Szanowni Państwo,
Informujemy, że w związku ze złożeniem przez spółkę Frelin Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu wniosku o ogłoszenie upadłości, działalność serwisowa spółki została wstrzymana.
Decyzja ta jest następstwem trudności rynkowych, z jakimi spółka borykała się od dłuższego czasu.
W związku z powyższym, spółka Frelin Sp. z o.o. nie prowadzi już obsługi serwisowej ani przyjmowania zgłoszeń gwarancyjnych.
Klienci posiadający produkty dystrybuowane przez Frelin Sp. z o.o. proszeni są o kierowanie ewentualnych zgłoszeń reklamacyjnych lub gwarancyjnych bezpośrednio do producentów tych urządzeń, zgodnie z danymi kontaktowymi wskazanymi w dokumentacji produktu lub na stronach internetowych producentów.
W przypadku marek własnych – w szczególności Frugal (hulajnogi elektryczne) oraz FunScooter (hulajnogi elektryczne) – a także pozostałych produktów własnych objętych gwarancją, informujemy, że Frelin Sp. z o.o. nie prowadzi już serwisu ani napraw pogwarancyjnych.
Z uwagi na toczące się postępowanie upadłościowe, spółka nie posiada możliwości dalszego świadczenia usług serwisowych ani obsługi gwarancyjnej.