Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Fotelik rowerowy dla dziecka 


Przejażdżka rowerowa z maluchem jest możliwa jedynie wówczas, gdy zadbamy o jego bezpieczeństwo. Fotelik rowerowy dla dziecka to obowiązkowe akcesorium każdego rodzica, który planuje rodzinne wycieczki rowerowe z małym dzieckiem bądź chce zawozić w ten sposób swoją pociechę do przedszkola. Warto zaznaczyć, że dla dziecka przejażdżka w foteliku rowerowym to niezwykła przygoda, dostarczająca niesamowitych wrażeń. 

Wybierając fotelik rowerowy dla dziecka, jednym z najważniejszych kryteriów jest obciążenie krzesełka na rower. Konieczne jest zatem zważenie pociechy. Istotne znaczenie ma również stopień zabudowania fotelika. Jeżeli dziecko jest nieco większe, możemy zdecydować się na model w mniejszym stopniu zabudowany. W przypadku, gdy w foteliku rowerowym chcemy umieścić malucha, powinniśmy wybrać model zabudowany, który zapewni dziecku maksymalne bezpieczeństwo. 

Oferujemy foteliki dla dziecka na rower stworzone z solidnych i wytrzymałych materiałów. Mocna konstrukcja fotelika rowerowego sprawia, że przymocowując go do roweru, mamy pewność, iż całkowicie wyeliminowane jest ryzyko odłączenia się fotelika bądź wypadnięcia z niego dziecka. Wysoka jakość wykonania gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Foteliki dla dziecka na rower zwiększający bezpieczeństwo 


Proponowane przez Electofun foteliki dla dziecka na rower wyposażone są w pasy, które zapewniają dziecku pełne bezpieczeństwo. Pasy posiadają specjalne zabezpieczenia, które uniemożliwiają dziecku samodzielne odpięcie. Komfortowe oraz miękkie siedzenie gwarantuje dziecku niesamowitą wygodę podczas przejażdżki. Oferowane foteliki rowerowe dla dzieci wzbogacone są w podnóżki z łatwą regulacją, niewymagającą użycia narzędzi. Posiadamy w asortymencie foteliki dla dziecka na rower, których montaż nie potrzebuje posiadania bagażnika w jednośladzie. Specjalnie zaprojektowane akcesorium możemy przymocować do sztycy siodełka. W ofercie dostępne są także foteliki rowerowe montowane do ramy roweru. Wyposażenie fotelika w nowoczesny system montażu stelaża sprawia, że nie jest konieczne instalowanie bazy lub ramki, bowiem system montażu jest już zintegrowany z siedziskiem. Konstrukcja tego typu sprawia, że siedzisko jest lżejsze i znacznie łatwiejsze do zamontowania. Oferowane modele posiadają wgłębienia na kask dla wygodniejszej jazdy dziecka. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.