R model 2022
50 950 00
Przedsprzedaż
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Ikona informacyjna

Darmowy przegląd
zerowy

Ikona informacyjna

Możliwość
przetestowania
w salonach stacjonarnych

Ikona informacyjna

100 dni na łatwy zwrot

Ikona informacyjna

Kup na raty lub
weź w leasing!

Opis

SurRon Storm Bee – 100% elektryczny motocykl typu dirt bike. Jego dynamiczny design i agresywna geometria sprawiają, że Storm Bee prezentuje się jak rasowy motocykl terenowy. Storm Bee to w pełnowymiarowy motocykl elektryczny o ogromnej sile wrażenia i imponującym stosunku mocy do masy w tej klasie.

Elektryczny cross – moc i prędkość maksymalna

Przygoda na dwóch kółkach od zawsze chodziła Ci po głowie, ale duża waga i hałas motoru skutecznie blokowała Twoje chęci? Storm Bee umożliwi Ci realizację niespełnionych marzeń dzięki cichej pracy silnika i wyjątkowo lekkiej konstrukcji. Rama Storm Bee F wykonana jest z kutego stopu aluminium, która zapewnia wysoką trwałość połączoną z dużą elastycznością i wagą poniżej 100 kg.

O Twój komfort i bezpieczeństwo zadbają również hamulce wyposażone w układ kontroli trakcji, zapewniające nieocenioną pomoc zwłaszcza na mokrym lub żwirowym terenie. Doskonała konstrukcja Storm Bee zapewni Ci niezwykłą stabilność w każdych warunkach dzięki regulowanym, pneumatycznym amortyzatorom.

Jaki silnik ma elektryczny SurRon?

Sercem, który napędza SurRona i Twoje pasje, jest zaawansowany technologicznie silnik elektryczny o mocy 22,5 KW, pozwalający na rozwinięcie prędkości do 110 km/h. Ten nowatorski, niezawodny i przyjazny dla środowiska układ napędowy gwarantuje wysoką dynamikę jazdy i dużą moc, potrzebuje mniej niż dwie sekundy, by rozpędzić się do 50 km/h. Zintegrowany inteligentny system sterowania i odzyskiwania energii bezpośrednio przekłada się na ogromną radość z jazdy i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne

Przygoda w zgodzie z naturą!

Jeżeli troska o środowisko naturalne jest ważnym elementem Twojego życia, ale chcesz go w pełni wykorzystać, to SurRon Storm Bee jest dla Ciebie idealny. Storm posiada ekologiczny, w pełni elektryczny napęd, który pozwoli Ci eksplorować góry, lasy i bezdroża w zgodzie z Tobą i naturą. Z uwagi na ochronę przyrody wiele niesamowitych szlaków górskich i wyjątkowych miejsc jest niedostępnych dla pojazdów spalinowych. Kiedy siedzisz na elektrycznym Storm Bee, te zakazy absolutnie Cię nie ograniczają. Poczuj wolność, spełniaj marzenia i oddaj się niecodziennym przygodom, które zapewnią Ci niezapomniane wspomnienia wypełnione adrenaliną.

Innowacyjny mechanizm rekuperacji energii działa automatycznie i zawsze, kiedy podczas jazdy puścisz gaz, ładuje baterię. To ogromna oszczędność energii i kolejny dowód na wyjątkową ekologiczna moc, która w nim drzemie.Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

Storm Bee R 2022
5 Przedmioty

Opis

Bateria pojemność [Ah]
48
Bateria pojemność [Wh]
4320
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
4
Kolor wiodący
czarny
Koła rozmiar [cal]
przód: 19; tył: 17
Maksymalna prędkość [km/h]
110
Maksymalne obciążenie [kg]
120
Maksymalny moment obrotowy [Nm]
520
Moc szczytowa [W]
22500
Moc znamionowa [W]
10000
Napięcie [V]
90
Wymiary [cm]
207,5 x 80,5 x 124
Wyposażenie
wyświetlacz, stopka, oświetlenie, port USB
Wyświetlacz
LCD
Zasięg [km]
100
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
tarczowy
Hamulec tylny
tarczowy
Alarm
nie
Homologacja
tak
Rodzaj
motocykl
Waga bez baterii [kg]
104
Zawieszenie
przód: podwójny amortyzowany widelec ze skokiem 290 mm, regulowany; tył: centralny amortyzator ze skokiem 115 mm, regulowany
Wymagane uprawnienia
kat. B
Specyfikacja

System

Napięcie [V]

90 ,

Maksymalny moment obrotowy [Nm]

520 ,

Moc szczytowa [W]

22500 ,

Maksymalna prędkość [km/h]

110 ,

Moc znamionowa [W]

10000 ,

Wyświetlacz

LCD ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

48 ,

Zasięg [km]

100 ,

Czas ładowania [h]

4 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria pojemność [Wh]

4320 ,

Inne

Wymiary [cm]

207,5 x 80,5 x 124 ,

Kolor wiodący

czarny ,

Maksymalne obciążenie [kg]

120 ,

Wyposażenie

wyświetlacz, stopka, oświetlenie, port USB ,

Alarm

nie ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motocykl ,

Waga bez baterii [kg]

104 ,

Wymagane uprawnienia

kat. B ,

Koła i opony

Koła rozmiar [cal]

przód: 19; tył: 17 ,

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

tarczowy ,

Hamulec tylny

tarczowy ,

Rama, widelec

Zawieszenie

przód: podwójny amortyzowany widelec ze skokiem 290 mm, regulowany; tył: centralny amortyzator ze skokiem 115 mm, regulowany ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.