Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Torby termiczne 


Utrzymanie niskiej temperatury napojów i żywności zabranych na wycieczkę rowerową bywa sporym wyzwaniem – szczególnie w sezonie letnim. Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym istnieje możliwość zachowania odpowiedniej temperatury zabranym na wypad produktom spożywczym. Torby termiczne na jedzenie chronią żywność i napoje przed działaniem wysokiej temperatury, jednocześnie umożliwiając łatwe przenoszenie zapasów. Działanie torby termicznej polega na izolowaniu wnętrza przed temperaturą panującą na zewnątrz. Ważne jest zatem, aby w torbie termicznej umieszczać dobrze schłodzone produkty. 

Oferujemy torby termiczne na rower wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowanie solidnych tworzyw sprawia, że proponowane torby cechują się wytrzymałością. Ich mocna konstrukcja w pełni zabezpiecza umieszczane wewnątrz produkty. Konstrukcja torby pozwala na jej pewne przytwierdzenie do roweru, dzięki czemu odłączenie się torby termicznej jest niemożliwe.

Pojemne torby termiczne na rower 


Torby termiczne na rower mogą występować w formie umożliwiającej ich zamontowanie na ramie jednośladu bądź na bagażniku. Oba modele są funkcjonalne i praktyczne, a wybór właściwego uzależniony jest od indywidualnych preferencji użytkownika oraz możliwości roweru. Jeżeli nasz jednoślad nie dysponuje bagażnikiem, wówczas wybór jest prosty. 

Torby termiczne na rower to sposób nie tylko na jednorazowe zabranie przekąsek na wycieczkę rowerową. Łatwe odłączenie torby od roweru sprawia, że każdego dnia możemy z niej korzystać. Doskonale sprawdzają się do bezpiecznego przewożenia posiłków do pracy bądź szkoły. Umieszczanie jedzenia w plecaku lub torebce sprawia, że może tracić ono swoje właściwości podczas transportu. Żywność przechowywana w torbie termicznej znacznie dłużej pozostaje świeża, a tym samym jest zdrowsza. 

Duża pojemność akcesorium powoduje, że zmieści się w nim wiele rzeczy – w tym nie tylko żywność – np. bidon, lunch box, kubek termiczny czy sztućce. Oczywiście znajdzie się także miejsce na przekąski, owoce bądź warzywa. Proponowane przez nas torby termiczne na rower możemy zabrać na urlop, nawet jeżeli wybieramy się na wakacje samochodem. Uniwersalny charakter proponowanych toreb sprawia, że mają one szerokie zastosowanie. Warto zatem zdecydować się na model, który towarzyszyć nam będzie zawsze i wszędzie. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.