FAQ

Poznaj odpowiedzi

na najczęściej zadawane pytania

Click edit button to

Kto tworzy electofun?

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy o elektromobilności wiedzą niemal wszystko. Od lat poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy cenne doświadczenie. To, co nas pcha do ciągłego rozwoju, to przekonanie, że rowery i hulajnogi elektryczne mogą znacznie poprawić komfort życia w mieście, pozwalając na sprawne przemieszczanie się na swoich zasadach! A do tego z dużą dozą dobrej zabawy.

Dlaczego warto zaufać electofun?

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami elektromobilności, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Naszym celem jest dostarczanie jakości na wszystkich płaszczyznach – od profesjonalnej obsługi i oferty po dostarczanie nowych i ekscytujących doświadczeń. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klientów, dlatego wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Czy zakupy w serwisie electofun są bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Mamy certyfikat zabezpieczenia SSL (Secure Socket Layer, czyli protokół sieciowy, który umożliwia szyfrowanie danych w Internecie). Poza tym płatności odbywają się przez Blue Media, który jest sprawdzonym systemem.

Czy ekspert pomoże mi w wyborze produktu dopasowanego do moich potrzeb?

Oczywiście! Niezależnie, czy kupujesz w salonie stacjonarnym, czy przez Internet możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Dostosujemy ofertę pod konkretne wymagania i budżet oraz weźmiemy pod uwagę unikalne cechy danego pojazdu. Jesteśmy dla Ciebie! Jak się z nami skontaktować? Możesz: zadzwonić - 794 677 677, napisać na adres - [email protected]. napisać wiadomość na naszym facebookowym fanpage’u

Jak electofun wykorzystuje moje dane osobowe?

Twoje dane są u nas bezpieczne. Potrzebujemy ich jedynie do realizacji zamówień internetowych, dlatego nie musisz martwić się, że przekazujemy je osobom trzecim.

Czy otrzymam pomoc w montażu zakupionych produktów?

Tak. Wystarczy, że zamawiając sprzęt w serwisie electofun.pl zaznaczysz opcję wniesienia sprzętu i montażu. Łączny koszt to tylko 59 zł.

W jakich godzinach otwarte są salony sprzedaży electofun?

Jesteśmy dla Ciebie dostępni w naszych salonach od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 16:00. Masz też możliwość zrobienia zakupów przez całą dobę w naszym serwisie electofun.pl.

Click edit button to

Pierwsze kroki z rowerem elektrycznym

Czy w electofun kupię rowery klasyczne?

U nas kupisz jedynie rowery elektryczne. Nie wiesz, czy to opcja dla Ciebie? Przetestuj ją najpierw!

Skąd pochodzą producenci sprzętu oferowanego w electofun?

Producenci sprzętu pochodzą m.in. z Polski, Niemiec, Holandii, Czech i Francji.

Czym jest e-rower?

E-rower to alternatywa dla roweru klasycznego. Dzięki wspomaganiu, czyli wbudowanemu silnikowi, możesz jeździć bez zbędnego wysiłku. Jest to możliwe dzięki 3 elementom: baterii (źródło napędu), silnikowi (zapewnia dodatkowy napęd) oraz kontrolerze i wyświetlaczowi (umożliwia sterowanie silnikiem).

Co to jest „tryb pchania”?

Tryb pchania (inaczej „walk assist”) to opcja, w której rower elektryczny jedzie samodzielnie, bez konieczności pedałowania. Ta możliwość jest szczególnie przydatna, np. w przypadku stromych podjazdów.

Czy rower elektryczny jest pojazdem mechanicznym?

Tak, rower elektryczny jest pojazdem mechanicznym.

Czy rower elektryczny trzeba rejestrować?

Nie ma takiej konieczności.

Czy rowery elektryczne są głośne?

Wręcz przeciwnie – e-rowery są bardzo ciche.

Jak uruchomić rower elektryczny?

Zazwyczaj, aby uruchomić rower elektryczny wystarczy nacisnąć specjalny przycisk na wyświetlaczu. W niektórych modelach potrzebny jest do tego kluczyk.

Czy przy pierwszym uruchomieniu muszę formatować baterię?

Nie musisz formatować baterii przy pierwszym uruchomieniu.

Ile waży e-rower?

Waga zależy od modelu roweru i wynosi od 22 kg do 25 kg.

Jak szybko może jechać rower elektryczny?

Standardowo maksymalna prędkość wynosi 25 km/h. W zależności od modelu prędkość ta może być większa, jednak należy pamiętać, że przekroczenie 25 km/h może mieć miejsce jedynie poza drogami publicznymi oraz na własną odpowiedzialność.

Czy e-rower może jeździć sam bez mojego udziału?

Rower elektryczny wspomaga jazdę, ale nie jeździ samodzielnie.

Czy rower elektryczny nadaje się do treningów?

Oczywiście! E-rower wspomaga jazdę, jednak jest napędzany głównie siłą mięśni użytkownika.

Czy mogę jechać e-rowerem bez wspomagania elektrycznego, tak jak rowerem klasycznym?

Tak, w przypadku, gdy silnik jest umieszczony w piastach kół lub w systemie centralnym.

Po jakiej drodze mogę jeździć e-rowerem?

W przypadku e-roweru, którego maksymalna prędkość wynosi 25 km/h, dorosły może jeździć (bez uprawnień) po drogach publicznych oraz po ścieżkach rowerowych. Gdy wspomaganie elektryczne przekracza tę wartość, to można jeździć nim jedynie po drodze publicznej, ponieważ jest klasyfikowany jako motorower.

W jaki sposób mogę zmienić biegi w e-rowerze?

W e-rowerze zmienisz biegi, używając przerzutek, które mają formę manetki lub klamko-manetki.

Co wpływa na cenę e-roweru?

W największej mierze na cenę wpływa jakość osprzętu oraz poszczególnych części. Cena jest zależna również od tego, kto jest producentem danego e-roweru.

Czym mogę myć rower elektryczny?

Polecamy specjalnie przeznaczone do tego myjki. Natomiast zdecydowanie odradzamy używania myjki wysokociśnieniowej, która mogłaby uszkodzić „wrażliwe” części roweru. Wskazówka: podczas mycia należy omijać elementy związane ze wspomaganiem jazdy, np. silnik czy baterię.

Jak serwisować rower elektryczny?

Serwisowanie roweru elektrycznego jest zbliżone do serwisowania tradycyjnego roweru. W przypadku elektrycznego napędu w kołach lub systemów centralnych, należy udać się do wyspecjalizowanego serwisu rowerowego.

Czy mogę używać e-roweru podczas deszczu?

Można, jednak trzeba uważać, by woda nie dostała się do silnika. O ile lekki lub średni deszcz nie powinien stanowić zagrożenia, to gwałtowna ulewa może uszkodzić podzespoły napędowe. Wskazówka: w przypadku, gdy rower jest przechowywany w miejscu o dużej wilgotności powietrza, trzeba pamiętać o jego bieżącej konserwacji.

Jak przechowywać e-rower zimą?

W czasie zimowym należy przechowywać e-rower w suchym pomieszczeniu o minimalnej temperaturze 10ᵒC.

Bateria w rowerze elektrycznym

Jaki rodzaj akumulatora zawiera rower elektryczny?

Są to akumulatory litowo-jonowe, które są wyjątkowo wydajne i mają długi okres żywotności (od 500 do 700 cykli ładowań).

Jak najlepiej ładować akumulator?

Tak, jak w danej chwili potrzebujesz. W nowoczesnych akumulatorach można ładować baterię przez chwilę albo do pełna, ponieważ nie wpływa to na jej żywotność. Wskazówka: gdy dłuższy czas nie używasz e-roweru, to zadbaj by akumulator był naładowany w 30-60% i był przechowywany w suchym i chłodnym miejscu.

Czy muszę zdemontować baterię, która zasila silnik elektryczny, by ją naładować?

Nie ma takiej potrzeby.

Jak mogę zadbać o żywotność akumulatora?

Gdy długo nie używasz akumulatora, co najmniej raz w miesiącu naładuj go do pełna. Nie musisz się martwić o akumulator, jeżeli używasz go regularnie, ponieważ cyrkulacja prądu jest stała i pozytywnie wpływa na jego żywotność.

Jaka jest żywotność baterii?

Wynosi od 500 do 700 cykli ładowań (jest to zależne od pojemności akumulatora). Po przekroczeniu tych granic, bateria nie traci swoich właściwości, ale zmniejsza się maksymalny zasięg roweru.

Jak mogę sprawdzić stan baterii?

Jest to zależne od modelu roweru. W większości z nich stan baterii sprawdzisz na wyświetlaczu, w pozostałych – na baterii.

Czy można jeździć na e-rowerze przy rozładowanej baterii?

Oczywiście.

Czy akumulator doładowuje się przy jeździe z górki, gdy wspomaganie jest wyłączone?

Nie. Aby naładować baterię skorzystaj z ładowarki, którą jest dołączona do roweru elektrycznego.

Czy wspomaganie jazdy działa przy prędkości powyżej 25 km/h?

Tak, w wybranych modelach, o ile silnik zostanie odblokowany. Wskazówka: jazda z odblokowanym silnikiem jest możliwa tylko poza drogami publicznymi.

Ile czasu potrzebuję, by naładować baterię?

Potrzebujesz od 4 do 8 godzin, by naładować baterię do pełna.

Czy mogę zasilać baterię e-roweru np. powerbankiem lub z gniazda zapalniczki w samochodzie?

Możesz zasilić baterię powerbankiem, o ile ma możliwość podłączenia ładowarki 230 V. Jednak nie zalecamy korzystać z gniazda zapalniczki w samochodzie.

Ile kilometrów mogę przejechać na jednej baterii?

Zależy to od modelu e-roweru. Maksymalny zasięg to 140 km.

Czy mogę wymienić baterię na pojemniejszą w e-rowerze, by zwiększyć jego zasięg?

Oczywiście. Jest to możliwe w większości naszych e-rowerów (za dopłatą).

Rodzaje silników w rowerze elektrycznym

Który silnik jest najlepszy – w przedniej piaście, tylnej piaście czy centralny?

W jeździe po zróżnicowanym terenie najlepiej sprawdzi się silnik centralny oraz umieszczony na tylnej piaście. Zaś silnik w przedniej piaście polecamy do jazdy spokojniejszej, na nieskomplikowanych trasach rowerowych.

Jaki rodzaj silnika sprawdzi się w czasie jazdy w terenie górzystym, a jaki w jeździe miejskiej?

W terenie górzystym najlepiej sprawdzi się rower elektryczny z silnikiem wbudowanym centralnie. Zaś silnik w piaście (kole) będzie odpowiednio wspomagał jazdę w mieście, na mniej wymagającej trasie.

Co to znaczy, że silnik w e-rowerze jest bezszczotkowy?

Oznacza to, że silnik jest wyposażony w najnowszą technologię, w której uzwojenie (część obwodu magnetycznego, która odpowiada za wytwarzanie strumienia magnetycznego) jest nieruchome, a konstrukcja silnika jest wsparta magnesami twardymi. Silniki bezszczotkowe są nie tylko w pełni bezobsługowe, ale też bezawaryjne.

Dodatkowe możliwości

Ile kilogramów maksymalnie mogę przewozić na bagażniku?

Maksymalne obciążenie bagażnika e-roweru to 25 kg.

Czy dzieci mogą jeździć rowerami elektrycznymi?

Mogą. Zalecamy jednak nadzór osoby dorosłej.

Czy mogę wymienić tylne koło bez udziału specjalisty?

Oczywiście. Możesz to zrobić nawet wtedy, gdy napęd znajduje się w piaście (kole).

Czy mogę zamontować dodatkowe wyposażenie w rowerze elektrycznym?

Tak. Możesz na przykład zamontować siodełko do przewożenia dzieci.

Jak przygotować się do długiej wycieczki rowerem elektrycznym?

W przypadku bardzo długiej wycieczki polecamy zabrać ze sobą dodatkową (naładowaną) baterię. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że całą trasę przejedziesz wspomagając się silnikiem elektrycznym.

Ubezpieczenie PZU Pewnie na Rower

Wszechstronna ochrona dla każdego rowerzysty i jego roweru - na sezon lub na cały rok. Pewnie na Rower składa się z:

Casco roweru

Odszkodowanie z ubezpieczenia wypłacane jest w razie kradzieży lub uszkodzenia roweru (zniszczenia podczas wypadku). Ubezpieczamy nawet 4-letni rower, o wartości do 20 tys. zł, a rower szosowy i triathlonowy do 30 tys. zł, a na indywidualną wycenę także droższe.

OC rowerzysty

OC pokrywa szkody, które wyrządzi rowerzysta podczas jazdy nawet do 200 tys. zł - np. gdy zarysujesz rowerem samochód na parkingu lub spowodujesz wypadek komunikacyjny. Ubezpieczenie Pewnie na Rower pokryje koszty do wybranej przez Ciebie sumy - maksymalnie do 200 tys. zł.

NNW rowerzysty

Finansowe wsparcie po wypadku przy trwałym uszczerbku na zdrowiu. Zapewnia wypłatę odszkodowania, czyli nawet przy drobnym urazie – ochrona także podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka, – ochrona do 200 tys. zł

Bagaż

Wypłata odszkodowania w razie utraty bagażu - plecaka, torby czy innego bagażu, który przewozisz na rowerze. ubezpieczenie pokrywa straty do 10 tys. zł jeśli dojdzie do rabunku, zniszczenia lub utraty bagażu podczas wypadku.

Dlaczego warto?

ochronę dostosujesz do swoich potrzeb: wykupujesz polisę na rok lub sezon

ubezpieczysz nawet 4-letni rower

masz możliwość ubezpieczenia także roweru elektrycznego do 20 tys. zł oraz roweru szosowego i triathlonowego do 30 tys. zł. A także droższe przy indywidualnej wycenie

możesz rozszerzyć ochronę ubezpieczenia o sporty wysokiego ryzyka, takie jak downhill czy MTB oraz udział w amatorskich zawodach rowerowych

możesz rozszerzyć ochronę również o sporty wysokiego ryzyka oraz udział w zawodach amatorskich. Polisa chroni Cię w razie wyrządzenia szkody na osobie lub jej mieniu, w razie spowodowania kolizji w czasie zawodów – ubezpieczyciel pokryje koszty szkód zależnie od wybranego wariantu - nawet do 200 tys. zł

szeroka ochrona rowerowego casco - zadziała w przypadku kradzieży roweru z zamkniętego pomieszczenia, np. mieszkania lub piwnicy, jak i z ulicy, gdy rower był przypięty np. do stojaka. Odszkodowanie z ubezpieczenia roweru dostaniesz także, jeśli rower uległ uszkodzeniu w czasie wypadku lub w wyniku np. pożaru lub powodzi.

Tab Content

Pierwsze kroki z hulajnogą elektryczną

Skąd pochodzą producenci hulajnóg elektrycznych?

Producenci pochodzą z Polski, Korei, Chin oraz Stanów Zjednoczonych.

Czym jest elektroniczna hulajnoga i jak działa?

Jest to hulajnoga, która jest napędzana silnikiem elektrycznym, dzięki czemu można na niej jechać bez żadnego wysiłku fizycznego. E-hulajnogi mają co najmniej dwa biegi, które można zmieniać za pomocą manetki gazu. Standardowa prędkość hulajnogi elektrycznej wynosi 25 km/h.

Jak wybrać odpowiednią wysokość hulajnogi elektrycznej?

Jeżeli wybierasz standardową e-hulajnogę, to wybierz model, w którym kierownica sięga do pępka. Gdy zdecydujesz się na mocniejszą wersję, kierownica powinna być na wysokości klatki piersiowej.

Jak samodzielnie złożyć hulajnogę elektryczną?

Z odpowiednim wyczuciem pociągnij za dźwignię mechanizmu składania. Następnie lekko odchyl sztycę kierownicy (rurkę, do której mocowana jest kierownica) i złóż hulajnogę, zatrzaskując ją na haczyku. I możesz ruszać!

Jakie koła powinna mieć hulajnoga wyczynowa?

Do jazdy wyczynowej polecamy koła polimerowe oraz poliuretanowe.

Po jakiej drodze mogę jeździć hulajnogą elektryczną?

Wejdź na tę stronę i sprawdź aktualne przepisy kodeksu ruchu drogowego.

Jak mam przygotować e-hulajnogę do transportu?

Najpierw złóż hulajnogę, a następnie odpowiednio ją zabezpiecz przed uszkodzeniem. Możesz do tego wykorzystać oryginalne wypełniacze lub folię bąbelkową. Nie zapomnij też o spakowaniu ładowarki.

Jak mogę zabezpieczyć e-hulajnogę przed kradzieżą?

Wystarczy, że kupisz zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do hulajnóg. Ich wybór jest obecnie bardzo duży.

Ile czasu zajmuje ładowanie e-hulajnogi?

Potrzebujesz na to od 4 do 6 godzin.

Jak przechowywać hulajnogę elektryczną?

Najlepiej przechowywać ją w suchym miejscu w temperaturze pokojowej nie niższej niż 10ᵒC.

Czy na hulajnodze mogą jeździć dwie osoby?

Jest to zabronione i karane mandatem.

Jakie jest maksymalne obciążenie hulajnogi elektrycznej?

W większości naszych e-hulajnóg maksymalny udźwig wynosi 120. Mamy również takie modele, które wytrzymują obciążenie do 150 kg.

Co dostaję w zestawie z e-hulajnogą?

Każdy zestaw zawiera: ładowarkę, instrukcję obsługi oraz podstawowe klucze montażowe.

Czy dzieci mogą używać hulajnogi elektrycznej?

Tak, o ile skończyły 10 lat. Wskazówka: osoby od 10. do 18. roku życia muszą mieć wyrobioną kartę rowerową lub prawo jazdy kategorii AM, A1, B1 lub T, by móc jeździć na e- hulajnodze.

Czy mogę parkować hulajnogę w każdym miejscu?

Szczegółowe zasady odnośnie miejsc parkowania e-hujalnogi znajdziesz tutaj.

Czy potrzebuję kasku podczas jazdy na hulajnodze elektrycznej?

Nie ma takiego obowiązku prawnego, ale w trosce o Twoje bezpieczeństwo zdecydowanie zalecamy.

PZU Bezpiecznie na Hulajnodze

Pewna ochrona osób, które posiadają własne hulajnogi lub korzystają z miejskich hulajnóg. Ubezpieczenie składa się z

Casco hulajnogi

wypłata z polisy nastąpi, gdy Twoja hulajnoga zostanie ukradziona lub ulegnie zniszczeniu ulegnie hulajnoga (także wynajęta) lub zostanie Ci ukradziona

OC w ruchu

Ubezpieczenie pokryje szkody do 500 tys. zł, które wyrządzisz jadąc na hulajnodze - gdy na skutek wypadku, za który ponosisz odpowiedzialność ucierpi inna osoba lub jej mienie np. rower, samochód lub inna hulajnoga.

NNW z leczeniem i rehabilitacją

otrzymasz do nawet 30 tys. zł, jeśli doznasz kontuzji powodującej trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku czy jazdy na hulajnodze. Otrzymasz także zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji kontuzji, która spowodowała trwały uszczerbek na zdrowiu.

OC za hulajnogę wynajętą

ochrona do 1000 zł za szkody w wypożyczonych hulajnogach, które działają w systemach miejskich.

Dlaczego warto?

elastyczny program - możesz wykupić ubezpieczenie na 30 dni lub na cały rok

atrakcyjna cena - od 20 zł za roku lub 150 zł rocznie

możliwość ubezpieczenia własnej hulajnogi do 12 miesięcy od zakupu. Masz możliwość ubezpieczenia nawet 3-letniego urządzenia w przypadku kontynuacji ubezpieczenia.

dostępne są 4 warianty ubezpieczenia, dzięki możesz dopasować poziom ochrony do swoich potrzeb.

wygodne rozwiązanie – wykupujesz ochronę na 30 dni z możliwością automatycznego zawarcia umowy na kolejny miesiąc

Tab Content

Forma zakupu i płatność

Jak mogę złożyć zamówienie na stronie electofun.pl?

To proste! Wybierz wymarzony sprzęt na stronie, potem kliknij w przycisk „dodaj do koszyka”. Następnie uzupełnij wymagane dane i zapłać za produkt.

Jakie są formy płatności w electofun?

Można zapłacić przez Internet oraz gotówką.

Czy po złożeniu zamówienia mogę zmienić formę płatności?

Oczywiście. Jednak skontaktuj się najpierw z naszym konsultantem.

Czy mogę kupić sprzęt na fakturę?

Oczywiście. W przeznaczonym do tego miejscu formularza zamówienia, zaznacz taką opcję.

Czy mogę otrzymać fakturę proforma?

Oczywiście. Jednak przed złożeniem zamówienia skonsultuj się z naszym konsultantem w tej sprawie.

Czy muszę zakładać konto w serwisie, by złożyć zamówienie?

Nie, możesz to zrobić w trybie „gość”.

Jak mogę zmienić dane osobowe?

Zaloguj się na swoim koncie i wejdź w zakładkę dane/adresy.

Jak mogę zresetować hasło do konta?

Przejdź do panelu logowania. Kliknij opcję „nie pamiętasz hasła?” i podaj swój adres e-mail. Po krótkim czasie dostaniesz swoje hasło na skrzynkę.

Zamówienie

Czy mogę sprawdzić status zamówienia?

Gdy zrealizujemy Twoje zamówienie powiadomimy Cię o tym w wiadomości e-mail.

Czy mogę edytować moje zamówienie?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci wprowadzić zmiany do zamówienia.

Dlaczego moje zamówienie zostało anulowane?

Możliwe są trzy możliwości: brak płatności, błędy w danych adresowych lub brak wybranego sprzętu.

Co zrobić, gdy nie widzę mojego zamówienia po zalogowaniu się na konto?

Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jak ustawić inny adres dostawy niż ten, który jest podany na fakturze?

Możesz to zrobić przy składaniu zamówienia.

Dostawa

Jaki jest koszt dostawy zamówionego sprzętu?

Dostawa jest darmowa przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Czy mogę zamówić sprzęt za granicę?

Zamówienia realizujemy tylko na terenie Polski.

Jak długo trwa dostawa produktów?

Możesz spodziewać się dostawy sprzętu na 2-3 dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia.

Jak mogę śledzić status dostawy?

Zrobisz to na stronie przewoźnika, który realizuje dostawę.

Czy mogę zmienić adres doręczenia po złożeniu zamówienia?

Tak. Najlepiej przed nadaniem paczki.

Czy mogę odebrać sprzęt zamówiony przez Internet w salonie stacjonarnym?

Oczywiście.

Ile mam czasu na odbiór zamówienia?

Zamówienia należy odebrać w ciągu 3 dni.

Czy mogę wydłużyć czas odbioru zamówienia?

Tak. Jednak wcześniej skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem.

Zwroty i reklamacje

Jak mogę złożyć reklamację?

Możesz to zrobić na stronie Gwarancja i serwis.

Czy mogę zwrócić zamówiony sprzęt?

Na zwrot lub wymianę przeznaczonych jest 30 dni od daty dostarczenia paczki

W jaki sposób dostanę zwrot pieniędzy za sprzęt?

Pieniądze zwrócimy Ci przelewem internetowym.

Tab Content

Ile trwa gwarancja?

Gwarancja jest ważna przez 24 miesiące.

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje cały sprzęt, w tym silnik i baterię.

Czy w ramach gwarancji obowiązkowe są przeglądy w autoryzowanym serwisie?

Tak.

Czy electofun zajmuje się naprawą pogwarancyjną?

Oczywiście. Naprawiamy e-hulajnogi i e-rowery, które zostały u nas zakupione.

Jak mogę skontaktować się z serwisem?

Wystarczy, jeżeli skontaktujesz się z wybranym salonem stacjonarnym.

Czy wszystkie części zamienne są dostępne od ręki?

Większość części jest dostępna od razu, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy musimy je zamówić.

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.