Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sortuj wg:

Rowery elektryczne Poznań

Rowery elektryczne to idealne rozwiązanie dla mieszkańców dużych miast. Zatłoczone i zakorkowane ulice potrafią wyprowadzić niejednego kierowcę z równowagi. Dotarcie w miejsce docelowe w godzinach szczytu wymaga dużych pokładów cierpliwości. Elektryk okazuje się być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pojazdów spalinowych.

Rowery elektryczne w trosce o środowisko naturalne

Duża ilość samochodów osobowych znacznie obniża jakość powietrza w większych miastach. Zastosowanie w pojazdach silników spalinowych sprawia, że emitują one szkodliwe związki do atmosfery. Niebezpieczne substancje unoszą się w powietrzu, jak i osadzają na roślinności czy budynkach. Ograniczenie ilości pojazdów spalinowych ma zatem niebagatelny wpływ na stan powietrza. E-rowery wykorzystują w swojej konstrukcji silniki elektryczne, które są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wiele osób decyduje się na zakup elektryka głównie z uwagi na jego ekologiczny charakter. Troska o naszą planetę powinna być częścią życia publicznego. Decydując się na elektryka mamy zatem realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego.

Poruszanie się rowerem elektrycznym jest niezwykle energooszczędne. Posiadacze samochodów osobowych liczyć się muszą z koniecznością nieustannego tankowania pojazdu. Ceny paliw potrafią skutecznie odstraszyć, dlatego wybór roweru elektrycznego wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Akumulator ładowany jest przy użyciu prądu elektrycznego, dzięki czemu zużycie energii nie jest zbyt wysokie. Silnik elektryczny jest wydajny, dlatego też elektryk jest w stanie przejechać wiele kilometrów na jednym naładowaniu. Oczywiście możliwości roweru elektrycznego uzależnione są od wielu czynników – np. ukształtowania terenu, obciążenia bądź trybu wspomagania. Parametry e-pojazdy różnić się mogą między sobą także w odniesieniu do konkretnego modelu. 

E-rowery do jazdy miejskiej, górskiej, premium i dla osób starszych 

Bogaty wachlarz produktów salonu Electofun pozwala znaleźć indywidualnie dopasowany rower elektryczny do potrzeb. W naszej ofercie znajdują się elektryki przeznaczone do jazdy miejskiej, jak i górskiej. Segment premium dedykowany jest natomiast nieco bardziej wymagającemu użytkownikowi. Dobrym rozwiązaniem jest także zdecydowanie się na elektryka składanego, który cechuje się niezwykłą łatwością w przechowywaniu i przenoszeniu. Bez problemu możliwe jest wniesienie roweru elektrycznego na wyższe piętro. Również starsze osoby znaleźć mogą model idealnie dopasowany do wieku. Ogromne zróżnicowanie barw umożliwia znalezienie e-pojazd zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. 

Niezależnie od rodzaju produktu, każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Konstrukcja oparta na wysokogatunkowych materiałach sprawia, że rama jest solidna i wytrzymała, dzięki czemu odporna jest na działanie czynników zewnętrznych – np. intensywne promienie słoneczne, silny wiatr, deszcz, wysokie lub niskie temperatury. Mocna rama nie jest podatna na wyginanie się, sprawdza się zatem doskonale podczas cięższej jazdy górskiej. Dysponujemy także szeroką ofertą e-rowerów pochodzących od polskich producentów. Rodzime modele to elektryki absolutnie nieodbiegające od światowych marek. 

Rowery elektryczne Poznań – nowoczesne modele

Skupiamy się na dostarczaniu użytkownikowi pojazd elektryczny wzbogacony o najnowsze funkcjonalności. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań znacznie zwiększa komfort i wygodę jazdy. Nasze e-rowery wyposażone są m.in. w przerzutki, niezawodne hamulce, wyświetlacz LED, zawieszenie, przyjemne siodełko. 

Posiadacze rowerów elektrycznych ze szczególną uwagą powinni podchodzić do właściwej pielęgnacji i konserwacji swoich elektryków. Bardzo ważne jest prawidłowe dbanie o e-pojazd podczas miesięcy nieużywania – np. w trakcie zimy. Przede wszystkim konieczne jest dopilnowanie, aby rower elektryczny przechowywany był w odpowiednich warunkach. Miejsce postoju elektryka musi być suche, pozbawione kurzu, brudu i wilgoci. Temperatura panująca w pomieszczeniu utrzymywać się powinna na optymalnym poziomie. Także podczas użytkowania e-roweru istotne jest właściwe obchodzenie się z elektrykiem. Konieczne jest przestrzeganie przepisów drogowych odnośnie pojazdów tego typu. Rowery elektryczne poruszać się powinny po ścieżkach rowerowych, przy zachowaniu szczególnych względów bezpieczeństwa. Z uwagi na fakt, iż elektryki osiągają znacznie szybszą prędkość niż tradycyjne jednoślady, użytkownik e-pojazdu powinien pamiętać o pozostałych uczestnikach ruchu drogowego.  

Elektryczne rowery coraz częściej spotkać możemy na ulicach największych miast. Elektryk stał się zatem częścią miejskiego stylu życia, szturmem podbijając serca wielu użytkowników. Osoby poruszające się e-pojazdem pokochały ten środek transportu, dzięki czemu coraz wyraźniej widoczne jest ograniczenie klasycznych samochodów osobowych na ulicach. 

Koszyk

The cart is empty.

You can try some popular tags here:

Konto

Konto

Nie masz konta?
Stwórz konto
4
4.8 - Ocena na Opineo!