Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny Robo-SC Delivery czarny
16 999 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18 49900 -8%
Cena regularna: 
18 49900
-8
%
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Motocykl elektryczny Robo-SC delivery

ROBO-SC delivery to opcja dla restauracji, pizzerii na obniżenie kosztów dostaw, a jednocześnie zmniejszenie czasu dostawy. Robo to odpowiednik skutera o pojemności 125cm3. Robo-SC delivery to szybki elektryk, który jest stylowy, nowoczesny i jednocześnie sportowy. Wynikać to może chociażby ze stylistyki przedniego reflektora LED.

Robo-SC Delivery

Skuter elektryczny posiada cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje poziom naładowania baterii, aktualną prędkość czy przebyte już kilometry. Na jego wyposażeniu znajdziemy także alarm, tempomat, trzy biegi, bieg wsteczny, kierunkowskazy, światła drogowe. Ciekawą sprawą może być fakt, że skuter posiada aplikację! Pozwala ona na zarejestrowanie odcisku palca, który z kolei pozwoli Ci na uruchomienie skutera bez kluczyka! Ponadto za pomocą aplikacji możesz również zablokować skuter, włączyć jego zapłon czy odblokować siedzenie. Robo-S to skuter na miarę XXI wieku!

 
Konkretne parametry?

Dzięki 2 wyjmowanym akumulatorom litowo-jonowym o mocy 72V 20Ah zamontowanym w podłodze, Robo-SC jest w stanie dojeżdżać nawet w najodleglejsze miejsca. Zasięg jaki osiągniesz to nawet 130km! Nie uważasz, że jest on wspaniały?  Czas ładowania to średnio 4 godziny. Te parametry sprawiają, że ROBO-SC jest idealnym skuterem pod dostawy.

Bezpieczeństwo i wygoda

Kolejnym atutem ROBO delivery jest jego napęd o mocy 3000W, który daje możliwość poruszania się z prędkością do 80 km/h. Inteligentny sterownik silnika, układ hamulcowy CBS i amortyzatory hydrauliczne umożliwiają za to komfortową jazdę w każdych warunkach drogowych i znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Układ hamulcowy CBS został zaprojektowany, aby uczynić hamowanie bezpieczniejszym i stabilniejszym. Zwiększa ochronę przed możliwością zablokowania jednego z kół. To wszystko sprawia, że skuter jest warty zakupu. Natomiast duże wymiary skutera – długość 1800mm, szerokość 733mm, wysokość 1190mm dają z kolei odpowiednie wrażenia z jazdy. Dzięki tej wielkości Robo-S jest bardzo stabilny, a Ty czujesz się na nim pewnie. Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM00222
10 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
2 x 1000 cykli
Bateria pojemność [Ah]
2 x 20 Ah
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
4
Kolor wiodący
czarny
Maksymalna prędkość [km/h]
80
Moc znamionowa [W]
3000
Wymiary [cm]
1750x740x1150mm
Wyposażenie
alarm, inteligentna ładowarka, kufer, światła LED, system bezkluczykowy, tempomat, USB
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
130
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
tarczowy CBS
Hamulec tylny
tarczowy CBS
Tempomat
tak
Alarm
tak
Bateria - waga [kg]
2 x 12 kg
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
251
Homologacja
tak
Rodzaj
motocykl
Waga bez baterii [kg]
81
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
kat. B
Specyfikacja

System

Maksymalna prędkość [km/h]

80 ,

Moc znamionowa [W]

3000 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

tak ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

2 x 20 Ah ,

Zasięg [km]

130 ,

Czas ładowania [h]

4 ,

Bateria - żywotność [cykli]

2 x 1000 cykli ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

2 x 12 kg ,

Inne

Wymiary [cm]

1750x740x1150mm ,

Kolor wiodący

czarny ,

Wyposażenie

alarm, inteligentna ładowarka, kufer, światła LED, system bezkluczykowy, tempomat, USB ,

Alarm

tak ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

251 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motocykl ,

Waga bez baterii [kg]

81 ,

Wymagane uprawnienia

kat. B ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

tarczowy CBS ,

Hamulec tylny

tarczowy CBS ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.