Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny x1 biały
10 999 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12 49900 -12%
Cena regularna: 
12 49900
-12
%
Przedsprzedaż
Przedsprzedaż
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Skuter elektryczny X1

X1 to jeden z najlepiej wyposażonych skuterów elektrycznych dostępnych w iamelectric. Producent zainstalował w skuterze cichy oraz wytrzymały silnik Boscha o mocy 2020 W. Za serce skutera odpowiada jeden z największych potentatów z zakresu elektroniki – Samsung. Serce X1 bije w rytmie 60V 26Ah, co nie jest często spotykane w innych skuterach elektrycznych, ponieważ większość modeli została wyposażona w 20Ah. Wydaje się, że różnica ta nie jest szczególnie istotna, jednakże wcześniej wspomniane 6Ah zapewni dodatkowe 10 km zasięgu

Hipnotyczne X

Niezwykle rzucającą się w oczy częścią skutera jest jego przednie światło w kształcie X. Światło zostało wykonane w technologii LED co zapewnia zdecydowanie mniejszy pobór energii, co w efekcie przekłada się na wyższy zasięg jazdy. A teraz popatrzcie sobie prosto w „oczy”.


Silnik Boscha

Skuter elektryczny X1 został wyposażony w silnik bezszczotkowy renomowanej firmy BOSCH. Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikowi długie oraz efektywne korzystanie z sprzętu. Silniki BOSCHA były nie jednokrotnie testowane. Jeśli zależy Tobie na wyjątkowej jakości wybierz X1, który zalicza się do produktów PREMIUM.

Zasięg zasługujący na pochwałę

W X1 została zainstalowania pojedyncza bateria litowo-jonowa, dzięki której zasięg przejechanych kilometrów oscyluje ok 70! 1000 cykli ładowania baterii to z kolei imponujący wynik 70 000 km do przejechania na jednej baterii! Żaden skuter spalinowy nie będzie wstanie uzyskać takiego wyniku bez znaczącego remontu. Bateria litowo-jonową to również zdecydowanie większy komfort użytkowania, waży ona jedynie około 12 kg. A co najważniejsze, istnieje możliwość wyciągnięcia jej ze skutera. Dzięki temu naładujesz ją w domu, pracy czy dowolnym miejscu z dostępem do kontaktu.Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM0025
5 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
1000
Bateria pojemność [Ah]
23.4
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
6
Kolor wiodący
biały
Maksymalna prędkość [km/h]
45
Moc znamionowa [W]
2020
Wymiary [cm]
1880x720x1090mm
Wyposażenie
Tempomat, alarm, LED, głośniki, bluetooth, inteligenta ładowarka
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
60
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
bębnowy
Hamulec tylny
Tarczowy
Tempomat
tak
Alarm
tak
Bateria - waga [kg]
10
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
233
Homologacja
tak
Rodzaj
motorower
Waga bez baterii [kg]
233
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
Prawo jazdy kat. A (≥24), Prawo jazdy kat. A1, Prawo jazdy kat. A2 (18-24 lat), Prawo jazdy kat. AM (min. 14 lat), Prawo jazdy kat. B (min. 3 lata), Urodzeni przed 19.01.1995 (dowód osobisty)
Specyfikacja

System

Maksymalna prędkość [km/h]

45 ,

Moc znamionowa [W]

2020 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

tak ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

23.4 ,

Zasięg [km]

60 ,

Czas ładowania [h]

6 ,

Bateria - żywotność [cykli]

1000 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

10 ,

Inne

Wymiary [cm]

1880x720x1090mm ,

Kolor wiodący

biały ,

Wyposażenie

Tempomat, alarm, LED, głośniki, bluetooth, inteligenta ładowarka ,

Alarm

tak ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

233 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motorower ,

Waga bez baterii [kg]

233 ,

Wymagane uprawnienia

Prawo jazdy kat. A (≥24), Prawo jazdy kat. A1, Prawo jazdy kat. A2 (18-24 lat), Prawo jazdy kat. AM (min. 14 lat), Prawo jazdy kat. B (min. 3 lata), Urodzeni przed 19.01.1995 (dowód osobisty) ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

bębnowy ,

Hamulec tylny

Tarczowy ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.