Ostatnio przeglądane

ROWERY
Obniżona cena! Airwheel X3 - biały

Airwheel X3 - biały

Połączenie niezawodności, wytrzymałości i praktyczności.

Więcej szczegółów

AWX3B

Nazwa producenta: Airwheel

Najbliższa wysyłka za:

1 499,00 zł

1 949,00 zł

-450,00 zł

INFORMACJE

airwheel-poland-1426626294.jpgZałożeniem projektantów firmy Airwheel Technology jest wprowadzenie na rynek światowy inteligentnych urządzeń elektrycznych z wbudowanym systemem żyroskopowym do codziennej jazdy po mieście. W erze nowej technologii to smartfon podpowie w jaki sposób najszybciej i najtaniej dostać się do celu. Smartfon nie uwzględnia jednak urządzenia elektrycznego Airwheel X3, które w mobilny, szybki i darmowy sposób pozwala użytkownikowi się przemieszczać, ominąć korki i dotrzeć do celu.

Parametry techniczne

Prędkość maksymalna: 18 km/h
Zasięg: 15 km
Akumulator: Litowo-Jonowy 130 Wh
Temperatura pracy: -10 - 40 C
Limit wagowy: 120 kg
Czas ładowania: 90 min
Średnica opony: 14"
Waga: 9.8 kg
Zawartość kompletu: Airwheel X3, kółka treningowe, pas treningowy, ładowarka, instrukcja obsługi, dokumenty sprzedaży
Certyfikaty: CE, UN38.3, ROHS, MSDS


Najważniejsze Zalety

Łatwa nauka jazdy - Nie trzeba mieć natury ryzykanta, aby korzystać z tak nowatorskiego rozwiązania jakim jest jednokołowy pojazd. Producent dla ułatwienia nauki jazdy do zestawu Airwheel X3 dodaje boczne kółka i pas treningowy. Od chwili, w której użytkownik poczuje pewność i stabilność, do chwili w której ruszy do przodu mijają maksymalnie 2 dni.

Ekologia, ekonomia i praktyczność Airwheel X3 w dobie dużych zatłoczonych miast to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Jazda na Airwheel X3 nie wymaga troski o zakup samochodu, paliwa, ubezpieczenia, przeglądów, napraw i stresu ze znalezieniem miejsc do parkowania. Airwheel X3 to także alternatywa dla transportu publicznego. Nie wymaga zakupu biletów, kart miejskich czy kosztów taksówek. Airwheel X3 jest, lekki, podręczny i przenośny. Użytkownik może go schować do plecaka i zabrać ze sobą w każde miejsce. Waga wynosząca 9,8 kg pozwala w łatwy sposób przenosić urządzenie na krótkich odcinkach typu przejście dla pieszych czy schody. Krótki czas ładowania wynoszący 90 min. pozwala podładować Airwheel X3 w dowolnym miejscu ze zwykłym gniazdem elektrycznym i zapewnić zasięg rzędu 15 km.

Solidne wykonanie - Obudowa odporna na wstrząsy zapewni użytkownikowi wytrzymałość i sprawność urządzenia nawet przy upadku lub przysłowiowym "rzuceniu w kąt" na czas ładowania. Firma Airwheel słynie z "Niezniszczalności" swoich urządzeń. Ilość urządzeń które wracają wracają na serwis gwarancyjny lub po gwarancyjny jest tego najlepszym dowodem. W roku 2014 do naprawy gwarancyjnej wróciło jedynie 1% sprzedanych urządzeń w całej Europie.

Opinie

Napisz opinię

Airwheel X3 - biały

Airwheel X3 - biały

Połączenie niezawodności, wytrzymałości i praktyczności.

Akcesoria

5 produkty w tej samej kategorii