Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

E-rowery składane

Filtruj według

Filtry
Cena
Marka
więcej... mniej
Prędkość maksymalna
Zasięg
Pojemność baterii
Napięcie silnika
Dopuszczalne obciążenie
Rozmiar ramy
Filtruj
Dogodne raty
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

E-rowery składane


Rowery to pojazdy od lat cieszące się ogromną popularnością. Wpływają na poprawę kondycji naszego ciała, polepszają stan zdrowia, a także przyzwyczajają nas do dobrych nawyków oraz aktywności na świeżym powietrzu. Co więcej, nie zatruwają środowiska, są ciche, a także niedrogie w utrzymaniu. Niemal identycznymi cechami charakteryzują się rowery elektryczne. Ale co jeszcze mają do zaoferowania? 

Rowery składaki elektryczne – czy warto na nie postawić?

Pojazdami, które miały duży wpływ na zrewolucjonizowanie dzisiejszego rynku są rowery elektryczne. Jest to coraz chętniej wybierany dziś środek transportu u osób niemal w każdym wieku. Rowery te są bowiem doskonałą alternatywą dla dwukołowych pojazdów spalinowych, jak również dla komunikacji miejskiej. Ich główną zaletą jest to, że są w pełni ekologiczne – nie emitują szkodliwych dla środowiska spalin oraz nie zanieczyszczają otoczenia. Tym sposobem wypadają o wiele korzystniej na tle pozostałych pojazdów. Poza tym są również bardzo opłacalną inwestycją. Pozwalają zaoszczędzić dużą część pieniędzy na paliwie, na biletach postojowych czy też biletach tramwajowych oraz autobusowych. 

Jakie jeszcze korzyści oferuje nam rower elektryczny składany?

Poza istotnymi kwestiami finansowymi, rowery składaki elektryczne pomagają w byciu zawsze i wszędzie na czas. Dzięki nim łatwo ominąć korki, które w godzinach szczytu zmuszają nieraz do długiego czekania. Rowery umożliwiają bowiem sprawne i szybkie poruszanie się zarówno po drodze, jak i po chodnikach czy też ścieżkach rowerowych. Dają nam gwarancję bezpiecznego przemieszczenia się w dowolne miejsce. Są więc doskonałym środkiem transportu do jazdy miejskiej, ale nie tylko. Konkretne modele zostały specjalnie przystosowane do jazdy sportowej, a nawet terenowej. Sprawdzą się doskonale w jeździe crossowej, górskiej oraz trekkingowej. Korzystanie z rowerów elektrycznych ma więc bardzo pozytywny wpływ na stan naszego zdrowia. Okazuje się, że o wiele chętniej korzystamy wtedy z korzystnej pogody i dużo częściej przebywamy na świeżym powietrzu. 

Jak działa rower elektryczny? 

Rowery składaki elektryczne to gwarancja wygodnego użytkowania. Dzięki nim jazda staje się o wiele przyjemniejsza oraz dużo bardziej komfortowa. Elektryczny system wspomagania wspiera kierującego, ułatwiając mu jazdę pod górę bądź też po wymagających terenach. Jednak wbrew przekonaniu wielu osób – elektryczne rowery nie wyręczają rowerzystów. Akumulator jedynie odciąża kierowcę w konkretnych momentach oraz pomaga nabrać prędkości przy użyciu mniejszej siły. Przykładowo, osiągając daną prędkość podczas jazdy, przy elektrycznym wspomaganiu jesteśmy w stanie otrzymać dwa razy tyle. Oznacza to, że system nie tylko wspiera, ale również uzupełnia się z pracą rowerzysty. Pozwala to na pokonywanie znacznie dłuższych tras przy użyciu mniejszej siły. 

Dla kogo przeznaczone są rowery elektryczne 

Dzięki obecności akumulatora i możliwości odciążenia kierowcy, rower elektryczny składany jest doskonały dla osób, które podczas przemierzania danej trasy nie chcą się za bardzo zmęczyć ani zgrzać. Pozwoli nam to uniknąć śladów potu, dzięki czemu w stanie nienagannym dotrzemy do pracy, szkoły czy też w każde inne miejsce. Z rowerów tych chętnie korzystają też starsi, a także osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego, osoby mające problemy ze stawami, osoby po kontuzjach, które nie są w pełni sprawności fizycznej oraz wszyscy ci, którzy mają słabszą kondycję. 


Rower elektryczny i jego możliwości

Czas pełnego naładowania rowerów elektrycznych wynosi średnio od czterech do sześciu godzin, dzięki czemu rower możemy podłączyć na przykład, gdy jesteśmy w pracy lub na zajęciach. Akumulator umożliwia pokonanie nawet 100 km, a maksymalna prędkość, z jaką możemy się poruszać to 25 km/h. Zależnie od modelu, który wybierzemy, silniki charakteryzuje różna moc działania oraz inne, niezwykle przydatne funkcje. Ważną rzeczą są sprawne hamulce ze specjalnym czujnikiem, bowiem odpowiadają za bezpieczeństwo kierującego, jak również wszystkich w jego otoczeniu. Kolejną zaletą, jaką posiada rower elektryczny składany jest możliwość szybkiego i prostego złożenia go i schowania do samochodu. Przydaje się to również w przypadku, gdy nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią do przechowywania większych gabarytowo sprzętów. Rowery wyróżniają się doskonałą amortyzacją, wygodnym siedzeniem oraz wieloma ciekawymi funkcjami, jakimi jest między innymi nowoczesny, wodoodporny wyświetlacz. Bogata oferta sklepu pozwala wybrać model, który będzie spełniał nasze wymagania zarówno pod względem wizualnym, jak również funkcjonalnym. 


  Koszyk

  The cart is empty.

  You can try some popular tags here:

  Konto

  Konto

  Nie masz konta?
  Stwórz konto
  4
  4.8 - Ocena na Opineo!