INFORMACJE

Systemy ratalne

Oferujemy wysoce bezpieczne formy płatności oraz wiele opcji wyboru płatności

Szybkie formalności online

Raty 0% (RRSO O%)

Atrakcyjny system ratalny i leasing

CHCESZ KUPIĆ NA RATY?

Wybierz prosty i bezpieczny sposób finansowania

Raty zero realizowane przez Credit Agricole

INFORMACJE

Kupuj wygodnie, wybierz raty Banku Credit Agricole

FRELIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Kup na raty i zyskaj ubezpieczenie gratis

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej „Raty dla Ciebie z ubezp. roweru od kradzieży” Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup roweru (również elektrycznego) w naszym sklepie internetowym. Kup rower z kredytem ratalnym Credit Agricole Bank Polska S.A. w ofercie „Raty dla Ciebie z ubezp. roweru od kradzieży” a bank opłaci jego ubezpieczenie na 12 miesięcy. Regulamin oraz szczegóły na www.credit-agricole.pl/rower-ubezpieczenie-gratis
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,11%. Decyzję o udzieleniu kredytu, jego wysokości i okresie kredytowania podejmiemy na podstawie analizy Twojej zdolności kredytowej i pod warunkiem, że spełnisz nasze wymogi formalne. Ubezpieczenie rowerów, hulajnóg elektrycznych i urządzeń transportu osobistego, od kradzieży oferujemy w ramach ubezpieczenia grupowego na 12 miesięcy gratis, dla klientów banku Credit Agricole. Jego zasady są opisane w Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance, w zakresie ubezpieczeń ochronnych powiązanych z produktami bankowymi, wydanej przez ZBP. Ubezpieczycielem jest: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ubezpieczającym jest: Credit Agricole Bank Polska S.A. My – bank stosujemy zasady (w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela), które są opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, w Szczegółowym zakresie ubezpieczenia. Ogólne informacje na temat ochrony ubezpieczeniowej są zawarte w Karcie Produktu. Dokumenty są dostępne na www.credit-agricole.pl/rower-ubezpieczenie-gratis i w punkcie sprzedaży partnera. Zawarcie umowy ubezpieczenia nie jest warunkiem koniecznym do zawarcia umowy kredytu na zakup towaru i usług. Materiał ma charakter informacyjny.
ZAUFANIE I RZETELNOŚĆ

Polacy uwielbiają raty Credit Agricole

według badań przeprowadzanych przez Redakcję Strefy Gospodarki - dodatku do Dziennika Gazety Prawnej

Klienci doceniają system ratalny Credit Agricole za:

Raty 0%

W electofun zawsze możesz skorzystać z rat 0% i cieszyć się zakupionym sprzętem bez dodatkowych opłat.

Minimum formalności

Kredyt możesz otrzymać tylko na podstawie dowodu osobistego. W niektórych sytuacjach możemy potrzebować także dokument zaświadczający Twoje dochody.

Online i stacjonarnie

Z oferty zakupów na raty skorzystasz przy zakupach online oraz w naszych salonach stacjonarnych. Znajdź najbliższy salon stacjonarny.

Zobacz naszą przykładową ofertę ratalną z Credit Agricole

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kredytu ratalnego Credit Agricole

Informacje na temat etapu wniosku kredytowego składanego przez Internet można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 801 33 00 33 (stawka wg operatora; linia czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 21:00, w soboty od 10:00 do 20:00).

Jeśli nie masz stałych dochodów, a masz np. stypendium albo nieregularne dochody możesz wziąć kredyt ratalny z rodzicem i zacząć budować własną historię kredytową.

Tak, możesz wcześniej spłacić kredyt ratalny.

Aby dostać kredyt ratalny na zakupy często wystarczy tylko Twój dowód osobisty. W niektórych sytuacjach możemy poprosić Cię o dokument zaświadczający Twoje dochody. Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Zdolność kredytowa uzależniona jest od indywidualnych czynników. Odrzucenie wniosku może być spowodowane np. negatywną historią w BIK. Wniosek o pisemne wyjaśnienia jakie czynniki wpłynęły na ocenę zdolności kredytowej można złożyć w dowolnej Placówce banku lub dzwoniąc pod nr CA24 19 019 (stawka wg operatora; linia czynna od poniedziałku do soboty od 08:00 do 20:00).

Maksymalny okres kredytowania to 48 miesięcy (4 lata)

Minimalna kwota kredytu 300 zł, maksymalna 35 000 zł.

CIESZ SIĘ POJAZDEM ELEKTRYCZNYM NA WŁASNOŚĆ!

Wybierz swój produkt i sprawdź raty już teraz!

Rowery elektryczne
Rowery elektryczne premium
Hulajnogi elektryczne
Hulajnogi elektryczne szybkie