Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny Roma srebrny
14 299 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16 49900 -13%
Cena regularna: 
16 49900
-13
%
Przedsprzedaż
Przedsprzedaż
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Opis

Skuter elektryczny Roma to skuter przeznaczony do zadaniowego przemieszczania się po mieście. Jest to idealny wybór jeśli chciałbyś szybciej wracać do domu po pracy, omijając wszystkie korki w mieście, a także na krótkie weekendowe wypady za miasto. Producent zadbał również o zwiększenie użyteczności skutera poprzez dodanie do niego pojemnego kufra. Teraz bez problemu będziesz gotowy w każdej chwili na piknik!

Wysoka wydajność

Elektryczny skuter Roma oferuje ogromną wydajność przy bardzo niskim zużyciu energii i kosztów – między innymi dzięki połączeniu wysokowydajnego akumulatora litowo-jonowego – 72V 50 Ah i mocnego 4000-watowego silnika elektrycznego marki QS. Na baterii przejedziesz do 100km przy prędkości ok 45km/h, przy trybie mieszanym realny zasięg wynosi ok 80km. Na baterii przejedziesz do 50 000 km!

Skuter z homologacją

Roma posiada homologacje, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Roma została także wyposażona we wszystkie niezbędne rozwiązania potrzebne, aby poruszać się po jezdni – kierunkowskazy, światła, klakson, światła drogowe oraz długie. Rejestracja skutera odbywa się przy pomocy 3 dokumentów: faktury, oświadczenia firmy iamelectric oraz oryginalnej homologacji.

Przyjazny dla środowiska

Skutery elektryczne nie emitują tlenku azotu, cząstek stałych ani dwutlenku węgla. Jeżdżą całkowicie bez spalin, więc użytkując elektryka przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza. Koszty energii elekreycznej nie są wysokie i wynoszą około 2 pln za 100 km. Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM0026
2 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
1000
Bateria pojemność [Ah]
50
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
6
Kolor wiodący
srebrny
Maksymalna prędkość [km/h]
75
Moc znamionowa [W]
4000
Wymiary [cm]
1902x680x1140mm
Wyposażenie
alarm, inteligentna ładowarka, światła awaryjne, światła LED
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
100
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
tarczowy CBS
Tempomat
nie
Alarm
tak
Bateria - waga [kg]
12
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
253
Homologacja
tak
Rodzaj
motocykl
Waga bez baterii [kg]
84
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
kat. B

Specyficzne kody

ean13
5082500031185
Specyfikacja

System

Maksymalna prędkość [km/h]

75 ,

Moc znamionowa [W]

4000 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

nie ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

50 ,

Zasięg [km]

100 ,

Czas ładowania [h]

6 ,

Bateria - żywotność [cykli]

1000 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

12 ,

Inne

Wymiary [cm]

1902x680x1140mm ,

Kolor wiodący

srebrny ,

Wyposażenie

alarm, inteligentna ładowarka, światła awaryjne, światła LED ,

Alarm

tak ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

253 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motocykl ,

Waga bez baterii [kg]

84 ,

Wymagane uprawnienia

kat. B ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

tarczowy CBS ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.