Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny Hawk Double Lithium matowy niebieski
11 999 00
Przedsprzedaż
Przedsprzedaż
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Skuter elektryczny Hawk Lithium Double

 

Dzięki znakomitemu napędowi elektrycznemu, skuter elektryczny Hawk Lithium Double może posłużyć kierowcy przez wiele, wiele lat. Jego zasięg po jednym naładowaniu wynosi aż do 120 km przy nowoczesnej baterii litowo-jonowej, a jest to niezwykle satysfakcjonujący wynik! Dodatkowo w tym modelu zastosowano bezszczotkowy silnik Sunra o mocy aż 1800W! Napęd ten jest bezusterkowy i nie wymaga serwisowania, co jest przeogromną zaletą. Skutery elektryczne to przyszłość!

Moc i ekonomia w jednym

 

Nazwa Hawk (z ang. jastrząb) nawiązuje do bardzo zwinnych i szybkich helikopterów bojowych. Tak jest także w przypadku prezentowanego modelu, ponieważ jest on uważany za sportową rakietę wśród skuterów elektrycznych. Jednocześnie ma zerową emisję dwutlenku węgla. Za jego moc odpowiedzialny jest silnik elektryczny o minimalnym zużyciu energii oraz niskim poziomie hałasu. Generuje on moc 1800 Watt, dzięki czemu jest nie tylko ekologiczny, ale i ekonomiczny. Taka moc silnika w skuterze elektrycznym Hawk pokazuje, że jest on niezwykle zrywny i dynamiczny. Elektryk na 100 km zużywa energię elektryczną odpowiadającą jedynie około kwoty 2 zł! Wybierając skuter elektryczny Hawk nie należy także martwić się o ewentualne koszty eksploatacyjne pojazdu – nie ma potrzeby wymiany oleju, a odzysk energii podczas hamowania znacznie zmniejsza zużycie hamulców hydraulicznych. Przez to możemy czuć moc jak w prawdziwym motocyklu, jednak płacąc za to stosunkowo małe pieniądze.

Podzespoły Hawk’a

 

Każda z wersji Hawka jest wyposażona w ten sam zestaw podzespołów, wersje różnią się tylko i wyłącznie rodzajem baterii. Za podzespoły odpowiedzialna jest firma SUNRA, produkująca rocznie około 4 milinów egzemplarzy różnych pojazdów elektrycznych. W Hawku znajdziemy również silnik bezszczotkowy, cechujący się bardzo niską awaryjnością.

Skuter elektryczny będący Twoim centrum rozrywki

 

Wyobraź sobie plenerową wycieczkę, spotkanie ze znajomymi lub wiosenne grillowanie bez ulubionej muzyki! Nuda?! Dlatego właśnie skutery Hawk można połączyć ze swoim smartfonem i cieszyć się dobrą nutą niezależnie od tego gdzie jesteś. Hawk posiada również na wyposażeniu radio!

Wytrzymały akumulator w elektryku?

 

Silnik zasilany jest dwoma bateriami litowo-jonowymi w formie walizki (akumulator 72 V/20 Ah), które, w zależności od stylu jazdy, wystarczają nawet na 120 kilometrów i około 1000 cykli ładowania. Na przykład ładowanie co 4 dni daje nam około 5 lat trwałości, zanim bateria będzie musiała zostać wymieniona. Baterię można ładować w dowolnym standardowym gniazdku domowym (czas ładowania to około 4-5 godzin). Skuter można ładować w dowolnym miejscu, dzięki wyciąganej baterii w formie walizeczki. Bateria waży ok 10kg. Dzięki takiej wytrzymałości baterii użytkowanie Hawka nie jest uciążliwe, a my możemy skupić się jedynie na przyjemności z jazdy.Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

Hawk Double Lithium
5 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
1000
Bateria pojemność [Ah]
2 x 20 Ah
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
4
Kolor wiodący
niebieski
Maksymalna prędkość [km/h]
45
Moc znamionowa [W]
1800
Napięcie [V]
72
Silnik marka
Inny
Wymiary [cm]
190 × 73 × 111 cm
Wyposażenie
Tempomat, USB, Głośnik, Bluetooth
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
120
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
tarczowy
Hamulec tylny
bębnowy
Tempomat
tak
Alarm
nie
Bateria - waga [kg]
2 x 10 kg
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
278
Homologacja
tak
Rodzaj
motorower
Waga bez baterii [kg]
106
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
brak wymagań
Specyfikacja

System

Silnik marka

Inny ,

Napięcie [V]

72 ,

Maksymalna prędkość [km/h]

45 ,

Moc znamionowa [W]

1800 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

tak ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

2 x 20 Ah ,

Zasięg [km]

120 ,

Czas ładowania [h]

4 ,

Bateria - żywotność [cykli]

1000 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

2 x 10 kg ,

Inne

Wymiary [cm]

190 × 73 × 111 cm ,

Kolor wiodący

niebieski ,

Wyposażenie

Tempomat, USB, Głośnik, Bluetooth ,

Alarm

nie ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

278 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motorower ,

Waga bez baterii [kg]

106 ,

Wymagane uprawnienia

brak wymagań ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

tarczowy ,

Hamulec tylny

bębnowy ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.