ROWERY ELEKTRYCZNE

                    Przeglad zerowy 2019.jpg

                           
Coraz częstszym widokiem na polskich drogach są rowery elektryczne. Wiele osób w tych pojazdach widzi przyszłość miejskiej komunikacji. Rowery elektryczne są najzdrowszym sposobem na szybkie dotarcie do celu!


Rowerowa alternatywa dla każdego

Rowery elektryczne mają wiele zalet. Są ciche i nie emitują spalin, każdemu, niezależnie od kondycji, umożliwiają pokonywanie znacznych dystansów. Ponadto, producenci rowerów prześcigają się, by wygląd ich produktów był naprawdę wyjątkowy.

Rowery elektryczne w ofercie Electofun

Podzespoły elektryczne naszych e-rowerów zasilane są najlepszej jakości bateriami w technologii litowo-jonowej. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi rowery znanych polskich producentów, takich jak Scoopper i Ecobike. Wśród modeli rowerów mamy te najbardziej popularne (rowery miejskie, składane, trekkingowe), jak i niszowe (MTB, cruisery, fat bike). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!


      

Podkategorie

 • Miejskie

  E-ROWERY MIEJSKIE

     

  Elektryczny rower miejski to doskonała, zdrowa i bezpieczna alternatywa dla podróży samochodem, tramwajem czy pociągiem. Wybierz ruch, radość i miejski styl.


  BANER - DARMOWY PRZELAD ZEROWY.jpg

 • Składane

  E-ROWERY SKŁADANE

   

  baner e-hulajnogi dla dzieci.jpgPoczuj się jak za czasów, gdy na szosach królowały składaki. Elektryczny rower składany doskonale sprawdzi się w mieście i na dłuższych wycieczkach.


  BANER - DARMOWY PRZELAD ZEROWY.jpg

 • Trekkingowe / Szosowe

  E-ROWERY TREKKINGOWE/SZOSOWE

   

  baner e-hulajnogi dla dzieci.jpgElektryczny rower trekkingowy sprawdzi się podczas naprawdę długich tras. Od pierwszej jazdy poczujesz płynną pracę silnika oraz komfort siedzenia.


  BANER - DARMOWY PRZELAD ZEROWY.jpg

 • MTB

  E-ROWERY MTB

   

  baner e-hulajnogi dla dzieci.jpg
   Bogata oferta rowerów Mountain Terrain Bike. Idealny sprzęt dla osób lubiących większą adrenalinę i chcących sprawdzić się w trudnych warunkach.


  BANER - DARMOWY PRZELAD ZEROWY.jpg

 • Cruisery

  E-ROWERY CRUISERY

   

  baner e-hulajnogi dla dzieci.jpg

  Przeznaczone dla osób podróżujących po mieście, jak i poza nim. Model stylizowany na amerykańskie motory z charakterystyczną ramą i szerokimi oponami.


  BANER - DARMOWY PRZELAD ZEROWY.jpg

 • Fat Bike

  E-ROWERY FAT BIKE

   

  baner e-hulajnogi dla dzieci.jpgFat Bike to elektryczny rower, który zwraca uwagę swoim wyglądem. Charakterystyczne, grube opony sprawiają, że nadaje się na naprawdę trudne warunki.


  BANER - DARMOWY PRZELAD ZEROWY.jpg

 • Konwersja roweru

  KONWERSJA ROWERU

   

  Elektryczne zestawy napędowe Ecobike do samodzielnego montażu w każdego typu rowerze. 

na stronę
Oglądasz 1 - 60 z 70 przedmiotów
Oglądasz 1 - 60 z 70 przedmiotów