Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sortuj wg:

Rowery elektryczne do 2000 zł

Rower elektryczny to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych środków transportu. Możliwość komfortowego podróżowania i ominięcia korków w godzinach szczytu sprawiają, iż coraz więcej osób decyduje się na zakup funkcjonalnego elektryka. Nabycie roweru elektrycznego dobrej jakości wymaga jednak poniesienia odpowiedniego kosztu, który rozpocząć się może od około 5000 zł.

Elektryczne rowery miejskie i górskie - czy znajdziemy rower elektryczny do 2000 zł?

Ogromna ilość zalet elektrycznych rowerów sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup środka transportu tego typu. Elektryki bardzo dobrze radzą sobie zarówno na miejskich ścieżkach rowerowych, jak i górskich drogach. Duża rozpiętość cenowa pozwala znaleźć model na miarę możliwości każdej osoby. Warto jednak nieco bliżej przyjrzeć się specyfice oraz parametrom danego elektryka, bowiem mają one bezpośredni wpływ na komfort i wygodę podróżowania. Niestety kwota 2 000 zł jest zbyt niska, aby móc znaleźć rower elektryczny wysokiej jakości. Warto jest jednak zainwestować w elektryka nieco więcej, a tym samym otrzymać ekologiczny środek transportu na miarę możliwości współczesnego użytkownika. Na jakie modele warto zwrócić uwagę podczas zakupu elektryka?

Rower elektryczny ECOBIKE SX3

Model ECOBIKE SX3 stworzony został z myślą o wymagającym użytkowniku, który szuka e-roweru górskiego. Niezawodny silnik o mocy nominalnej 250 W pozwala zwiększyć swoje możliwości aż do 560 W, dzięki czemu elektryk jest w stanie osiągnąć prędkość do 35 km/h. Oczywiście wartość ta zalecana jest wyłącznie podczas jazdy poza drogami publicznymi. Akumulator (13 Ah) zamontowany w ramie prezentuje się estetycznie i elegancko. Za dodatkową opłatą użytkownik zdecydować się może na zamianę mocy baterii na 16 Ah. Opony o wymiarach 27,5” x 2.20 Continental Race King wzbogacone zostały w obręcze trójkomorowe, które znacznie wpływają na wygodę jazdy po nierównościach. 

Rower elektryczny Gazelle Paris C7 HMB

Elektryk Gazelle Paris C7 HMB to model do poruszania się po miejskich ścieżkach rowerowych. Zastosowanie pojemnej baterii litowo-jonowej (11,1 Ah/400 Wh) umożliwia przejechanie dystansu aż do 125 km. Rower elektryczny posiada antykorozyjne, stalowe szprychy oraz koła 28" ze wzmocnionymi obręczami i oponami Continental CityRide. Cena e-pojazdu jest stosunkowo niska w porównaniu do korzyści, jakie użytkownik otrzymuje.

Rower elektryczny Haibike Trekking 6 Low Step 

Elektryczny rower Haibike Trekking 6 Low Step idealnie sprawdzi się w przypadku poruszania się po miejskich ścieżkach rowerowych, leśnych szlakach, żwirze bądź kamienistym podłożu. Akumulator litowo-jonowy (17,5 Ah/500 Wh) pozwala przejechać aż 100 km. Wzmocnione obręcze i nierdzewne szprychy sprawiają, że koła cechują się niezwykłą solidnością oraz wytrzymałością. Nowoczesny model elektryka zadziwia nie tylko ogromną ilością funkcjonalności, ale także pięknym designem.

 

Koszyk

The cart is empty.

You can try some popular tags here:

Konto

Konto

Nie masz konta?
Stwórz konto
4
4.8 - Ocena na Opineo!