Promocje

» Wszystkie produkty

Ostatnio przeglądane

Eco

RAZOR E100 POWER CORE - niebieska

E100 Power Core jest jedną z najlepszych elektrycznych hulajnóg dostępnych na rynku. Idealna dla młodszych użytkowników.

Więcej szczegółów

E100PN

Nazwa producenta: Razor

Najbliższa wysyłka za:

999,00 zł

INFORMACJE

E100 Power Core to całkiem nowy produkt. Elektryczna hulajnoga przeznaczona dla młodszych użytkowników. Dzięki elektrycznemu napędowi - na tej hulajnodze nawet zmęczone dziecko zawsze dojedzie do celu. A radość z posiadania niezwykłej, bo elektrycznej zabawki do jeżdżenia – bezcenna!

Więcej mocy w elektrycznych hulajnogach. E100 Power Core to najnowsza hulajnoga Razora. Rewolucja w hulajnogach elektrycznych. Jest to następca znanego już modelu E100. Zostało zmodernizowane praktycznie wszystko. Najnowsza opatentowana technologia silnika umieszczonego bezpośrednio w tylnym kole. Znaczne poprawione osiągi, wydłużony czas jazdy z 40 do 60 min (przy ciągłej jeździe na pełnym gazie). Nowa technologia znacznie ogranicza liczbę części w hulajnodze, nie ma mechanizmów przeniesienia napędu. Dodatkowo dużo bardziej oszczędny silnik. Takie rozwiązania pozwoliły zmniejszyć straty energii i zmniejszyć wagę diametralnie zwiększając czas użytkowania na jednym ładowaniu.

Cechy charakterystyczne E100:

- osiąga prędkość do 17 km/h
- stalowa konstrukcja i widelec
- jednobiegowy silnik o wysokim momencie obrotowym napędzany łańcuchem
- start poprzez odepchniecie się nogą
- ręcznie sterowany hamulec przedni
- manetka przyspieszenia w kierownicy
- 8 calowe (20,32 cm) pompowane przednie koło
- 125 milimetrowe poliuretanowe tylne koło
- chowana podpórka
- akumulatory kwasowo ołowiowe 12V
- czas działania akumulatora: do 60 minut ciągłego użytkowania
- czas ładowania akumulatora: 12 godzin
-  wymiary złożonej hulajnogi: 82,55 cm x 40,64 cm x 91,44 cm
- waga hulajnogi: 11 kg
- niektóre elementy wymagają montażu.

Niepodważalnym atutem wszystkich produkowanych przez Razor hulajnóg jest jakość. Cała linia produkcyjna podlega bardzo surowej kontroli (każda z hulajnóg ma swój indywidualny numer seryjny).
Firma Razor przykłada wielką wagę do materiałów, z których wykonane są produkowane przez nich hulajnogi. Akceptowane są tylko te najwyższej jakości. Jeśli do tego dodamy najlepszych projektantów i użytkowników z całego świata, którzy wciąż testują stare i nowe modele – od razu wiadomo, dlaczego Razor cieszy się olbrzymią popularnością wśród profesjonalistów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, nowoczesnej konstrukcji, super trwałych materiałów i wysokiej kontroli jakości hulajnogi Razor są jednymi z najmocniejszych i najtrwalszych.

Sugerowany przez producenta minimalny wiek użytkownika: 8+.
Waga maksymalna użytkownika: do 54 kg.
 
UWAGA! Hulajnoga startuje po odepchnięciu się nogą. W momencie startu osiąga prędkość około 5 km/h! 

Opinie

Napisz opinię

RAZOR E100 POWER CORE - niebieska

RAZOR E100 POWER CORE - niebieska

E100 Power Core jest jedną z najlepszych elektrycznych hulajnóg dostępnych na rynku. Idealna dla młodszych użytkowników.

Akcesoria

30 produkty w tej samej kategorii