Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny S6 Double szary
20 499 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23 49900 -12%
Cena regularna: 
23 49900
-12
%

Cena z kodem BEZ-RAT

Cena z kodem obowiązuje do dnia

30-04-2024 godz. 23:59

Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Skuter elektryczny S6 Double Lithium

Kolejny skuter z rodziny „esek” – najnowszy model S6 to kwintesencja nowoczesności i ponadczasowego designu w skuterze elektrycznym. Znajdzie swoich odbiorców zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Renomowane podzespoły to jeden z największych atutów tego skutera. W dodatku w postaci podwójnej baterii litowo-jonowej oraz mocnego napędu.

S6 – Podzespoły renomowanych marek

Jak wspomnieliśmy wyżej, ten model skutera posiada renomowane podzespoły – silnik 4000W Boscha oraz dwie baterie litowo-jonowe LG o pojemności aż 60V 32Ah. Bezsprzecznie są to wyróżniające się marki, a przede wszystkim są one niezawodne. Dzięki dwóm bateriom można przejechać do 150km, a samo ładowanie baterii wynosi zaledwie 4h. Nie zapominajmy, że są to baterie litowo-jonowe, ważące ok 9 kg i przenośne – a znaczy to tyle, że można je naładować w dowolnym miejscu – wystarczy mieć tylko dostęp do kontaktu  prędkością do 75 km/h, a skuter osiąga tą prędkość w zaledwie 5 sekund! Taka prędkość daje już sporo frajdy z jazdy, ale do prowadzenia potrzeba prawa jazdy kategorii B.
Bateria i silnik

Bateria LG, silnik bezszczotkowy Boscha są niczym serce i mózg. Nie popełniają one błędów, ludzkie serce w czasie życia uderzy 3 miliardy razy, koło S6 obróci się około 6 900 212 razy, po tym czasie bateria straci swoje właściwości natomiast silnik bezszczotkowy będzie gotowy na pokonanie kolejnych kilometrów.

Skuter elektryczny S6 z Homologacją

S6 posiada homologacje, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Skuter elektryczny został wyposażony również we wszystkie niezbędne rozwiązania potrzebne, by móc poruszać się po ulicach – kierunkowskazy, światła, klakson. Dodatkowym wyposażeniem skutera są: tempomat, alarm, bluetooth czy światła LED. S6 posiada także port USB czy złącze chogori.Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM0031
5 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
2 x 1000 cykli
Bateria pojemność [Ah]
2 x 32Ah
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
4
Kolor wiodący
szary
Maksymalna prędkość [km/h]
75
Moc znamionowa [W]
4000
Wymiary [cm]
1865x700x1113mm
Wyposażenie
alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
120
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
tarczowy CBS
Hamulec tylny
tarczowy CBS
Tempomat
tak
Alarm
tak
Bateria - waga [kg]
2 x 12kg
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
261
Homologacja
tak
Rodzaj
motocykl
Waga bez baterii [kg]
90
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
kat. B
Specyfikacja

System

Maksymalna prędkość [km/h]

75 ,

Moc znamionowa [W]

4000 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

tak ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

2 x 32Ah ,

Zasięg [km]

120 ,

Czas ładowania [h]

4 ,

Bateria - żywotność [cykli]

2 x 1000 cykli ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

2 x 12kg ,

Inne

Wymiary [cm]

1865x700x1113mm ,

Kolor wiodący

szary ,

Wyposażenie

alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat ,

Alarm

tak ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

261 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motocykl ,

Waga bez baterii [kg]

90 ,

Wymagane uprawnienia

kat. B ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

tarczowy CBS ,

Hamulec tylny

tarczowy CBS ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.