Electofun to pasja, wytrwałość i doświadczenie.

Marka Electofun rozpoczęła działalność 15 marca 2016 roku i od początku przyświecała nam wizja stworzenia miejsca, w którym Klient mógłby zaopatrzyć się we wszelakie elektryczne pojazdy miejskie o najlepszym stosunku jakości do ceny. Dzięki wytrwałości i konsekwentnym działaniom firmy, Electofun obecnie to największe centrum elektrycznych pojazdów w Polsce. Znaleźć tu można szereg pojazdów miejskich i pozamiejskich: od elektrycznych hulajnóg, rowerów, deskorolek, aż po elektryczne quady, segwaye czy wiele innych wehikułów – i to nie tylko elektrycznych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne podejście do Klienta. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość bezpłatnego sprawdzenia pojazdów osobiście w naszym pierwszym salonie Electofun we Wrocławiu, gdzie zapoznać się można także w pełni z obszerną ofertą.

Naszą misją jest stworzenie najbardziej profesjonalnego oraz największego sklepu internetowego z elektronicznymi pojazdami oraz największej sieci salonów Electofun rozlokowanej na terenie całego kraju. Sukcesywnie dążymy do tego celu poprzez nieustanne powiększanie oferty o nowe marki i pojazdy elektryczne najwyższej jakości.

400200

W ofercie znaleźć można ponad 400 różnorodnych modeli elektrycznych pojazdów – zarówno miejskich jak i pozamiejskich – oraz ponad 600 różnych części zamiennych, akumulatorów czy dodatkowych akcesoriów. Znajdzie się też coś dla najmłodszych: oferujemy kilkanaście modeli hulajnóg dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z topowymi i sprawdzonymi markami zajmującymi się produkcją e-pojazdów takimi jak Frugal, Razor, Ecobike, Geobike, Overfly, Airwheel, GoBoard, Scoopper, Kawasaki, Beamie, Bike on Wax, YESdzik, Ixow, Giant, Bottari, Goclever, Yuneec i wiele innych. 

Logo marek

Dzięki ciągłym szkoleniom naszych pracowników z zagadnień handlowych jak i technicznych gwarantujemy wszystkim Klientom miłą obsługę na najwyższym poziomie, zarówno w sklepie online, jak i w salonach – nie straszne nam jest żadne pytanie!Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami! Udanych zakupów!

 facebook.com/electofun https://www.instagram.com/electofun/    

Electofun. Centrum elektrycznych pojazdówElectofun - rowery elektryczne, elektryczne hulajnogi, elektryczne deskorolki, elektryczne quady, segway'e i akcesoria - sklep online oraz salon we Wrocławiu.