Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Sztyce rowerowe - sklep electofun

Sztyce rowerowe to minimalistyczne wsporniki pod siodełko rowerowe o niewielkiej średnicy, które całkowicie zmieniają komfort jazdy na jednośladzie. Gwarantują amortyzację wstrząsów, możliwość reagowania na zmianę stylu jazdy, rodzaj nawierzchni czy poziom trudności terenu. Sztyce rowerowe są zatem bardzo ważnym elementem konstrukcji pojazdu. Jeszcze jakiś czas temu stosowane były w większości w rowerach MTB, natomiast obecnie element ten wykorzystywany jest także w rowerach miejskich, trekkingowych czy wyczynowych. 

Proponowane przez sklep Electofun sztyce rowerowe gwarantują maksymalną płynność jazdy i bezpieczeństwo bez konieczności schodzenia z roweru. Akcesorium sprawia, że regulacja siodełka staje się mniej sztywna, dzięki czemu możliwe jest dokładniejsze dopasowanie jego poziomu podczas dynamicznych zjazdów oraz podjazdów – np. na szlakach górskich, leśnych ścieżkach bądź dłuższych trasach turystycznych. 

Oferujemy sztyce rowerowe z optymalną możliwością skoku, płynną zmianą kąta nachylenia oraz systemem regulacji. Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się niezwykłą wytrzymałością i solidnością. Sztyce rowerowe bez problemu poradzą sobie nawet w ciężkich warunkach terenowych. Proponowane akcesoria przystosowane są zarówno do rowerów tradycyjnych, jak i rowerów elektrycznych.

Sztyce rowerowe regulowane 

Sztyce rowerowe regulowane to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla każdego miłośnika przejażdżek rowerowych. Ręczna modyfikacja wysokości bądź nachylenia siodełka wymaga zejścia z jednośladu i przerwania jazdy. Zmiany nawierzchni, spadki czy nagłe uskoki sprawiają, że brak sztycy rowerowej znacznie zmniejsza komfort jazdy. Zastosowanie akcesorium zwiększa więc płynność podróżowania rowerem, bezpieczeństwo oraz szybkość wykonywanych manewrów. 

Sztyce rowerowe regulowane pozwalają wykorzystać maksimum potencjału pojazdu, redukują drgania i wstrząsy. Doskonale sprawdzą się nie tylko podczas górskich wypadów, ale także w trakcie wykonywania skomplikowanych tricków podczas jazdy wyczynowej. 

W ofercie posiadamy sztyce rowerowe w wielu różnych rozmiarach oraz o typach wsporników, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dopasowanie sztycy do indywidualnych wymagań i preferencji. Zastosowanie w akcesorium odpowiednich rozwiązań pozwala na bieżącą zmianę środka ciężkości, balansowanie ciałem oraz zachowanie równowagi na odczuwalnych stromiznach. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.