Opis Specyfikacja Opinie Motocykl elektryczny Anger Czarny mat
13 599 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15 99900 -15%
Cena regularna: 
15 99900
-15
%
Darmowa
dostawa
Raty 20 x 0%
Opis

Opis

Dzięki znakomitemu napędowi elektrycznemu, skuter elektryczny Anger może posłużyć kierowcy przez wiele, wiele lat. Jego zasięg po jednym naładowaniu wynosi aż do 130 km przy nowoczesnej baterii litowo-jonowej, a jest to niezwykle satysfakcjonujący wynik! Dodatkowo w tym modelu zastosowano bezszczotkowy silnik Sunra o mocy aż 3000W! Napęd ten jest bezusterkowy i nie wymaga serwisowania, co jest przeogromną zaletą. Skutery elektryczne to przyszłość!

Moc i ekonomia w jednym

Anger to nowa wersja modelu Hawk opracowana przez producenta pojazdów elektrycznych Sunra. Jest to producent nr 1 w Chinach w produkcji skuterów jakościowych od 11 lat. Sprzedający swoje skutery w ponad 70 krajach, o zdolności produkcyjnej 4 milionów skuterów elektrycznych rocznie. Prostota i lekkość w prowadzeniu tego modelu sprawiają, że idealnie nadaje się do poruszania się w mieście. Motocykl elektryczny Anger wyposażony jest w bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 3000W umieszczony na tylnym kole. Silnik ten oferuje maksymalną moc, ponieważ nie posiada szczotek. Pozwala na mniejsze zużycie materiałów, nie powodując tarcia. Dzięki temu jego zużycie jest mniejsze (40% mniej w porównaniu z innymi silnikami) i pozwala na większe oszczędności oraz dłuższą żywotność motocykla.

Wytrzymały akumulator w elektryku?

Anger jest wyposażony w dwie wysokowydajne baterie litowo-jonowe o pojemności 72V / 20Ah. Z tego typu akumulatorem możesz osiągnąć maksymalny zasięg 130km, natomiast maksymalna prędkość to aż 80km/h. Dodatkowo baterie posiadają optymalny rozmiar, który pozwala na łatwy transport (w formie walizki). Ładuj swój motocykl w dowolnym miejscu w pracy, w domu łatwo i szybko. Czas ładowania to tylko ok 4-5 godzin, po których będziesz w pełni cieszyć się swoim motocyklem bez przerw. Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, co zapewnia długą jazdę.

Dodatkowe funkcje

W tym elektryku możesz również połączyć się z aplikacją SUNRA, dzięki której będziesz mieć kontrolę nad Anger na swoim smartfonie.


Możesz wtedy:

 • Zablokować i odblokować alarm.
 • Wyłączyć i włączyć motocykl.
 • Aktywować przycisk wyciszenia, który wycisza pojazd.
 • Skonfigurować swoje linie papilarne,
 • Sprawdzić stan pojazdu.
 • Sprawdzić ciśnienie w oponach.

Co warto jeszcze wiedzieć o skuterze elektrycznym Anger?

Anger posiada nowoczesny system stereo i Bluetooth do słuchania ulubionej muzyki, a także USB do ładowania telefonu komórkowego. Ten motocykl ma powiększoną tarczę hamulcową 220 mm, która zapewni Ci dużą siłę hamowania na krótkich dystansach. Motocykl elektryczny Anger posiada światła LED oraz w pełni cyfrowy wyświetlacz, który pozwala zobaczyć przejechane kilometry, czas czy poziom naładowania baterii. Elektryk ma również na wyposażeniu 3 biegi, przycisk parkowania i bieg wsteczny a także czytnik linii papilarnych. Elektryczny motocykl Anger ma połączony układ hamulcowy przednich i tylnych kół, przedni i tylny amortyzator hydrauliczny, co zapewnia bardziej stabilną i elastyczną jazdę na trudniejszych drogach.

Podstawy prawne użytkowania elektryków w Polsce

Motocykl elektryczny Anger przystosowany jest do jazdy nie tylko miejskiej, ale również możesz poruszać się nim po drogach szybkiego ruchu. Skutery elektryczne do 80 km/h, to analogicznie skutery spalinowe do pojemności 125 cm, aby jeździć tym motocyklem potrzebujesz minimum prawa jazdy kat. B. Nie masz skończonych jeszcze 18 lat? Wtedy wymagane będzie prawo jazdy A1.
Homologacja zaś obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej.Dofinansowanie do 4000 zł z programem ''Mój elektryk"

Celem programu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczenia powietrza poprzez dofinansowanie rozwiązań polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie. Program „Mój elektryk” ma za zadanie wsparcie zakupu bądź leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. Program trwa do 30.09.2025 lub do wyczerpania środków.


Dotacja w 4 krokach!

 1. Kup skuter elektryczny posiadający homologację na electofun.pl lub w salonie Electofun (płatność gotówką/kredytem/leasingiem). 

 2. Po otrzymaniu skutera i dokumentów od sprzedającego (homologacja, faktura, oświadczenie importera) trzeba zarejestrować skuter w Urzędzie, a także wykupić OC oraz AC na pojazd. 

 3. Posiadając numer rejestracyjny pojazdu i wykupioną polisę OC/AC należy złożyć wniosek o dofinansowanie poprzez platformę online https://gwd.nfosigw.gov.pl/

 4. Po wykonaniu wszystkich czynności i spełnieniu warunków trzeba cierpliwie czekać na zwrot pieniędzy. Zwrot jaki można uzyskać to 30%, maksymalnie 4000 zł. Rządowy program dofinansowań

W programie przewidywana jest możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających na zakupie/leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, M2, M3, N1, L1e, L2e, L3e, L4e, L5e, L6e, L7e wykorzystujących do napędu  wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania lub energię elektryczną wytworzoną z wodoru w zainstalowanych w nim ogniwach paliwowych lub wyłącznie silnik, którego cykl pracy nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1077)

Skutery należą do kategorii:  L1e - L7e. Pojazdy z tej kategorii maksymalnie mogą uzyskać dofinansowanie 30% kosztów (ale nie więcej niż 4 tys. zł.).

Beneficjentami programu są osoby prowadzące działalność gospodarczą. 

Warunki jakie trzeba spełnić:

Pojazd musi być zarejestrowany na terenie PL i użytkowany przez minimum 2 lata. W tym okresie nie można pojazdu sprzedać. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC i AC.

Dokumenty które trzeba dołączyć do wniosku by móc skorzystać z programu:

 1. Skan dowodu zakupu pojazdu
 2. Wydruk CEPIK, potwierdzający rodzaj napędu
 3. Skan dowodu rejestracyjnego pojazdu
 4. Skan ubezpieczenia OC i AC pojazdu
 5. Zbiór oświadczeń wnioskującego składany w generatorze wniosku o dofinansowanie
 6. Pełnomocnictwo, jeśli wniosek jest składany przez współwłaściciela

Podsumowując, by otrzymać dofinansowanie do skutera po jego zakupie i ubezpieczeniu (OC i AC) należy złożyć wniosek o dotację na jednoślad. Następnie pozostaje czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna na konto wnioskującego może wpłynąć nawet 30% zwrotu wartości pojazdu elektrycznego. Jednak nie więcej niż 4000 zł.

 

IAM001
8 Przedmioty

Opis

Bateria - żywotność [cykli]
1000
Bateria pojemność [Ah]
20
Bateria rodzaj
litowo-jonowa
Czas ładowania [h]
4
Kolor wiodący
czarny
Maksymalna prędkość [km/h]
80
Silnik marka
Sunra
Wymiary [cm]
1900x730x1100mm
Wyświetlacz
Cyfrowy
Zasięg [km]
130
Bateria wyjmowana
tak
Hamulec przedni
tarczowy CBS
Hamulec tylny
tarczowy CBS
Alarm
tak
Bateria - waga [kg]
2x10 kg
Dopuszczalna masa całkowita [kg]
278
Homologacja
tak
Rodzaj
motocykl
Zawieszenie
Hydrauliczne
Wymagane uprawnienia
kat. B
Specyfikacja

System

Silnik marka

Sunra ,

Maksymalna prędkość [km/h]

80 ,

Wyświetlacz

Cyfrowy ,

Bateria

Bateria pojemność [Ah]

20 ,

Zasięg [km]

130 ,

Czas ładowania [h]

4 ,

Bateria - żywotność [cykli]

1000 ,

Bateria rodzaj

litowo-jonowa ,

Bateria wyjmowana

tak ,

Bateria - waga [kg]

2x10 kg ,

Inne

Wymiary [cm]

1900x730x1100mm ,

Kolor wiodący

czarny ,

Alarm

tak ,

Dopuszczalna masa całkowita [kg]

278 ,

Homologacja

tak ,

Rodzaj

motocykl ,

Wymagane uprawnienia

kat. B ,

Koła i opony

Skrzynia biegów i hamulec

Hamulec przedni

tarczowy CBS ,

Hamulec tylny

tarczowy CBS ,

Rama, widelec

Zawieszenie

Hydrauliczne ,

Opinie
Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.