Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Specjalne promocje
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Rozmiar
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Skarpety na rower, dla rowerzystów

Jazda na rowerze wymaga właściwego przygotowania, szczególnie jeżeli jesteśmy miłośnikami dynamicznej jazdy bądź wycieczek po wymagającym terenie. Odpowiedni ubiór czy ekwipunek są kluczowe, ponieważ zwiększają nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo. Skarpety na rower to akcesorium obowiązkowe każdego aktywnego rowerzysty, który traktuje jazdę na rowerze jako aktywność fizyczną. O ile rekreacyjna jazda miejska bądź podróżowanie do pracy, na studia czy na zakupy nie wymagają specjalistycznych akcesoriów, tak zawodnicy dyscyplin takich jak kolarstwo czy triathlon koniecznie muszą się zaopatrzyć w porządne skarpety na rower. 

Oferujemy  skarpety sportowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zastosowanie wytrzymałych tkanin sprawia, że proponowane modele charakteryzują się solidnością. Materiał nie niszczy się nawet podczas intensywnej jazdy, jak i w trakcie częstego prania. Skarpety na rower są w pełni wodoodporne oraz wiatroodporne. Tkanina przepuszcza powietrze, gwarantując właściwą wentylację, aby stopa mogła oddychać. Zaletą oferowanych skarpet sportowych jest ich wysokość, która pozwala zabezpieczyć niższą część łydki przed ewentualnymi otarciami, które mogą powstać podczas intensywnej jazdy. 

Prozdrowotne skarpety sportowe 

Skarpety dla rowerzystów są niezwykle wygodne w użytkowaniu. W asortymencie posiadamy akcesorium w wielu rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest maksymalne dopasowanie modelu do stopy. Para skarpet na rower dostosowana jest do stopy lewej oraz prawej, zwiększając tym samym komfort noszenia. 

Skarpety dla rowerzystów zaprojektowane są w taki sposób, aby móc uciskać żyły podczas jazdy. Jest to bardzo ważne, ponieważ umożliwia lepszy przepływ krwi. Dlatego też skarpety sportowe tego typu powinny mieć na stopach osoby, które jeżdżą dziennie na rowerze nawet kilka godzin. Proponowane akcesorium redukuje ból, który może wystąpić podczas intensywnych treningów oraz łagodzi zmęczenie nóg. Atutem jest również zmniejszenie odczuwania zakwasów, co w konsekwencji pozwala na dłuższe treningi. Oferowane przez Electofun skarpety na rower mają więc pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Posiadamy w asortymencie modele o działaniu antybakteryjnym dzięki zastosowaniu jonów srebra.

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.