Opis Specyfikacja Opinie Skuter elektryczny MV Racer Lithium Czarny
6 799 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6 99900 -2%
Cena regularna: 
6 99900
-2
%
Przedsprzedaż
Przedsprzedaż
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Opis

Mv Racer to starszy, troszkę większy brat Eagla. Bez problemu nada się dla osób wysokich, którym będzie wygodnie się nim poruszać. Dodatkowo producent MV Racer’a dodał mu 10 calowe koła, które są przystosowane do jazdy po mieście, jak również po drogach szutrowych. Skuter elektryczny dostępny jest w 2 wersjach, z baterią żelową oraz baterią litowo-jonową. Dzięki czemu masz wybór, aby kupić skuter najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom.

Skuter elektryczny MV Racer – postaw na baterie litowo-jonową

MV Racer Lithium to ulepszona wersja skutera o tej samej nazwie. Różnica między tymi skuterami to jedynie bateria. W modelu, który właśnie oglądasz mamy wytrzymałą baterię litowo-jonową o mocy 60V 20Ah, a takie połączenie jest gwarantem sporego zasięgu. Podczas jazdy w mieście bez problemu będziesz mógł pokonać ok. 50 km lub nawet więcej, bo wszystko zależy od tego jaki styl jazdy preferujesz. Kupując skuter z baterią litowo-jonową, przede wszystkim zapewniasz sobie dłuższy czas użytkowania. Baterię naładujesz 1000 razy, czyli dwa razy więcej niż baterię żelową.

Skuter z homologacją

MV Racer to przede wszystkim skuter miejski tym samym został przystosowany do warunków miejskich. MV RACER posiada klakson, światła drogowe oraz długie, kierunkowskazy. Takie wyposażenie zapewniło mu uzyskanie homologacji. Skuterem elektrycznym poruszamy się po jezdni. Sama rejestracja skutera odbywa się na podstawie 3 dokumentów: faktury zakupu, oświadczenia i homologacji.

MV Racer - trochę szczegółów

Skuter bez problemu pomieści 2 osoby dorosłe i na pełnej baterii pozwoli przejechać do 55km, przy maksymalnej prędkości do 45km/h. Czas ładowania baterii to średnio 4-6 godzin. Możesz na przykład podłączyć skuter w pracy, gdzie bateria będzie się ładować, a skuter po pracy będzie gotowy do jazdy. Moc silnika to 1200W (1500W), więc wygląda to już całkiem dobrze i dodaje względną szybkość skuterowi. MV Racer ma w podstawowym wyposażeniu bluetooth, alarm, światła LED, blokadę kierownicy oraz tempomat. Podsumowując – w podobnej cenie znajdziesz u nas jedynie brata MV Racer’a – podobnego w specyfikacji Eagle.

Kup skuter elektryczny i przyczyniaj się do zmiany klimatu

Skuter elektryczny to przyszłość! Zalety MV Racer’a? Po pierwsze: Cichy, zgrabny i niezawodny. Druga zaleta? Możesz poruszać się nim po ulicach, ponieważ posiada homologację, Po trzecie: skuter elektryczny jest w pełni ekologiczny, co za tym idzie nie produkuje CO2, ani żadnych pyłków szkodliwych dla środowiska. Czwarte i najważniejsze: MV Racer daje radość z jazdy i pozwala poruszać się praktycznie bez kosztów. Podsumowując: nie dość, że dbasz o środowisko, oszczędzasz czas w dojazdach do pracy, to przy okazji także dobrze się bawisz.



Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

  1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

  2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

  3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

  4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. 



Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

  1. Skan dowodu zakupu pojazdu
  2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
  3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
  4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
  5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
  6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM0011
2 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
1000
Bateria pojemność [Ah]
20
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
6
Kolor wiodący
czarny
Maksymalna prędkość [km/h]
45
Moc znamionowa [W]
1200
Waga [kg]
63
Wymiary [cm]
1890x680x1130mm
Wyposażenie
alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
50
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
Tarczowy
Hamulec tylny
Tarczowy
Tempomat
tak
Alarm
tak
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
221
Homologacja
tak
Rodzaj
motorower
Zawieszenie
Hydrauliczne/Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
brak wymagań
Specyfikacja

System

Maksymalna prędkość [km/h]

45 ,

Moc znamionowa [W]

1200 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Tempomat

tak ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

20 ,

Zasięg [km]

50 ,

Czas ładowania [h]

6 ,

Bateria - żywotność [cykli]

1000 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Inne

Waga [kg]

63 ,

Wymiary [cm]

1890x680x1130mm ,

Kolor wiodący

czarny ,

Wyposażenie

alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat ,

Alarm

tak ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

221 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motorower ,

Wymagane uprawnienia

brak wymagań ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

Tarczowy ,

Hamulec tylny

Tarczowy ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne/Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.