Cofnij
Kupuj ze sprawdzonego źródła - kupuj w Electofun

Kupuj ze sprawdzonego źródła - kupuj w Electofun!

Rynek rowerów elektrycznych rośnie w szybkim tempie, oferując konsumentom szeroki wybór produktów. Jednak nie wszystkie e-rowery są sobie równe, zwłaszcza gdy chodzi o ich pochodzenie, jakość, sposób transportu oraz opiekę posprzedażową. Jako Electofun, pragniemy podkreślić jak ważne jest kupowanie sprzętu ze sprawdzonego źródła.

Gwarancja, opieka posprzedażowa i serwis

Kupując rower elektryczny w Electofun, masz pewność, że produkt pochodzi z autoryzowanego źródła. Oferujemy pełną opiekę posprzedażową, gwarancję oraz dostęp do serwisu. Oznacza to, że w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, Twój rower zostanie naprawiony przez wykwalifikowanych specjalistów. Regularne przeglądy są kluczowe dla utrzymania e-roweru w doskonałym stanie. W Electofun zapewniamy, że każdy produkt może być serwisowany, a części zamienne są łatwo dostępne. To gwarantuje, że Twój rower elektryczny będzie Ci służył przez lata, a wszelkie sprawy związane z serwisowaniem załatwisz sprawnie i wygodnie w jednym miejscu.

Psst! Czy wiesz, że w każdym z naszych salonów stacjonarnych możesz testować produkty przed zakupem?

Dodatkowa ochrona gwarantowana

Oferujemy również dodatkowe pakiety ochronne, które umożliwiają wydłużoną gwarancję silnika, sterownika czy ramy. W zależności od pakietu, w cenie otrzymasz też aktualizację oprogramowania, dodatkową ochronę baterii czy nawet serwisową wymianę opon. Każda z opcji obejmuje usługę impregnacji i konserwacji sprzętu. Ty wybierasz - pakiet silver, gold lub platinum?

Unikaj ryzyka – Elektryki bez certyfikatów

Na rynku dostępne są niestety też produkty pochodzące z niepewnych źródeł, najczęstszym przykładem są chińskie rowery elektryczne sprzedawane na platformach typu marketplace. Często są one wyjątkowo atrakcyjne cenowo, ale ich niska cena może kryć w sobie ryzyko. Brak certyfikatów, możliwości przetestowania, serwisowania i gwarancji to tylko niektóre z problemów, z którymi możesz się spotkać. W wielu przypadkach różnica w cenie wynika również z nieodpowiedniego transportu oraz braku opłaty cła przez dystrybutora. Nie brakuje również sytuacji, w których podczas odbioru produktu konieczne jest uiszczenie wysokiej opłaty celnej przez kupującego.

Salon stacjonarny rowerów elektrycznych i hulajnóg elektrycznych electofun

Electofun- Twoje sprawdzone miejsce zakupów

Wybierając Electofun, wybierasz jakość i bezpieczeństwo. Nasze rowery elektryczne są sprawdzone, posiadają niezbędne certyfikaty i są objęte pełnym wsparciem po zakupie. Nie ryzykuj – zainwestuj w produkt, który przyniesie Ci radość z jazdy bez zbędnych komplikacji.