Electofun gwarantuje najniższe ceny!

Od lat naszym celem jest popularyzacja elektromobilności poprzez oferowanie najlepszych marek elektrycznych rowerów, hulajnóg i skuterów w najniższych cenach!

Właśnie z tego powodu uruchomiliśmy program, dzięki któremu klienci Electofun będą mogli uzyskać najlepszą ofertę na rynku właśnie w naszej sieci!
Jak to działa?

1. Znalazłeś w naszej ofercie produkt, który można kupić taniej?
2. Daj nam o tym znać klikając poniższy przycisk na stronie produktu.

3. Uzupełnij formularz kontaktowy wraz z informacją o kolorze, rozmiarze ramy i pojemności baterii. 
4. Czekaj na kontakt z naszej strony!

Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"

1. Organizatorem promocji „Gwarancja najniższej ceny” jest firma Frelin Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-610) przy ul. Granicznej 8A bud. DC1, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000656257, NIP: 894 309 25 28, REGON: 366221855 zwany dalej Sprzedawcą.


2. Promocja została stworzona w celu zapewnienia klientom Sklepu Internetowego Electofun działającego pod adresem https://electofun.pl/, zwanym dalej Sklepem Internetowym, najniższych cen na rynku oraz zaproponowania najlepszej oferty.


3. Promocja obowiązuje na produkty z kategorii rowery elektryczne, hulajnogi elektryczne, skutery elektryczne, akcesoria.


4. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup produktów za pośrednictwem Sklepu Internetowego.


5. Promocja „Gwarancja najniższej ceny” zapewnia wszystkim klientom dokonującym wyboru produktów w Sklepie Internetowym, że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany taki sam produkt w sklepie działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Sprzedawca zaproponuje ofertę, która powinna być taka sama, bądź korzystniejsza na dany produkt. Odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.


6. Promocja dotyczy wyłącznie produktów znajdujących się w aktualnej ofercie Sprzedawcy.


7. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów, rocznika, z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy. Cena końcowa liczona jest jako suma kosztów produktu oraz dostawy.


8. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena, którą tego samego dnia oferuje Sprzedawca.


9. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do Sprzedawcy za pomocą dedykowanego formularza dostępnego przy produktach objętych promocją w Sklepie Internetowym Sprzedawcy.


10. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie Sklepu Internetowego.


11.  Promocja nie obejmuje produktów outletowych, poekspozycyjnych, używanych lub niekompletnych.


12. Sprzedawca nie zwraca środków za dokonane zakupy po przedstawieniu niższej ceny w innym sklepie. Z promocji można skorzystać wyłącznie przed dokonaniem zakupu w celu uzyskania najlepszej oferty na rynku.


13. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i jeżeli indywidualnie przedstawiona oferta nie stanowi inaczej, nie łączy się z promocją umożliwiającą zakup z ratami 0%.


14. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do nieprzygotowania oferty w przypadku, gdy sprzedaż w oferowanej cenie narażałaby Sprzedawcę na straty finansowe.


15. Wszelkie uwagi i zapytania proszę kierować do Sprzedawcy pod adres mailowy: [email protected]

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.