Skutery elektryczne Warszawa

Skutery elektryczne zyskują coraz większą popularność, nic dziwnego zatem, że z każdym rokiem ich udział na ulicach rośnie. Elektryki tego typu stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych pojazdów spalinowych, które emitują szkodliwe związki do atmosfery. Elegancki wygląd e-pojazdu sprawia, że bardzo chętnie wybierany jest on zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Elektryczny motocykl na miejskie drogi

Skuter elektryczny to oryginalny pojazd, kojarzony głównie ze stylem śródziemnomorskim. Wyróżniające się kolorystycznie elektryki pięknie prezentują się na ulicach, skutecznie przyciągając wzrok pozostałych uczestników ruchu drogowego. Oczywiście niesamowity wygląd e-pojazdu łączy się z doskonałymi parametrami, dzięki czemu użytkownicy podróżować mogą wygodnie i komfortowo.

Zakorkowane ulice w większych miastach to zmora wielu kierowców. Godziny szczytu bywają szczególnie uciążliwe, znacznie wydłużając podróż w miejsce docelowe. Oprócz oczywistego tłoku na drogach, samochody spalinowe emitują szkodliwe związki do atmosfery. Niebezpieczne substancje osadzają się na roślinności, obiektach wokół czy unoszą się w powietrzu – stanowiąc duże zagrożenie dla zdrowia człowieka. Ograniczenie obecności tradycyjnych środków transportu możliwe jest dzięki zdecydowaniu się na zakup pojazdu elektrycznego. Dużą popularnością cieszą się e-rowery bądź e-hulajnogi. Jednak doskonałą alternatywą okazują się być także skutery elektryczne.

Skutery elektryczne o ekologicznym charakterze

Motocykle elektryczne utrzymane są w stylu retro, będą zatem idealnym wyborem dla osób ceniących sobie elegancję i klasyczne piękno. Moda retro jest ponadczasowa, więc walory estetyczne elektryka są niezaprzeczalne. Stabilna konstrukcja e-motocykla odporna jest na działanie czynników zewnętrznych, bardzo dobrze radzi sobie zatem w każdych warunkach. Wzbogacenie e-pojazdu w wydajny silnik elektryczny sprawia, że podróżowanie skuterem elektrycznym jest w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wybierając e-pojazd tego typu nie, tylko zwiększamy komfort jazdy, ale także przyczyniamy się do ochrony naszej planety. Świadoma rezygnacja z tradycyjnych środków transportu to zrównoważone podejście do kwestii związanych z ekologią. Zastosowanie silnika elektrycznego powoduje, że nie wymaga on serwisowania – jest to zatem bardzo duże ułatwienie. Moc urządzenia bezpośrednio uzależniona jest od wybranego modelu. Każdy z nich cechuje się zróżnicowanymi parametrami i specyfiką, bez problemu zatem możliwe jest znalezienie idealnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Mocna bateria ładowana specjalną ładowarką umożliwia swobodną jazdę na długich trasach. Proces ładownia przebiega natomiast szybko i bezproblemowo. Inteligentne działanie powoduje, że akcesorium samoistnie zakończy ładowanie w momencie, gdy bateria osiągnie odpowiedni poziom mocy. W razie ewentualnej konieczności dokupienia danego elementu, wystarczy zwrócić się w stronę renomowanego sprzedawcy tego typu części.

Skutery elektryczne Warszawa z homologacją

Ważną cechą skutera elektrycznego jest fakt, iż dysponuje on homologacją. Oznacza to, że elektryk uprawniony jest do poruszania się po drogach. Idealnie sprawdzi się w warunkach miejskich – np. w drodze do pracy, szkoły bądź na uczelnie. Nadanie e-pojazdowi homologacji możliwe jest za sprawą wyposażenia elektryka w klakson, kierunkowskazy, światła drogowe i długie. Rejestracja skutera elektrycznego przebiega bez zbędnych trudności, wystarczy, że użytkownik posiadał będzie trzy dokumenty – fakturę zakupu, oświadczenie oraz homologację. Aby móc prawnie poruszać się elektrykiem po jezdni, konieczne jest dysponowanie minimum prawo jazdy kat. B. Solidne hamulce tarczowe gwarantują bezpieczną jazdę, niezależnie od warunków panujących na drodze. Uniwersalne modele posiadają także blokadę kierownicy, alarm, tempomat, nóżki, przycisk Start, uruchamiającym pojazd, port USB, gniazdo ładowania baterii czy bagażnik. Pojemny bagażnik doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy skuterem elektrycznym przewieźć wybrane rzeczy – torebkę, plecak, zakupy czy innego typu gadżety. Niektóre modele wzbogacone są w dodatkową szybkę, która chroni przednią część użytkownika elektryka.

Na uwagę zasługuje piękna kolorystyka skuterów elektrycznych. Intensywne barwy wyróżniają pojazd, jednocześnie zwiększając jego bezpieczeństwo na drodze. Wspomniany wcześniej silnik nie generuje hałasu – w odróżnieniu od tradycyjnych skuterów spalinowych. Niezaprzeczalną cechą jest także energooszczędność elektryka, bowiem za przejechanie zaledwie 100 km zapłacimy około 2 zł. Jest to nieporównywalnie mniejszy koszt w porównaniu do tradycyjnych środków transportu.

Zaletami baterii są także dodatkowe zabezpieczenia – np. ochrona przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem, zwarciem czy ochrona temperatury.

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.