Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

zamknij
Electofun
  • Xiaomi MiJia 365 Black
  • Xiaomi MiJia 365 Black
  • Xiaomi MiJia 365 Black
  • Xiaomi MiJia 365 Black

Xiaomi MiJia 365 Black

1 462,60 zł

* prędkość max : 25 km/h
* zasięg max : do 30 km
* waga hulajnogi: 12 kg
* udźwig max: 100 kg

M365
Xiaomi
Wyświetl wszystkie produktyXiaomi

Opis produktu

Elegancki design

Elektryczna hulajnoga Mijia M365 ma prostą, minimalistyczną konstrukcję, w której każdy detal działa na rzecz wygody i łatwości użytkowania. Aby zapewnić najbardziej odpowiedni komfort hulajnoga została wyposażona w pompowane opony, które tłumią nierówności. Elektryczna hulajnoga xiaomi to solidna konstrukcja, długa kolumna kierownicy i przyzwoite parametry jezdne. Prędkość do 25 km/h zasięg do 30 km. Geometria ramy sprawia, że jazda wydaje się bardzo płynna. Intuicyjny model, stworzony przez potrzebę użytkowników.

Przenośna i składana

Naciśnij przycisk, a po 3 sekundach hulajnoga rozłoży się i jest gotowa do jazdy. Kiedy dotrzesz do celu, po prostu naciśnij przycisk ponownie, a pojazd złoży się równie szybko. Po złożeniu można go wygodnie transportować lub schować. Całkowita waga wynosi zaledwie 12.5 kg, podczas gdy podobne produkty ważą zazwyczaj ponad 17-20 kg.

Wygodna, antypoślizgowa kierownica

Wszystkie elementy sterujące zostały umieszczone na kierownicy. Aby włączyć lub wyłączyć silnik, wystarczy wcisnąć przycisk zasilania. Nad nim znajduje się wskaźnik poziomu naładowania hulajnogi ze zintegrowanymi diodami LED. Już na pierwszy rzut oka widać, ile ładunku pozostało.

Aby kontrolować prędkość jazdy, skręć przepustnicę i wybierz najbardziej odpowiednią prędkość jazdy. Nawet, gdy gwałtownie ją przekręcisz, skuter będzie płynnie się rozpędzał.

Niezawodne wsparcie pod stopami

Hulajnoga jest wyposażona w duże 8.5-calowe pneumatyczne opony, które zapewniają komfort i lepiej amortyzują wstrząsy. Doskonałe właściwości amortyzujące opon sprawiają, że hulajnoga nadaje się do większości dróg miejskich. Jazda jest płynna i cicha dzięki specyficznej konstrukcji silnika.

Bezszczotkowy silnik DC o mocy 250W wbudowany jest w przednie koło, jest cichy i pozwala szybko osiągnąć 25km/h. Co więcej, hulajnoga ma szeroki podest, dzięki któremu odpoczną obydwie stopy.

Dane techniczne

Model M365
Pojemność baterii 280 Wh
Zasięg 30 km
Czas ładowania do 5 h
Maksymalna prędkość

25 km/h

18 km/h (tryb oszczędzania energii)

Hamowanie 4 m na suchym i płaskim asfalcie
Regeneracyjne + tarczowe
Oświetlenie Przednie 1,1 W o wysokiej jasności
Tylne LED
Maksymalne obciążenie 100 kg
Kolor Czarny
Wysokość

114 cm

49 cm (po złożeniu)

Waga 12,5 kg
Materiał wykonania Stop aluminium
Klasa ochrony IP54 - odporność na brud, kurz i zachlapanie
Zestaw Hulajnoga elektryczna
Zasilacz
Klucz sześciokątny
4 śrubki
2 zapasowe opony
Przedłużony adapter dyszy

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

4