Cofnij
Ile kosztuje dojazd do pracy hulajnogą elektryczną? Rozwiązanie na rosnące koszty benzyny

Ile razy mieliśmy już do czynienia z sytuacją, gdy spiesząc się do pracy bądź na ważne spotkanie spóźniliśmy się, ponieważ utknęliśmy w korkach? Nie dość, że momenty te bywają dla nas stresujące, mogą powodować również nieprzyjemne konsekwencje oraz problemy. Rozwiązaniem, które pomoże nam uniknąć tego typu sytuacji, ale korzystnie wpłynie również na wiele innych aspektów, są elektryczne hulajnogi

Hulajnogi elektryczne – dlaczego warto?

W ostatnich latach możemy zaobserwować znaczący wzrost popularności hulajnóg elektrycznych. Ich widok – zwłaszcza w centrach miast – jest dość powszechny i nikogo już nie szokuje ilość spotykanych niemal na każdym kroku hulajnóg. Z uwagi na to, że nie emitują szkodliwych dla środowiska naturalnego substancji, są doskonałą alternatywą dla jednośladowych pojazdów spalinowych. Zachęcają też do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu oraz korzystania z ładnej pogody. Jednak zalet, jakie wynikają z ich użytkowania, jest znacznie więcej.

e-power

Oszczędności, jakie niosą ze sobą hulajnogi elektryczne

Głównymi rzeczami, które większość osób bierze pod uwagę przy zakupie elektrycznej hulajnogi, są kwestie finansowe. Koszt jej zakupu, jak również użytkowania wypada znacznie korzystniej w zestawieniu z pozostałymi pojazdami. Chcąc przejechać za jej pomocą drogę 100 km, kosztuje nas to zaledwie… 60 groszy. W porównaniu do kosztów związanych z eksploatacją samochodu, które przy średnim spalaniu oraz wysokich cenach benzyny na tę samą odległość wynoszą nas blisko 60 zł, dojazd do pracy hulajnogą elektryczną jest więc o wiele bardziej opłacalny. Musimy pamiętać przy tym, że wydatki na paliwo to jednak nie wszystko. Właściciele samochodów muszą liczyć się też z opłatami dotyczącymi ubezpieczenia, przeglądów, wymiany opon, akumulatora czy klocków, naprawy zużytych lub wadliwych elementów oraz wielu innych rzeczy.

Dodatkowe zalety wynikające z użytkowania hulajnóg

Dojazd do pracy hulajnogą elektryczną jest świetnym rozwiązaniem na rosnące ceny benzyny, ale nie tylko. Dzięki tym dwukołowym pojazdom możemy zaoszczędzić również na biletach parkingowych – hulajnogę możemy bowiem bez problemu wszędzie ze sobą zabrać. Jej niewielka waga umożliwia nie tylko jej łatwe transportowanie w transporcie publicznym, ale również wnoszenie po schodach. Dzięki temu, że nie zajmuje dużo miejsca, łatwo ją schować do bagażnika samochodu i przewieźć, gdzie tylko chcemy. Hulajnogi elektryczne są praktycznym środkiem transportu, który umożliwia szybkie i sprawne poruszanie się w centrum miasta, zarówno po chodnikach, ścieżkach rowerowych, jak również ulicach. Nie zmęczymy się ani nie spocimy, a stojąca postawa gwarantuje, że nasz strój pozostanie nienaganny i niepognieciony. Z ich pomocą bez problemu dotrzemy do pracy, szkoły oraz w inne dowolne miejsce.