Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Rozmiar
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
więcej mniej
Filtruj

Rękawiczki rowerowe, dla rowerzystów

Osoby regularnie poruszające się rowerem koniecznie powinny się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria – jednym z nich są rękawiczki rowerowe. Doskonale sprawdzą się w przypadku jazdy na rowerze na zawodach, trenowania, jazdy wyczynowej czy wycieczek rowerowych. Rękawiczki rowerowe są stosunkowo niewielkim akcesorium, jednak w ogromnym stopniu wpływają na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Istotne jest jednak dobranie akcesorium pod indywidualne potrzeby i wymagania. Właściwie dopasowana para rękawiczek rowerowych sprawi, że jazda na rowerze stanie się znacznie przyjemniejsza. 

Rękawiczki rowerowe zimą chronią nasze dłonie przed zimnem. Zabezpieczają skórę przed działaniem niskich temperatur oraz wiatru. Podczas jazdy odsłonięte dłonie są szczególnie narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne, które powodują wysuszenie skóry oraz podrażnienia. 

Rękawiczki rowerowe damskie i męskie zwiększające komfort jazdy

Oczywiście także latem nie należy rezygnować z rękawiczek rowerowych. Podczas miesięcy letnich nie jest konieczna ochrona dłoni przed niskimi temperaturami, jednak noszenie akcesorium niesie za sobą szereg innych korzyści. Przede wszystkim rękawiczki rowerowe umożliwiają pewny chwyt kierownicy roweru. Dłonie nie ześlizgują się, nawet jeżeli są nieco spocone. Atutem rękawiczek rowerowych jest także zmniejszenie ryzyka pojawienia się odparzeń czy odcisków na rękach. Z problemem tego typu zmagają się osoby, które są miłośnikami długich wycieczek rowerowych lub jeżdżą na rowerze wyczynowo. Kolejną zaletą akcesorium jest ochrona naszych dłoni przed otarciami, które mogą powstać podczas upadku z roweru. Rękawiczki rowerowe zapewniają również amortyzację, czyli pochłaniają drgania w trakcie jazdy. 

Oferujemy rękawiczki rowerowe damskie oraz męskie wykonane z wysokiej jakości materiału. Zastosowanie wytrzymałych tkanin sprawia, że akcesorium jest solidne, dzięki czemu w pełni chroni nasze dłonie. Rękawiczki rowerowe męskie i damskie występują w wielu zróżnicowanych modelach. Posiadamy zarówno akcesorium bez palców, jak i w tradycyjnej formie zakrytej. Wykorzystanie oddychających materiałów gwarantuje odpowiednią wentylację nawet podczas intensywnej jazdy. Przyjemna tkanina wewnątrz rękawiczek rowerowych sprawia, że noszenie akcesorium jest niezwykle wygodne. Rękawiczki rowerowe damskie występują w wielu kolorach. Również rękawiczki rowerowe męskie dostępne są w wielu barwach.

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.