Opis Specyfikacja Opinie Podkładka PROPAD v2 do Capture v3
105 00
Darmowa
dostawa
Opis

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.

Czym jest PROPAD?

PROPAD to specjalna podkładka przeznaczona do mocowania uchwytów Capture i Capture PRO. Pozwala na przeniesienie środka ciężkości poniżej biodra. Zwiększa tym samym komfort noszenia aparatu przez długie godziny. Idealnie sprawdza się z teleobiektywami, które najczęściej mocowane są do uchwytu statywowego.

Zalety podkładki PROPAD

Zwiększa stabilność noszenia aparatu

Podkładka PROPAD  nie tylko zwiększa komfort noszenia aparatu ale również stabilność. Dzięki takiemu rozwiązaniu aparat nie przesuwa się na pasku.

Wykonanie z najwyższej jakości materiałów

Formowana ciśnieniowo pianka EVA znacząco zwiększa komfort i stabilność w przypadku ciężkich aparatów fotograficznych.

Współpraca z wersjami uchwytów Capture v3

PROPAD v2 współpracuje z najnowszą wersją uchywtów Capture v3.

3 pozycje montażu

Podkładka PROPAD umożliwia zamocowanie uchwytu Capture na 3 sposoby.

Dożywotnia gwarancja

Wszystkie produkty Peak Design posiadają dożywotnią gwarancję producenta, co potwierdza najwyższą jakość wykonania.

Co nowego w wersji v2?

PROPAD w wersji v2 jest znacznie mniejszy i szczuplejszy niż w wersji v1. Bezszwowa, laminowana konstrukcja jest płaska i elegancka. Instrukcja obsługi jest nadrukowana bezpośrednio na wewnętrznej stronie wkładki, dzięki czemu masz ściągawkę konfiguracji zawsze przy sobie.
PP-2
78 Przedmioty

Opis

Kod EAN
818373020569
Kod producenta
PP-2
Specyfikacja

System

Bateria

Inne

Koła i opony

Napęd i hamulce

Rama, widelec

Informacje handlowe

Kod EAN

818373020569 ,

Kod producenta

PP-2 ,

Bezpieczeństwo produktu

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.