Cofnij
E-rowery Whistle - moc i jakość włoskiej produkcji

E-rowery Whistle — moc i jakość włoskiej produkcji

Whistle to nowoczesne jednoślady wykonane z najlepszych materiałów. Zapewniają komfort, bezpieczeństwo i maksymalną satysfakcję. To e-rowery wyścigowe oraz górskie dla perfekcjonistów. Wybór roweru Whistle oznacza zakup jednośladu wyposażonego w najnowocześniejszą technologię i wykonanego z wysoce innowacyjnych materiałów oraz komponentów. Sprzęt tej marki zaprojektowano, aby zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i maksymalną satysfakcję pod względem wydajności i designu.

Rowery elektryczne marki Whistle w Electofun

Rowery elektryczne Whistle to ponad 100 lat doświadczenia

Kupno rowerów wyścigowych i profesjonalnych Whistle oznacza dzielenie się autentyczną pasją do jazdy na rowerze możliwość polegania na know-how ugruntowanym na przestrzeni ponad stu lat doświadczeń! Na tym jednak nie koniec - to także pierwszorzędna obsługa posprzedażowa. Każdy z naszych modeli został zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania perfekcjonistów i wymagających rowerzystów, którzy pragną najlepszych osiągów, jakie można sobie wyobrazić od swojego roweru zawodowego.

Pochodząca z Kolorado marka Whistle podtrzymuje swoje korzenie w podejściu do produkcji i sprzedaży rowerów elektrycznych. Pełna gama średnio-wysokiej klasy rowerów MTB, szosowych i elektrycznych, przeznaczonych do celów wyczynowych i amatorskich jest wynikiem starannego projektowania komponentów i konstrukcji. Whistle tworzy w szczególności wysokiej klasy rowery e-MTB, niezwykle niezawodne i responsywne, gotowe pomóc Ci osiągnąć kolejne cele.

Whistle jako część czegoś większego — grupa Atala

Whistle jest częścią czegoś znacznie większego. Tak jak rowery należące do tej marki, ona sama w sobie także celuje wysoko i należy do grupy Atala. Warto na chwilę się zatrzymać i przyjrzeć się tej pięknej historii:

  • 1907: Narodzenie marki Atala.
  • 1909: Luigi Ganna nosi własną koszulkę zwycięzcy Pierwszego Giro d'Italia.
  • 1921: Cesare Rizzato rozpoczyna produkcję rowerów pod marką Ceriz w Padwie. Następnie Atala dołącza do marki Ceriz.
  • 1960 (lata 60’): Prestiżowe marki Maino i Dei dołączają do grupy, animując jako lider międzynarodowej sceny konkursowej.
  • 2002: Firma zmienia nazwę na Atala SpA.
  • 2011: Atala staje się częścią Grupy Accell, europejskiego lidera w branży rowerów i akcesoriów.
  • Obecnie: Whistle, będący częścią grupy Atala, kontynuuje tradycję wysokiej jakości i innowacyjności w produkcji rowerów.

Marka Whistle ma swoje korzenie w bogatej historii i tradycji marki Atala, która sięga aż do 1907 roku. Atala, będąca częścią Grupy Accell od 2011 roku, zawsze łączyła w sobie pasję do rowerów z innowacyjnością i wysoką jakością. Połączenie to jest ze sobą na tyle spójne, że mówiąc o Whistle, nie sposób wspomnieć o Atali i odwrotnie. Marka nie tylko dziedziczy bogate doświadczenie Atali, ale także idzie dalej, aby dostarczyć rowery, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów.

E-rowery Whistle w Electofun

We put our heart in the pedals - wizja marki Whistle

Whistle to nie tylko zwykłe rowery; są to jednoślady stworzone dla perfekcjonistów i entuzjastów sportów rowerowych. Każdy model to wynik starannego projektowania, wykorzystujący najnowsze technologie i innowacyjne materiały, aby zapewnić użytkownikowi nie tylko wyjątkową wydajność, ale także komfort, bezpieczeństwo i stabilność. To niezawodność i responsywność Whistle sprawiają, że są one idealnym wyborem zarówno dla zawodowych kolarzy, jak i amatorów. Jednak warto przytoczyć w tym miejscu misję grupy Atala oraz marki Whistle, aby jeszcze lepiej ją poznać i zrozumieć:

Dziś, podobnie jak kiedyś, zaangażowanie Atali pozostało niezmienione. To projektowanie i produkcja rowerów najwyższej jakości pod względem technicznym oraz wydajnościowym. Od początków projektowania ramy i rozwoju technologii wykorzystywanych materiałów, Atala dokładnie sprawdza każdy szczegół, aby zapewnić rowerzystom i rowerzystkom najlepszą ergonomię w siodle, maksymalną zwrotność i stabilność podczas jazdy.

Rowery elektryczne Whistle w Electofun!

E-rowery Whistle w ofercie Electofun są szczególnym punktem. Posiadamy modele z kategorii e-MTB, które wyposażono w karbonowe ramy. Są one tworzone z włókien węglowych Toray, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i trwałością, przy jednoczesnej redukcji wagi. Whistle we współpracy z najlepszym na świecie producentem komponentów do rowerów elektrycznych: firmą Bosch, tworzy e-pojazdy, które są odważne, innowacyjne, ale również szanują silną tradycję. Przyjrzyj się ofercie marki Whistle w Electofun już teraz!