Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Specjalne promocje
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Rozmiar
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Ochraniacze na rower, dla rowerzystów

Aby jazda na rowerze była bezpieczna, koniecznie musimy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, zwiększające bezpieczeństwo. Poruszanie się rowerem wymaga szczególnej uwagi, jednak nawet podczas uważnej jazdy narażeni jesteśmy na wiele zagrożeń. Jeżeli jednak będziemy posiadać właściwe zabezpieczenia, nawet podczas nieoczekiwanego upadku możemy wyjść z niego bez szwanku. 

Ochraniacze na rower zapewniają odpowiedni stopień ochrony zarówno kolan, jak i łokci. Oferujemy ochraniacze na łokcie oraz kolana wykonane z wysokiej jakości materiałów. Solidne akcesoria maksymalnie chronią wrażliwe części naszego ciała, które są szczególnie narażone na otarcia i uszkodzenia. Wykorzystanie lekkich materiałów sprawia, że akcesoria są wygodne w użytkowaniu. Nie powodują dyskomfortu nawet podczas długich oraz intensywnych wycieczek rowerowych. Proponowane modele oparte są na przemyślanym projekcie. Wydłużona budowa, autonomiczny i ergonomiczny kształt sprawiają, że ochraniacze na rower bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała. Specjalistyczna konstrukcja powoduje, że akcesoria doskonale utrzymują się w obrębie chronionych stawów – bez względu na poziom intensywności jazdy na rowerze. Sztywna konstrukcja oraz wzmocnione elementy rozkładają równomiernie siłę uderzenia, dzięki czemu układ kostno-szkieletowy i narządy wewnętrzne są w pełni zabezpieczone. 

Ochraniacze na kolana i łokcie zapobiegające urazom 

Oferowane ochraniacze na rower dedykowane są wszystkim rowerzystom. Sprawdzają się w przypadku rekreacyjnej jazdy po mieście, jak i ekstremalnych przejazdów, wypełnionych dynamicznymi skrętami oraz skokami. 

Ochraniacze na kolana na rower obniżają ryzyko stłuczeń, zadrapań, otarć oraz poważnych kontuzji. Wspomniany właściwy rozkład elementów absorbujących siłę uderzeń umożliwia swobodne balansowanie ciałem. Bez problemu możliwa jest szybka zmiana pozycji podczas wykonywania spektakularnych figur. Ochraniacze na kolana są zatem obowiązkowym ekwipunkiem każdego miłośnika wyczynowej jazdy na rowerze. 

Ochraniacze na łokcie na rower bardzo dobrze sprawdzą się także podczas wycieczek po terenie zalesionym. Wąskie ścieżki mogą być kłopotliwe do pokonania, bowiem bardzo często gęsto rosną przy nich drzewa oraz krzewy. Nasze ręce są zatem narażone na zadrapania i otarcia. Zakładając ochraniacze na łokcie, w pełni zabezpieczamy nasze ciało. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.