Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Specjalne promocje
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Kolor
więcej mniej
Filtruj

Torby na ramę roweru 

Przejażdżka rowerowa wymaga niekiedy zabrania ze sobą nieco więcej niż bidonu z wodą. Jeżeli wybieramy się za miasto na dłuższą wycieczkę bądź na zakupy, koniecznie powinniśmy wyposażyć nasz jednoślad w pojemną torbę. Oczywiście wielkość torby powinna być uzależniona od przeznaczenia akcesorium. Małe obciążenie nie będzie wymagało zastosowania dużej torby. Torby dostępne w naszej ofercie cechują się wysoką jakością wykonania. Stworzone są z solidnych i wytrzymałych materiałów, które charakteryzują się wysokim stopniem odporności na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Torby na ramę roweru to niezwykle popularne rozwiązanie. Akcesorium montowane jest na ramie jednośladu. W zależności od modelu torba na ramię wyposażona jest w określoną ilość pasków na rzepy i pętle. Doskonale sprawdza się w przypadku rowerów MTB, rowerów trekkingowych czy szosowych. Torby na ramę roweru zamykane na zamek błyskawiczny w pełni chronią umieszczone w nich przedmioty – np. telefon, dokumenty bądź inne drobiazgi. Umiejscowienie torby na ramie roweru sprawia, że bez problemu mamy dostęp do akcesoriów z jej wnętrza, nawet podczas jazdy. 

Torby rowerowe o różnej pojemności

Torby rowerowe mogą być umieszczone także na tylnym bagażniku roweru. Występują one w formie pojedynczej torby na bagażnik bądź podwójnej sakwy. Konstrukcja torby opiera się na łączeniu dwóch toreb, które montuje się do klapy bagażnika. Tego rodzaju rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku kilkudniowych wypadów.

Torby na kierownicę roweru cechują się nieco mniejszą pojemnością. Najczęściej wykorzystywane są do przewożenia dokumentów, portfela, kluczy bądź telefonu. Także w tym przypadku torby na kierownicę charakteryzuje łatwy i szybki dostęp do umieszczonych w niej przedmiotów. 

W ofercie naszego sklepu posiadamy wszystkie rodzaje toreb na rowery – podwójne sakwy, torby na ramę, pod ramę, na kierownicę czy na bagażnik. Posiadamy torby rowerowe w wielu rozmiarach i wzorach. Każdy model cechuje się nowoczesnym wyglądem oraz przystosowany jest do umieszczania na rowerach elektrycznych. Zastosowanie sprawdzonych rozwiązań mocowania toreb rowerowych sprawia, że nie jest możliwe ich nieoczekiwane odpięcie się. 

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.