Wyprzedaż! Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10A

Ten produkt nie jest dostępny.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A

Elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter 10"

Więcej szczegółów

KX-PRO10.0A

Nazwa producenta: Kawasaki

Najbliższa wysyłka za:

1 599,00 zł

INFORMACJE


Elektryczna deskorolka, w której się zakochasz

Elektryczna deska to zarówno najnowszy trend w poruszaniu się, jak i unikalna rozrywka high-tech. Sterowana balansem naszego ciała rozpędza się aż do 20 km/h, pozwala więc na stosunkowo szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce.
Kawasaki i jego napędzana energią elektryczną deskorolka Balance Scooter KX-PRO10.0A to pełen adrenaliny i zabawy gadżet oraz genialny środek transportu dla młodszych i starszych. To także wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków. Deska jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i solidnych podzespołów. Dzięki temu mamy zagwarantowane nie tylko bezpieczeństwo, ale też niezwykłą stabilność podczas jazdy.
Jej pneumatyczne, pompowane koła mają średnice 10 cali. Są napędzane za pomocą silników o mocy 700W. Dają uczucie wyjątkowej amortyzacji i wygodniejszej jazdy dostosowanej do różnych rodzajów dróg. Dętka pozwala bowiem dopasować twardość kół do wymagań terenu. Lekko napompowane koła amortyzują nierówności nawierzchni, a maksymalnie napompowane pozwalają osiągnąć najszybszą prędkość.   


Sportowa elegancja klasy Premium
Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A wyróżnia się nowoczesnym i estetycznym designem. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy zostały stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, które zgodnie z normą IP54 (Index of Protection) chronią przed zachlapaniem i kurzem. Do tego antypoślizgowa powierzchnia zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wysokiej jakości mocowane gumowe pedały zapewniają pewną postawę i doskonałą przyczepność na desce. 

Ekologia na plus
Deskorolki Kawasaki nie emitują zanieczyszczeń do środowiska. Dzięki temu mają spore szanse stać się podstawowym, miejskim środkiem komunikacji. Elektryczna deska Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A to produkt ekologiczny. Właśnie dlatego to świetna alternatywa dla transportu tradycyjnego, longboard’u, rolek czy po prostu roweru. Dzięki niemu poruszanie się po mieście nie tylko może stać się szybsze i przyjemniejsze, ale przede wszystkim – łatwiejsze. Także dlatego, że sama deska waży około 11 kilogramów, co pozwala na proste przenoszenie jej w ręku.

Zabawa przede wszystkim!
Można precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować i skręcać. Wystarczy pochylać się do przodu lub do tyłu. Dynamiczna, napędzana silnikami deska pozwala pokonywać 30-stopniowe wzniesienia, co pozwala odkrywać coraz to nowe trasy, które są zróżnicowane pod kątem stopnia trudności. Na naładowanej do pełna baterii przejedziemy nawet do 20 km drogi.

Jakość i jeszcze raz jakość
Kawasaki korzysta z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych. Każda deskorolka tej renomowanej  i znanej na całym świecie marki przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości, które są potwierdzone certyfikatami. Dodatkowo wszystkie produkty Kawasaki są objęte gwarancją oficjalnego polskiego dystrybutora przez 24 miesiące.

Dane techniczne:
bateria - litowo-jonowa 36V, 4400mAh

moc - 2 x 350W
maksymalna prędkość - 20km/h
maksymalne obciążenie - 130kg
maksymalny zasięg (zależy od stylu jazdy) - 20km
maksymalny kąt jazdy (wzniesienie) - 30o
koła - 10”
czas pracy baterii - ponad 1000 cykli
waga netto/brutto - 11kg
wymiary 68 x 20 x 27cm
ładowanie baterii - AC 100-230V, 50-60Hz
czas ładowania baterii - 2, 3h
temperatura pracy - powyżej 0oC
Wodoodporność - IP54


Gwarancja
Produkt Kawasaki objęty jest gwarancją oficjalnego polskiego dystrybutora przez 24 miesiące.

Opinie

Oceń 
2017-11-15

Świetna deska

Bardzo dobrze zrobiona. Dzieciak już pół roku jeździ i nic się nie dzieje.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A

  Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A

  Elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter 10"

  Akcesoria

  24 produkty w tej samej kategorii