Electofun serwis

Jesteśmy centrum serwisowym, w którym zaopiekujemy się Twoim sprzętem. Dewiza, która nam przyświeca to – Nasza odpowiedzialność, Twoja satysfakcja! Obecnie oferujemy kompleksową naprawę dla wszystkich marek rowerów i hulajnóg elektrycznych nieważne, gdzie zostały zakupione. Jeżeli masz problem ze swoim e-pojazdem to dobrze trafiłeś/aś.

Wieloletnie

doświadczenie

Szeroki

zakres usług

Łatwy

proces wysyłki

Nasze usługi

1. Naprawa/wymiana elektroniki
2. Naprawa/wymiana uszkodzeń mechanicznych
3. Badanie akumulatora
4. Przegląd sezonowy
5. Montaż GPS
6. Modyfikacje parametrów
7. Regulacje i konserwacje
8. Pogotowie techniczne
1. Diagnoza i naprawa lub wymiana elektroniki
2. Diagnoza i naprawa mechanicznych uszkodzeń
3. Badanie akumulatora
4. Aktualizacja oprogramowania
5. Wymiany amortyzacyjne + modyfikacje
1. Wymiana ogniw + pełna diagnostyka komputerowa
2. Wymiana płytki BMS

Poznaj nas

Nasza pasja do rowerów elektrycznych i e-hulajnóg zaczęła się od sprzedaży najlepszych marek w Electofun. Od pierwszych dni, gdy zaczęliśmy serwisować i przygotowywać tysiące urządzeń do użytku, zanurzyliśmy się w ich mechanikę, technologię i potencjał. Teraz chcemy podzielić się naszym doświadczeniem, aby każdy mógł cieszyć się pełnią możliwości swojego elektrycznego sprzętu. Obecnie oferujemy kompleksową naprawę dla wszystkich marek rowerów i hulajnóg elektrycznych — nieważne, gdzie je kupiłeś.

Wieloletnie doświadczenie

Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni serwisanci, którzy dbają o najwyższą jakość usług i zadowolenie klientów. Bez względu na to, czy twojemu rowerowi elektrycznemu, czy hulajnodze potrzebna jest wymiana baterii, naprawa silnika czy regulacja hamulców, chcemy zapewnić Ci kompleksową pomoc, która przywróci Twojemu urządzeniu dawny blask. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni i wracali do nas z uśmiechem.

Sprawdź cennik usług

Dokonaj odpowiedniego wyboru. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm z gwarancją atrakcyjnych cen.

Wyceń regenerację
swojej baterii

Regeneracja baterii to proces przywracania lub poprawiania wydajności oraz pojemności baterii, której wydajność spadła w wyniku użytkowania lub starzenia się. W przypadku baterii litowo-jonowych, które są powszechnie stosowane w urządzeniach elektronicznych, regeneracja może polegać na kilku różnych metodach, takich jak cykliczne ładowanie i rozładowywanie, równoważenie komórek baterii, czy też oczyszczanie elektrod. Proces ten ma na celu przywrócenie baterii do jak najlepszego stanu i wydłużenie jej żywotności, co może być korzystne dla środowiska oraz portfela użytkownika.

Sprawdź orientacyjną
cenę usługi

Transport

Jeśli nie masz możliwości przywieźć swojego roweru elektrycznego do naszego punktu we Wrocławiu, nie martw się — możesz go do nas wysłać kurierem z dowolnego miejsca w Polsce lub oddać do jednego z salonów Electofun. My zajmiemy się naprawą i odeślemy Ci go w idealnym stanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów Electofun Serwis!

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.