Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sortuj wg:

Rowery elektryczne do 5000 zł

Rower elektryczny to pojazd o wielu możliwościach. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że e-pojazd doskonale sprawdza się podczas jazdy miejskiej, jak i górskiej. W dużym mieście dotarcie w miejsce docelowe w godzinach szczytu bywa szczególnie uciążliwe, elektryk okazuje się być zatem idealną alternatywą dla pojazdów z silnikiem spalinowym. Rowery elektryczne do 5 000 zł to przedział, który pozwala znaleźć model dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

E-rower – szybsze dotarcie do celu - rowery elektryczne do 5000 zł

Miejski styl życia cechuje nieustanny pośpiech, a zakorkowane ulice stały się wyznacznikiem większych miast. Podróżowanie może być zatem w dużym stopniu utrudnione, przede wszystkim wówczas, gdy użytkownik decyduje się na poruszanie się tradycyjnymi środkami transportu. 

Poszukiwania idealnego roweru elektrycznego warto rozpocząć od dokładnego określenia osobistych wymagań względem pojazdu. Oczywiście konieczne jest także wzięcie pod uwagę kosztu elektrycznego roweru, bowiem jego cena może być bardzo zróżnicowana. Na jaki e-pojazd warto jest się zdecydować w przedziale do 5 000 zł?

Rower elektryczny ECOBIKE BASIC NEXUS

E-pojazd ECOBIKE BASIC NEXUS wyposażony został w wydajny silnik o mocy nominalnej 250 W, który umożliwia poruszanie się elektrycznym rowerem z prędkością aż do 25 km/h. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7,8 Ah umieszczony jest w tylnej części (w bagażniku), dzięki czemu konstrukcja prezentuje się elegancko i estetycznie. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatora o wyższej pojemności – 10,4Ah, 13 Ah lub 16 Ah. Pomimo to, podstawowa wersja e-pojazdu pozwala osiągnąć zasięg aż do 130 km. Niezawodny e-pojazd przeznaczony jest do jazdy miejskiej, wyróżnia się natomiast optymalnym stosunkiem wagi do mocy silnika. 

Rower elektryczny LOVELEC NORMA

Rower elektryczny LOVELEC NORMA to idealny towarzysz w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię. Zamontowany w e-pojeździe bezszczotkowy silnik o mocy nominalnej 250 W umożliwia łatwe rozpędzenie się do prędkości 25 km/h. E-rower posiada litowo-jonowy akumulator, dzięki któremu użytkownik przejechać może aż do 130 km. Atutem pojazdu elektrycznego jest stosunkowo niewielki rozmiar koła (26"), który doskonale sprawdzi się w przypadku nastolatków bądź osób o niższym wzroście. Konstrukcja e-pojazdu gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę – niezależnie od czasu spędzonego w podróży.

Koszyk

The cart is empty.

You can try some popular tags here:

Konto

Konto

Nie masz konta?
Stwórz konto
4
4.8 - Ocena na Opineo!