Rowery elektryczne do 3000 zł

Rower elektryczny doskonale wpisuje się w miejski krajobraz, gwarantując jednocześnie niezwykły komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Decydując się na zakup elektryka, wziąć musimy pod uwagę indywidualne wymagania względem e-pojazdu. Producenci pojazdów elektrycznych oferują nam modele o zróżnicowanej specyfice, dzięki czemu użytkownik bez problemu znajdzie e-rower dopasowany do własnych potrzeb.

Rowery elektryczne do 3000 zł do pracy, szkoły, na uczelnię, czy to możliwe?

Chcąc zainwestować w elektryka, wiedzieć musimy, iż koszt 3 000 zł jest niewystarczający. Dobrej jakości rower elektryczny zakupić możemy już od około 5 000 zł. Kwota ta jest stosunkowo niewielka w porównaniu do możliwości, jakie dać nam może poruszanie się elektrykiem po mieście. Tradycyjne środki transportu generują szkodliwe związki uwalniane do atmosfery – wybór ekologicznej alternatywy jest zatem podejściem rozsądnym dla środowiska naturalnego oraz wygodnym dla użytkownika. Na jaki model z średniej półki cenowej warto jest się zdecydować?

Rower elektryczny FUNBIKE E-COMPACT 3.0

E-pojazd FUNBIKE E-COMPACT 3.0 to składany model o kompaktowej konstrukcji. Wyposażony w bezszczotkowy silnik Bafang o mocy nominalnej 250 W, który sprawia, że rower elektryczny doskonale sprawdzi się w przypadku jazdy miejskiej. Dodatkowo istnieje także możliwość zdjęcia blokady, a tym samym zwiększenia mocy do 320 W. FUNBIKE E-COMPACT 3.0 posiada pojemną baterię litowo-jonową (13 Ah), pozwalającą przejechać dystans aż do 110 km. Elektryk bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi wzniesieniami, głównie za sprawą zawieszenia w formie amortyzowanego widelca RST CARVE.

Rower elektryczny ECOBIKE EVEN

Elektryk ECOBIKE EVEN przystosowany jest do jazdy miejskiej, a kompaktowa budowa znacznie ułatwia podróżowanie. Konstrukcja z szybkim systemem składania pozwala przewieźć e-rower komunikacją miejską lub samochodem. E-pojazd wzbogacony jest o mocny silnik bafang z napięciem 36 V oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 10,4 Ah. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dokupienia dodatkowej baterii o pojemności 13 Ah bądź 16 Ah. Funkcjonalny elektryk o nowoczesnym designie to odpowiedź na współczesne potrzeby.

Rower elektryczny FUNBIKE THRON 19"

E-pojazd FUNBIKE THRON 19" stworzony został z myślą o wymagającym użytkowniku. Zastosowanie wydajnego silnika o mocy nominalnej 250 W oraz możliwość zdjęcia blokady i zwiększenia mocy do 560 W czynią elektryk e-rowerem górskim. Akumulator o pojemności 14,5 Ah gwarantuje przebycie trasy aż do 120 km na jednorazowym naładowaniu. Koła o średnicy 29” wyposażone zostały we wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy, dzięki czemu elektryk cechuje się wysokim stopniem przyczepności.

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.