Cofnij
Nowości od Funbike – Rowery elektryczne na 2024 rok

Nowości od Funbike na 2024 rok

Premierowo w Electofun pojawiły się właśnie nowe modele polskiej marki rowerów elektrycznych Funbike. Odświeżono trzy, znane z poprzednich kolekcji bestsellerowe modele: Randan, Urban oraz EVO. Poniżej dowiesz się, dlaczego warto im się przyjrzeć i czy marka wciąż oferuje “Więcej za mniej”.

Rower elektryczny Funbike 2024 Randan SUV Szary

O Funbike

Celem Funbike’a od lat jest rozwój i modernizacja branży rowerów elektrycznych w Polsce. Uwzględniając zróżnicowanie terenu i mocno koncentrując się na oczekiwaniach klientów, marka tworzy produkty w przystępnych cenach bez kompromisów w jakości. Wrocławski brand na tle konkurencji wyróżnia w szczególności bogate doświadczenie w dziedzinie elektromobilności.

“Oferujemy e-rowery, które wytrzymują więcej, pokonują dłuższe odległości i dostarczają satysfakcjonujące doświadczenia, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Wartości leżące u podstaw Funbike to innowacja, przystępność i bliska współpraca z klientami oraz partnerami. Zdajemy sobie sprawę, że nasz rozwój jest możliwy dzięki opinii i oczekiwaniom klientów, dlatego też skupiamy się na słuchaniu i reagowaniu na ich potrzeby.”

Rower elektryczny Funbike 2024 Urban Pro 28

Twój miejski towarzysz: Urban Pro

Rower elektryczny Funbike URBAN PRO to model stworzony do jazdy w mieście. Ten e-bike jest niezawodny i kusi imponującymi parametrami, a w szczególności centralnym silnikiem. Konstrukcja również nie pozostaje w tyle, a dzięki umieszczeniu baterii na bagażniku, Urban Pro jest odpowiednio wyważony. Ponadto, dzięki ramie o niskim profilu, wygodnym siodełku, błotnikom, a także osłonie łańcucha i stopce, to e-rower idealny do miasta! Pozwoli Ci szybko przemieszczać się, omijając miejskie korki.

Funbike Urban Pro został wyposażony w silnik Shengy o mocy nominalnej 250W i imponującym maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 90 Nm. Umieszczono go w korbie tego e-roweru i bez wątpienia znacznie wykracza on poza swoją klasę cenową. Funbike zawsze stawia na ciekawe i niecodzienne rozwiązania. W przypadku e-roweru URBAN PRO na uwagę zasługują m.in. chwyty, które zostały wykonane ze skóry ekologicznej. To ciekawe rozwiązanie powoduje, że trzymanie kierownicy jest niezwykle wygodne, a same rączki bardzo dobrze i bezproblemowo utrzymuje się w dłoni.

E-rower Funbike 2024 EVO EQ Biały

Mistrz zróżnicowanych tras: EVO EQ

Funbike EVO EQ to imponujący jednoślad trekkingowy. Jego wyjątkowe wyposażenie sprawia, że świetnie sprawdzi się podczas pokonywania tras w mieście oraz w bardziej wymagającym terenie. Stawiając na ten model, docenisz nie tylko wydajny silnik i baterię, która gwarantuje imponujące zasięgi, ale też inne elementy konstrukcyjne, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy, począwszy od samej geometrii ramy, a skończywszy na przerzutkach, hamulcach, czy amortyzacji. Kropką nad i jest w tym modelu nowoczesny wyświetlacz LCD, który pozwala zachować pełną kontrolę nad parametrami związanymi z jazdą, stanem akumulatora czy takimi funkcjami, jak ustawianie trybu wspomagania, przy jednoczesnym wyświetlaniu zasięgu w kilometrach! Jeśli szukasz roweru elektrycznego, który nigdy Cię nie zawiedzie, to… właśnie go znalazłeś! Nowy EVO EQ występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

E-rower Funbike 2024 Randan SUV Czarny

Randan SUV, czyli e-bike do zadań specjalnych!

Rower elektryczny Funbike Randan SUV to wyjątkowa pozycja wśród modeli na rok 2024. W tym e-rowerze postawiono na połączenie rozwiązań charakterystycznych dla dwóch typów rowerów — górskich oraz trekkingowych. Dzięki temu Randan SUV już jest nietuzinkowy, jednak na tym nie kończy się jego wyjątkowość. Zintegrowany wyświetlacz w górnej rurze ramy e-roweru jest bez wątpienia niecodziennym rozwiązaniem, które pozwala zachować "pustą" kierownicę. Sama geometria ramy tego modelu również jest interesująca, przy zachowaniu jej niewielkich rozmiarów. Z pewnością zadowoli Cię również amortyzacja, jaką zastosowano. Widelec absorbuje nierówności terenu, jakie natrafią się na Twojej drodze, co zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy. Dzięki takiemu amortyzatorowi bez wątpienia Randan SUV sprawdzi się nie tylko na miejskich ścieżkach rowerowych, ale także na górzystych i niedostępnych szlakach. Dzięki przerzutce od renomowanego japońskiego producenta Shimano, bez problemu i w płynny sposób dobierzesz odpowiednie przełożenie do aktualnie panujących warunków na drodze. Tegoroczny model posiada pełny osprzęt: błotniki, bagażnik, oświetlenie i stopkę, co w połączeniu z pozostałymi cechami pozwala określić go mianem SUVa. Występuje w dwóch kolorach ramy: szary i czarny.

Rower elektryczny Funbike 2024 EVO EQ Biały

Motto “Więcej za mniej!” polskiej marki Funbike zdecydowanie zostało zachowane w przypadku tegorocznych odsłon. W swojej klasie cenowej naszym zdaniem nie mają sobie równych! Sprawdź wszystkie produkty Funbike 2024.