Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Rogi do kierownicy rowerowej - electofun

We współcześnie produkowanych rowerach rzadko możemy spotkać zamontowane rogi rowerowe. Kilkadziesiąt lat temu w sklepach wiele modeli górskich posiadało ten element konstrukcji, jednak obecnie na akcesorium decydują się głównie rowerzyści pokonujący duże dystanse czy poruszający się po trudnym terenie. 

Rogi do kierownicy rowerowej odciążają nadgarstki oraz dłonie, które zmęczone są długim trzymaniem kierownicy w jednej pozycji. Gdy przez dłuższy czas trzymamy mocno kierownicę, nasze ręce bardzo szybko cierpną, wówczas jazda na rowerze staje się męcząca. Zmieniając pozycję naszych rąk, poprzez umieszczenie ich na rogach, sprawiamy, że ich ułożenie jest wygodniejsze oraz bardziej komfortowe. Dodatkowym atutem rogów do kierownicy rowerowej jest możliwość łatwego oparcia się na nich i stanięcia na pedałach, a więc przeniesienia ciężaru ciała do przodu. Tego tupu pozycja pozwala rowerzyście znacznie łatwiej pokonywać strome podjazdy. 

Oferujemy rogi do kierownicy rowerowej wykonane z wysokiej jakości materiałów. Proponowane akcesoria cechują się wysokim stopniem solidności i wytrzymałości. Jest to bardzo ważne, bowiem rogi do kierownicy nie mogą odkształcać się podczas silnego nacisku. 

Ergonomiczne rogi na kierownicę rowerową

Mocne mocowanie do kierownicy roweru gwarantuje maksymalną stabilność akcesorium. Kształt oferowanych rogów rowerowych jest wąski oraz długi. Lekkie zakrzywienie poprawia wygodę trzymania dłoni na elemencie, a pokrycie akcesorium specjalnym materiałem zapobiega ślizganiu się dłoni. Atutem akcesoriów jest ich niezwykła lekkość. Rogi na kierownicę rowerową przystosowane są do montażu na rowerach elektrycznych. Ciekawym rozwiązaniem są rogi na kierownicę rowerową ze zintegrowanym narzędziownikiem. W jego skład wchodzą funkcjonalne narzędzia, które mogą okazać się nieocenione w razie ewentualnej usterki roweru, są to: klucz imbusowy 4/5/6/8 mm, klucz Thorx T25, klucz do szprych, śrubokręt krzyżakowy/płaski, klucz szczękowy 8/9/10 mm, skuwacz do łańcucha, łyżka do opon.

Rogi na kierownicę rowerową sprawdzą się w przypadku zawodowych rowerzystów, którzy trenują na rowerze kilka godzin dziennie. Natomiast podczas zawodów rowerowych rogi do kierownicy rowerowej pozwolą dłoniom odpocząć, a tym samym zwiększyć wytrzymałość rowerzysty. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.