Skutery elektryczne Gdynia

Skutery elektryczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych środków transportu. Ekologiczny charakter elektryka sprawia, że jest on w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Zróżnicowanie pod względem specyfiki, parametrów, kolorystyki czy konstrukcji sprawia, że każdy użytkownik znajdzie idealny model dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Retro skuter elektryczny Gdynia

Skutery elektryczne kojarzone są ze stylem śródziemnomorskim, jednak doskonale wpasowują się także w polski krajobraz. Oryginalna konstrukcja elektryka wyróżnia e-pojazd na drodze, przyciągając zaciekawiony wzrok pozostałych uczestników ruchu drogowego oraz przechodniów. E-pojazd to propozycja dla osób szczególnie ceniących sobie walory estetyczne. Utrzymany w retro stylu pięknie prezentuje się na drodze, będąc częścią miejskiego stylu życia. Ponadczasowa konstrukcja elektrycznego skutera sprawia, że jego wygląd nigdy nie wyjdzie z mody. Elektryk przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Atutem motocykla elektrycznego jest jego ekologiczny charakter. Zastosowanie elektrycznego silnika sprawia, że e-pojazd jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Tradycyjne pojazdy spalinowe emitują niezwykle niebezpieczne związki do atmosfery, które następnie osadzają się na roślinności, budynkach czy utrzymują w powietrzu, stanowiąc duże zagrożenie dla życia człowieka. Wydajny silnik elektryczny nie wymaga serwisowania, jest zatem niezwykle łatwy w utrzymaniu. Wzbogacenie elektryka w wyciąganą baterię jest przydatną funkcją, a jej ładowanie jest szybkie i bezproblemowe. Inteligentna ładowarka sama kończy proces ładowania w momencie, gdy poziom naładowania osiągnie właściwą wartość.

Zwiększ komfort podróży po mieście ze skuterami elektrycznymi

Solidna i wytrzymała konstrukcja skutera elektrycznego, która oparta jest na materiałach wysokiej jakości, zabezpiecza elektryka przed działaniem czynników zewnętrznych. Istotną kwestią jest fakt, iż elektryczny skuter dysponuje homologacją, oznacza to, że może zgodnie z obowiązującym prawem poruszać się pod drogach. Zastosowanie homologacji możliwe jest dzięki wzbogaceniu elektryka w klakson, kierunkowskazy, światła drogowe i długie. Do zarejestrowania e-pojazdu wystarczą wyłącznie trzy dokumenty – faktura zakupu, oświadczenia oraz homologacja. Zgodnie z obowiązującym normami prawnymi poruszania się po drodze, użytkownik posiadać musi prawo jazdy min. kategorii B.

Komfortowe podróżowanie możliwe jest dzięki wzbogaceniu elektryka w funkcjonalne wyposażenie – klakson, blokadę kierownicy, alarm, tempomat, nóżki, przycisk start (ułatwiający uruchamianie e-pojazdu), port USB czy ukryte gniazdo ładowania baterii. Bardzo przydatnymi funkcjami są także dodatkowe zabezpieczenia – ochrona przed nadmiernym rozładowaniem, przed przeładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem czy ochrona temperatury. Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie w motocyklu elektrycznym bagażnika, który pomieści najważniejsze rzeczy, które chcemy zabrać ze sobą w podróż – torebkę, plecak, zakupy czy innego typu akcesoria.

Energooszczędne skutery elektryczne Gdynia

W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji względem elektryka, użytkownik zdecydować się może na model dwukołowy bądź trzykołowy. Drugi skuter elektryczny dedykowany jest głównie osobom starszym, bowiem posiada także wygodne siedzenie wraz z dwoma podłokietnikami. Osoby zmagające się z różnymi schorzeniami, mogą wówczas poruszać się w znacznie łatwiejszy sposób. Duży wybór pod względem kolorystycznym umożliwia znalezienie idealnego modelu dla każdej osoby. Wyraźne i intensywne barwy nadają elektrykowi atrakcyjniejszego wyglądu. Zasięg elektrycznego skutera bądź maksymalna prędkość uzależnione są bezpośrednio od sprzętu, który wybierzemy. Bardzo ważne jest zatem zweryfikowanie wymagań, tak, aby móc się cieszyć maksymalnymi możliwościami elektryka.

Niewątpliwym atutem skuterów elektrycznych jest ich energooszczędność. Przejechanie 100 km to koszt około 2 zł – zatem nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku tradycyjnych pojazdów spalinowych. Cicha praca silnika nie zakłóca hałasu, jednocześnie zwiększając komfort jazdy użytkownika.

Warto wspomnieć o zgrabnej budowie elektryka, który prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie. Dotarcie w miejsce docelowe w szybkim tempie pozwala ominąć poranne bądź popołudniowe korki. Zatłoczone ulice bywają zmorą wielu kierowców, powodując niejednokrotnie zdenerwowanie i zmęczenie, przeciągającą się drogą do pracy bądź domu.

Skutery elektryczne oraz inne pojazdy z zastosowanym silnikiem elektrycznym stanowią przyszłość transportu. Zainwestowanie w e-pojazd jest zatem bardzo dobrym rozwiązaniem, sprawdzającym się w każdej sytuacji. Atrakcyjna cena w porównaniu do niezwykłych możliwości elektryka zdecydowanie przemawia za zakupem tego funkcjonalnego e-pojazdu.