Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny S3 czerwony
8 999 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 99900 -10%
Cena regularna: 
9 99900
-10
%
Przedsprzedaż
Przedsprzedaż
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Skuter elektryczny S3

Projektanci S3 od samego początku pragnęli zaprojektować skuter, który swoim designem będzie reprezentował najnowsze wzornictwa. Skoro skuter należy do klasy premium, nie mogą zawodzić również podzespoły. Moc silnika S3 to 1750W firmy Bosch, natomiast bateria to 60V 26Ah od firmy Samsung. Taka ilość amperogodzin nie jest często spotykana w innych skuterach elektrycznych, ponieważ większość modeli została wyposażona w 20Ah. Wydaje się, że różnica ta nie jest szczególnie istotna, jednak wcześniej wspomniane 6Ah zapewni dodatkowe 10 km zasięgu.

Silnik Boscha

Skuter elektryczny S3 został wyposażony w silnik bezszczotkowy renomowanej firmy BOSCH. Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikowi długie oraz efektywne korzystanie z sprzętu. Silniki BOSCHA były nie jednokrotnie testowane. Jeśli zależy Tobie na wyjątkowej jakości wybierz S3, który zalicza się do produktów PREMIUM.Hipnotyczne Światło

Niezwykle rzucającą się w oczy częścią skutera jest jego przednie światło w kształcie zaokrąglonego prostokąta. Światło zostało wykonane w technologii LED co zapewnia zdecydowanie mniejszy pobór energii, co w efekcie przekłada się na wyższy zasięg jazdy. A teraz popatrzcie sobie prosto w „oczy”.

Skuter elektryczny S3 – Markowe serce skutera

Jakość to przede wszystkim słowo klucz pojawiające się na ustach konsumentów. Wszyscy oczekujemy produktu z najwyższej półki, prawda? Właśnie w tym skuterze elektrycznym prawdziwą jakość możesz osiągnąć dzięki baterii litowo-jonowej od firmy Samsung. Dodatkowym, bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest możliwość wyciągania baterii. Masz daleko do pracy i boisz się, że bateria się wyczerpie? Żaden problem, wyciągasz baterię ze skutera i ładujesz w pracy! 4-6 godzin i gotowe ???? Serce skutera gwarantuje nam 1000 cykli ładowania. Dodając do tego zasięg na poziomie około 70 km, dostajemy imponujący wynik 70 000 km do przejechania na jednej baterii.Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM0019
4 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
1000
Bateria pojemność [Ah]
23,4
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
6
Kolor wiodący
czerwony
Maksymalna prędkość [km/h]
45
Moc znamionowa [W]
2050
Silnik model
Bosch S3
Wymiary [cm]
1740x680x1090mm
Wyposażenie
Tempomat, USB, parking, inteligenta ładowarka
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
60
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
Tarczowy
Hamulec tylny
Tarczowy
Tempomat
tak
Alarm
nie
Bateria - waga [kg]
10
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
156
Homologacja
tak
Rodzaj
motorower
Waga bez baterii [kg]
62
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
brak wymagań
Specyfikacja

System

Maksymalna prędkość [km/h]

45 ,

Moc znamionowa [W]

2050 ,

Silnik model

Bosch S3 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

tak ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

23,4 ,

Zasięg [km]

60 ,

Czas ładowania [h]

6 ,

Bateria - żywotność [cykli]

1000 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

10 ,

Inne

Wymiary [cm]

1740x680x1090mm ,

Kolor wiodący

czerwony ,

Wyposażenie

Tempomat, USB, parking, inteligenta ładowarka ,

Alarm

nie ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

156 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motorower ,

Waga bez baterii [kg]

62 ,

Wymagane uprawnienia

brak wymagań ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

Tarczowy ,

Hamulec tylny

Tarczowy ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.