Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Specjalne promocje
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Plecaki na rower 


Plecak rowerowy powinien cechować się dobrą wentylacją, niską wagą i dużą pojemnością. Plecaki na rower doskonale sprawdzają się podczas treningów sportowych, rowerowych wypadów poza miasto bądź podczas rekreacyjnej jazdy. Oferujemy plecaki rowerowe przystosowane do noszenia na zewnątrz. Charakteryzują się one podwyższoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej wytrzymałe na deszcz lub śnieg, niż tradycyjne plecaki wykonane ze zwykłych materiałów. Dodatkowo posiadają one zintegrowane pokrowce przeciwdeszczowe. Proponowane plecaki dla rowerzysty stworzone są z solidnych materiałów, które są gwarancją wieloletniego użytkowania. 

Konstrukcja plecaków cechuje się ergonomicznym wyprofilowaniem, dzięki czemu doskonale przylega do pleców rowerzysty. Każdy model jest odpowiednio zorganizowany wewnątrz, posiada zatem optymalną liczbę oraz wielkość przegród i kieszeni. Tak skonstruowany plecak bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku krótkich wycieczek, jak i dłuższych wypraw. Wnętrze plecaka bez problemu pomieści niezbędny ekwipunek turystyczny. 

Ergonomiczne plecaki dla rowerzysty 


Oferujemy funkcjonalne plecaki na rower w wielu modelach. Atutem każdego z nich jest maksymalna stabilność oraz brak ograniczania mobilności, dzięki czemu akcesorium nie jest odczuwalne nawet podczas dynamicznej jazdy. Proponowane modele wzbogacone są w nowoczesne systemy, które powodują, że plecaki rowerowe pracują zgodnie z ciałem. Atutem oferowanych akcesoriów jest ich niezwykła lekkość, która sprawia, że rowerzysta praktycznie nie odczuwa akcesorium na swoich plecach podczas jazdy.

Plecaki dla rowerzysty dostępne w naszej ofercie przystosowane są do właścicieli rowerów elektrycznych. Modele wyposażone są w specjalną kieszeń na przechowywanie baterii. Samozaciskający pas biodrowy jest dodatkowym elementem, który sprawia, że noszenie plecaka rowerowego jest wygodne. Komfort zapewnia także wentylowany panel tylny i perforowane szelki, które gwarantują właściwą cyrkulację powietrza. 

Oferujemy plecaki dla rowerzysty wyposażone w wiele atrakcyjnych rozwiązań – np. kieszeń na telefon lub okulary przeciwsłoneczne czy dodatkowy uchwyt na klucze. W zależności od modelu, plecaki na rower posiadają także wyjmowaną siatkę na przechowywanie kasku, gwizdek ratunkowy na pasku piersiowym, uchwyt światła tylnego czy elementy światła odblaskowego. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.