Skutery elektryczne Łódź

Skutery elektryczne zyskują na popularności, podbijając miejskie ścieżki rowerowe. E-pojazdy utrzymane w retro stylu pięknie prezentują się na drodze, znacznie zwiększając komfort podróżowania. Dedykowane osobom w każdym wieku, zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych pojazdów spalinowych pozwala w szybkim tempie ominąć uciążliwe korki w godzinach szczytu.

Silnik elektryczny bezpieczny dla środowiska naturalnego

Skutery elektryczne kojarzone są z klimatem śródziemnomorskim, wprowadzają zatem powiew świeżości, pojawiając się na polskich drogach. Retro styl na pewno przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie walory estetyczne. Oryginalny wygląd elektryka przyciągnie wzrok niejednego uczestnika ruchu drogowego. Oczywiście oprócz doskonałej prezencji skuter elektryczny cechuje się idealnymi parametrami. Zamontowanie elektrycznego silnika sprawia, że nie wymaga on serwisowania. Elektryk wzbogacony jest w wyciąganą baterię, która ładuje się w stosunkowo krótkim czasie. Inteligentna ładowarka samoistnie kończy proces ładowania w momencie, gdy bateria osiągnie wymagany poziom. Opcja wyciągnięcia baterii sprawia, że możliwe jest jej naładowanie praktycznie w dowolnym miejscu. Pojemna i wydajna bateria obejmuje aż 1000 cykli, posiadając wiele dodatkowych zabezpieczeń – ochronę przed nadmiernym rozładowaniem, przed przeładowaniem, zabezpieczenie przed przeładowaniem, zwarciem oraz ochronę temperatury.

Niewątpliwym atutem zastosowania elektrycznego silnika w e-skuterach jest brak generowania do atmosfery niebezpiecznych substancji. Emisja szkodliwych związków z tradycyjnych środków transportu, wyposażonych w silnik spalinowy, ma bardzo niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Elektryk jest zatem w pełni bezpieczny dla naszej planety. Świadome i zrównoważone podejście do kwestii związanych z ochroną środowiska jest ważnym aspektem podczas wyboru e-pojazdu tego typu.

Bogate wyposażenie skuterów elektrycznych

Działanie silnika jest niezwykle ciche – brak hałasu nie zakłóca wygody użytkownika czy przechodniów. Skutery elektryczne cechują się niezwykłą energooszczędnością. Przejechanie 100 km to koszt około 2 zł, jest to zatem nieporównywalnie mniej niż w przypadku tradycyjnych pojazdów wyposażonych w silniki spalinowe. Tania eksploatacja wynika także z faktu, iż elektryk pozbawiony jest zbędnych podzespołów, takich jak olej bądź filtry.

Skutery elektryczne uprawnione są do poruszania się po jezdni, dzięki posiadaniu homologacji. Oznacza to, że elektryki dysponują klaksonem, kierunkowskazami, światłami drogowymi i długimi. Rejestracja pojazdu odbywa się przy pomocy trzech dokumentów: faktury zakupu, oświadczenia oraz homologacji. Prowadzenie elektrycznego skutera możliwe jest wyłącznie wówczas, gdy posiadamy co najmniej prawo jazdy kat. B. Oprócz elementów wpływających na homologację, elektryk posiadać może znacznie więcej wyposażenia – blokadę kierownicy, alarm, tempomat, nóżki, przycisk start (pozwalający szybciej uruchomić elektryczny skuter), port USB (umożliwiający naładowanie smartfonu w trakcie jazdy), ukryte gniazdo baterii czy szybkę. Niezwykle praktycznym akcesorium jest bagażnik umieszczony w tylnej części e-pojazdu. Rozwiązanie to pozwala bezpiecznie umieścić w schowku wiele rzeczy np. torebkę, plecak, dokumenty, zakupy czy innego rodzaju gadżety. Opony o niezwykłym stopniu przyczepności do podłoża maksymalnie zwiększają bezpieczeństwo podróżowania.

Skutery elektryczne Łódź dla każdego

Wybór właściwego modelu skutera elektrycznego uzależniony jest od wymagań i preferencji względem elektryka. Maksymalny zasięg bądź prędkość różnić się mogą między poszczególnymi motocyklami elektrycznymi. Zdecydowanie najpopularniejszymi modelami są elektryki dwukołowe. Starsze osoby mogą się jednak zdecydować na elektryczne skutery trzykołowe, które znacznie ułatwiają codzienne poruszanie się po mieście. Wzbogacenie e-pojazdu w wygodny fotel i dwa podłokietniki zwiększa komfort jazdy osobom, które zmagają się ze schorzeniami, utrudniającymi chodzenie pieszo. Intensywna kolorystyka bądź stosowane barwy dają możliwość znalezienia idealnego elektryka dla każdej osoby. Elektryk wykorzystywany może być do codziennej jazdy do pracy, szkoły bądź na uczelnię. Poruszać się nim możemy po mieście – np. wybierając się na zakupy czy spotkanie w gronie najbliższych. Zgrabna konstrukcja skutera elektrycznego bez problemu umożliwia zaparkowanie go w każdym miejscu.

Elektryczne pojazdy zrewolucjonizowały transport. Na drogach miejskich coraz więcej spotkać możemy nie tylko skuterów elektrycznych, ale także e-rowery bądź e-hulajnogi. Wiele osób rezygnuje z tradycyjnych środków transportu na rzecz ekologicznych i energooszczędnych alternatyw. Jeżeli chcemy zwiększyć wygodę oraz komfort codziennego podróżowania, warto jest zainwestować w wybranego elektryka, bowiem otrzymane korzyści znacznie przewyższają koszt e-pojazdu.

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.