Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sortuj wg:
Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Kto tworzy electofun?

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy o elektromobilności wiedzą niemal wszystko. Od lat poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy cenne doświadczenie. To, co nas pcha do ciągłego rozwoju, to przekonanie, że rowery i hulajnogi elektryczne mogą znacznie poprawić komfort życia w mieście, pozwalając na sprawne przemieszczanie się na swoich zasadach! A do tego z dużą dozą dobrej zabawy.

Dlaczego warto zaufać electofun?

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami elektromobilności, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Naszym celem jest dostarczanie jakości na wszystkich płaszczyznach – od profesjonalnej obsługi i oferty po dostarczanie nowych i ekscytujących doświadczeń. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klientów, dlatego wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Czy zakupy w serwisie electofun są bezpieczne?
Zdecydowanie tak! Mamy certyfikat zabezpieczenia SSL (Secure Socket Layer, czyli protokół sieciowy, który umożliwia szyfrowanie danych w Internecie). Poza tym płatności odbywają się przez Blue Media, który jest sprawdzonym systemem.
Czy ekspert pomoże mi w wyborze produktu dopasowanego do moich potrzeb?
Oczywiście! Niezależnie, czy kupujesz w salonie stacjonarnym, czy przez Internet możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Dostosujemy ofertę pod konkretne wymagania i budżet oraz weźmiemy pod uwagę unikalne cechy danego pojazdu. Jesteśmy dla Ciebie! Jak się z nami skontaktować? Możesz:
Jak electofun wykorzystuje moje dane osobowe?

Twoje dane są u nas bezpieczne. Potrzebujemy ich jedynie do realizacji zamówień internetowych, dlatego nie musisz martwić się, że przekazujemy je osobom trzecim.

Czy otrzymam pomoc w montażu zakupionych produktów?

Tak. Wystarczy, że zamawiając sprzęt w serwisie electofun.pl zaznaczysz opcję wniesienia sprzętu i montażu. Łączny koszt to tylko 59 zł.

W jakich godzinach otwarte są salony sprzedaży electofun?

Jesteśmy dla Ciebie dostępni w naszych salonach od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 16:00. Masz też możliwość zrobienia zakupów przez całą dobę w naszym serwisie electofun.pl.

Pierwsze kroki z rowerem elektrycznym

Czy w electofun kupię rowery klasyczne?

U nas kupisz jedynie rowery elektryczne. Nie wiesz, czy to opcja dla Ciebie? Przetestuj ją najpierw!

Skąd pochodzą producenci sprzętu oferowanego w electofun?

Producenci sprzętu pochodzą m.in. z Polski, Niemiec, Holandii, Czech i Francji.

Czym jest e-rower?

E-rower to z wyglądu klasyczny rower lecz dzięki wbudowanemu silnikowi i jego wspomaganiu można się poruszać bez zbędnego wysiłku. E-rower wyposażony jest w silnik, baterie, kontroler oraz wyświetlacz co znacząco odróżnia go od klasycznych rowerów.

Co to jest „tryb pchania”?

Tryb „walk assist” to opcja, w której rower porusza się tylko i wyłącznie napędem elektrycznym bez konieczności pedałowania. Ta możliwość jest szczególnie przydatna przy prowadzeniu roweru np.: po stromych podjazdach.

Czy rower elektryczny jest pojazdem mechanicznym?
Tak, rower elektryczny jest pojazdem mechanicznym.
Czy rower elektryczny trzeba rejestrować?
Rower elektryczny wg przepisów prawa obowiązujących w Polsce nie podlega konieczności rejestracji.
Czy rowery elektryczne są głośne?

Wręcz przeciwnie – e-rowery są bardzo ciche.

Jak uruchomić rower elektryczny?

W zależności od modelu włączenie roweru odrobinę się różni. Zazwyczaj aby uruchomić rower elektryczny wystarczy nacisnąć specjalny przycisk na wyświetlaczu. W niektórych modelach konieczne jest umiejscowienie kluczyka w stacyjce.

Czy przy pierwszym uruchomieniu muszę formatować baterię?
Nie musisz formatować baterii przy pierwszym uruchomieniu.
Ile waży e-rower?

W zależności od modelu roweru lub/i pojemności baterii waga e-roweru wynosi od ok. 20 kg do 35 kg.

Jak szybko może jechać rower elektryczny?

Standardowo maksymalna prędkość wynosi 25 km/h. W zależności od modelu prędkość ta może być większa, jednak należy pamiętać, że przekroczenie 25 km/h może mieć miejsce jedynie poza drogami publicznymi oraz na własną odpowiedzialność.

Czy e-rower może jeździć sam bez mojego udziału?

Rower elektryczny wspomaga jazdę, ale nie jeździ samodzielnie.

Czy rower elektryczny nadaje się do treningów?

Jak najbardziej. Rower elektryczny wspomaga jazdę, ale głównie jest napędzany siłą mięśni użytkownika. W większości modeli można wybrać poziom wspomagania elektrycznego, by trening był bardziej efektywny.

Czy mogę jechać e-rowerem bez wspomagania elektrycznego, tak jak rowerem klasycznym?
Tak, w przypadku, gdy silnik jest umieszczony w piastach kół lub w systemie centralnym.
Po jakiej drodze mogę jeździć e-rowerem?
Dorosły użytkownik może jeździć bez uprawnień rowerem elektrycznym z prędkością do 25km/h po ścieżkach rowerowych oraz drogach publicznych. W przypadku niepełnoletnich konieczne jest posiadanie karty rowerowej
W jaki sposób mogę zmienić biegi w e-rowerze?
W e-rowerze zmiana biegów odbywa się za pomocą przerzutek, które są w formie manetki lub klamkomanetki. Dodatkowo w większości e-rowerów na wyświetlaczu (lub panelu kontrolnym) można zmienić poziom wspomagania elektrycznego.
Co wpływa na cenę e-roweru?

W największej mierze na cenę ostateczną roweru ma wpływ jakość wykorzystanych komponentów oraz osprzęt. Cena w dużej części jest zależna od tego kto jest producentem danego sprzętu.

Czym mogę myć rower elektryczny?

Do mycia roweru elektrycznego polecamy specjalnie przeznaczone do tego myjki. Zdecydowanie odradzamy używania myjki wysokociśnieniowej, która może spowodować uszkodzenia części roweru. Podczas mycia należy omijać elementy wspomagające jazdę (silnik, baterię). E-rower można również czyścić ręcznie (zalecamy używanie dedykowanych środków do czyszczenia roweru.)

Jak serwisować rower elektryczny?
Serwisowanie roweru elektrycznego jest bardzo podobne do serwisowania klasycznego roweru. W przypadku elektrycznego napędu w kołach lub systemów centralnych, należy udać się do wyspecjalizowanego serwisu zajmującego się rowerami elektrycznymi. Pamiętaj, że producent może wymagać przeglądu okresowego – przeczytasz o tym w warunkach gwarancji.
Czy mogę używać e-roweru podczas deszczu?

Można, lecz nie jest to wskazane ze względu na możliwość uszkodzenia podzespołów napędowych, styków baterii, może również wystąpić zwarcie. Jeśli rower jest przechowywany w miejscu o zwiększonej wilgotności powietrza należy pamiętać o jego bieżącej konserwacji.

Jak przechowywać e-rower zimą?

W czasie zimowym należy przechowywać e-rower w suchym pomieszczeniu o minimalnej temperaturze 10ᵒC.

Czy zimą mogę jeździć rowerem elektrycznym?

Nie zalecamy użytkowania e-roweru w zimie. Gdy temperatura spada poniżej 10ᵒ C może trwale uszkodzić ogniwa akumulatora. Dodatkowo w zimie mamy zjawisko zwiększonej wilgotności powietrza która może być przyczyną korozji i uszkodzenia czy też zwarcia instalacji elektrycznej.

Bateria w rowerze elektrycznym

Jaki rodzaj akumulatora zawiera rower elektryczny?
Rowery elektryczne posiadają akumulatory litowo-jonowe. Charakteryzują się wysoką wydajnością i długim okresem żywotności (do 700 cykli).
Jak najlepiej ładować akumulator?
Zależnie od potrzeb użytkownika. W akumulatorach nowoczesnej generacji można ładować baterię częściowo lub do pełna, ponieważ nie wpływa to na jej żywotność. Jednak gdy rower będzie dłuższy czas nieużywany, należy zadbać by bateria była naładowana w 40-60% i była przechowywana w suchym i chłodnym miejscu.
Czy muszę zdemontować baterię, która zasila silnik elektryczny, by ją naładować?
Nie ma takiej potrzeby.
Jak mogę zadbać o żywotność akumulatora?
Gdy akumulator będzie długi czas nieużywany by zadbać o jego żywotność należy co najmniej raz w miesiącu naładować go do pełna. Gdy akumulator jest używany regularnie nie trzeba się przejmować, ponieważ cyrkulacja prądu jest wtedy stała i co wpływa pozytywnie na stan baterii.
Jaka jest żywotność baterii?
W zależności od pojemności akumulatora jak i jego modelu żywotność wynosi 500 do 700 cykli ładowań. Po przekroczeniu tych granic, bateria nie traci swoich właściwości, ale zmniejsza się zasięg roweru na jednym cyklu. swoich właściwości, ale zmniejsza się maksymalny zasięg roweru.
Jak mogę sprawdzić stan baterii?
Jest to zależne od modelu roweru. W większości z nich stan baterii sprawdzisz na wyświetlaczu, w pozostałych – na baterii.
Czy można jeździć na e-rowerze przy rozładowanej baterii?
Jak najbardziej tak. Pamiętaj jednak, żeby nie pozostawiać baterii rozładowanej, może to negatywnie wpłynąć na ogniwa.
Czy akumulator doładowuje się przy jeździe z górki, gdy wspomaganie jest wyłączone?
Nie. Aby naładować baterię skorzystaj z ładowarki, którą jest dołączona do roweru elektrycznego.
Czy wspomaganie jazdy działa przy prędkości powyżej 25 km/h?
W wybranych modelach po odblokowaniu silnika jest taka możliwość, jednak jazda powyżej 25km/h jest możliwa tylko na drogach niepublicznych. drogami publicznymi.
Ile czasu potrzebuję, by naładować baterię?
Potrzebujesz od 4 do 8 godzin, by naładować baterię do pełna.
Czy mogę zasilać baterię e-roweru np. powerbankiem lub z gniazda zapalniczki w samochodzie?
Nie zalecamy korzystać z gniazda zapalniczki w samochodzie, ponieważ ma ona za małe napięcie.
Ile kilometrów mogę przejechać na jednej baterii?
Zależne jest to od modelu e-roweru i pojemności baterii. Maksymalny zasięg rowerów z naszej oferty to ok. 160km.
Czy mogę wymienić baterię na pojemniejszą w e-rowerze, by zwiększyć jego zasięg?
Przy wielu modelach e-rowerów masz możliwość wyboru odpowiedniej pojemności baterii już na etapie zakupu. Istnieje również możliwość stosowania w rowerze baterii o większej pojemności, ale nie większym napięciu. Baterie różnią się kształtem i sposobem montażu – nie wszystkie będą pasować do Twojego e-roweru.

Rodzaje silników w rowerze elektrycznym

Który silnik jest najlepszy – w przedniej piaście, tylnej piaście czy centralny?
Silnik w przedniej piaście polecany jest do spokojnej jazdy na nieskomplikowanych trasach. Natomiast w jeździe po zróżnicowanym terenie najlepiej sprawdzi się silnik zamontowany w tylnej piaście lub silnik centralny.
Jaki rodzaj silnika sprawdzi się w czasie jazdy w terenie górzystym, a jaki w jeździe miejskiej?
W terenie górzystym najlepiej sprawdzi się rower elektryczny z silnikiem wbudowanym centralnie. Zaś silnik w piaście (kole) będzie odpowiednio wspomagał jazdę w mieście, na mniej wymagającej trasie.
Co to znaczy, że silnik w e-rowerze jest bezszczotkowy?
Oznacza to, że silnik jest wyposażony w najnowszą technologię, w której uzwojenie (część obwodu magnetycznego, która odpowiada za wytwarzanie strumienia magnetycznego) jest nieruchome, a konstrukcja silnika jest wsparta magnesami twardymi. Silniki bezszczotkowe są nie tylko w pełni bezobsługowe, ale też bezawaryjne.

Dodatkowe możliwości

Ile kilogramów maksymalnie mogę przewozić na bagażniku?
Maksymalne obciążenie bagażnika e-roweru to 25 kg.
Czy dzieci mogą jeździć rowerami elektrycznymi?
Mogą. Zalecamy jednak nadzór osoby dorosłej.
Czy mogę wymienić tylne koło bez udziału specjalisty?
Oczywiście. Możesz to zrobić nawet wtedy, gdy napęd znajduje się w piaście (kole).
Czy mogę zamontować dodatkowe wyposażenie w rowerze elektrycznym?
Tak. Możesz na przykład zamontować siodełko do przewożenia dzieci.
Jak przygotować się do długiej wycieczki rowerem elektrycznym?
W przypadku długich wycieczek polecamy przed wyprawą naładować baterię do pełna lub zabrać zapasowy akumulator. Wtedy możesz mieć pewność, że pokonasz całą trasę wspomagając się silnikiem elektrycznym. Wykonaj również rutynową kontrolę stanu ogumienia, ciśnienia w kołach, dokręcenia śrub.

Ubezpieczenie PZU Pewnie na Rower

Wszechstronna ochrona dla każdego rowerzysty i jego roweru - na sezon lub na cały rok. Pewnie na Rower składa się z:
Casco roweru
Odszkodowanie z ubezpieczenia wypłacane jest w razie kradzieży lub uszkodzenia roweru (zniszczenia podczas wypadku). Ubezpieczamy nawet 4-letni rower, o wartości do 20 tys. zł, a rower szosowy i triathlonowy do 30 tys. zł, a na indywidualną wycenę także droższe.
OC rowerzysty
OC pokrywa szkody, które wyrządzi rowerzysta podczas jazdy nawet do 200 tys. zł - np. gdy zarysujesz rowerem samochód na parkingu lub spowodujesz wypadek komunikacyjny. Ubezpieczenie Pewnie na Rower pokryje koszty do wybranej przez Ciebie sumy - maksymalnie do 200 tys. zł.
NNW rowerzysty
Finansowe wsparcie po wypadku przy trwałym uszczerbku na zdrowiu. Zapewnia wypłatę odszkodowania, czyli nawet przy drobnym urazie – ochrona także podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka, – ochrona do 200 tys. zł
Bagaż
Wypłata odszkodowania w razie utraty bagażu - plecaka, torby czy innego bagażu, który przewozisz na rowerze. ubezpieczenie pokrywa straty do 10 tys. zł jeśli dojdzie do rabunku, zniszczenia lub utraty bagażu podczas wypadku.
Dlaczego warto?
 • ochronę dostosujesz do swoich potrzeb: wykupujesz polisę na rok lub sezon
 • ubezpieczysz nawet 4-letni rower
 • masz możliwość ubezpieczenia także roweru elektrycznego do 20 tys. zł oraz roweru szosowego i triathlonowego do 30 tys. zł. A także droższe przy indywidualnej wycenie
 • możesz rozszerzyć ochronę ubezpieczenia o sporty wysokiego ryzyka, takie jak downhill czy MTB oraz udział w amatorskich zawodach rowerowych
 • możesz rozszerzyć ochronę również o sporty wysokiego ryzyka oraz udział w zawodach amatorskich. Polisa chroni Cię w razie wyrządzenia szkody na osobie lub jej mieniu, w razie spowodowania kolizji w czasie zawodów – ubezpieczyciel pokryje koszty szkód zależnie od wybranego wariantu - nawet do 200 tys. zł
 • szeroka ochrona rowerowego casco - zadziała w przypadku kradzieży roweru z zamkniętego pomieszczenia, np. mieszkania lub piwnicy, jak i z ulicy, gdy rower był przypięty np. do stojaka. Odszkodowanie z ubezpieczenia roweru dostaniesz także, jeśli rower uległ uszkodzeniu w czasie wypadku lub w wyniku np. pożaru lub powodzi.

Pierwsze kroki z hulajnogą elektryczną

Skąd pochodzą producenci hulajnóg elektrycznych?
Producenci pochodzą z Polski, Korei, Chin oraz Stanów Zjednoczonych.
Czym jest elektroniczna hulajnoga i jak działa?
Jest to hulajnoga, która jest napędzana silnikiem elektrycznym, dzięki czemu można na niej jechać bez żadnego wysiłku fizycznego. E-hulajnogi mają co najmniej dwa biegi, które można zmieniać za pomocą manetki gazu. Standardowa prędkość hulajnogi elektrycznej wynosi 25 km/h.
Jak wybrać odpowiednią wysokość hulajnogi elektrycznej?
Jeżeli wybierasz standardową e-hulajnogę, to wybierz model, w którym kierownica sięga do pępka. Gdy zdecydujesz się na mocniejszą wersję, kierownica powinna być na wysokości klatki piersiowej.
Jak samodzielnie złożyć hulajnogę elektryczną?
Z odpowiednim wyczuciem pociągnij za dźwignię mechanizmu składania. Następnie lekko odchyl sztycę kierownicy (rurkę, do której mocowana jest kierownica) i złóż hulajnogę, zatrzaskując ją na haczyku. I możesz ruszać!
Jakie koła powinna mieć hulajnoga wyczynowa?
Do jazdy wyczynowej polecamy koła polimerowe oraz poliuretanowe.
Po jakiej drodze mogę jeździć hulajnogą elektryczną?
Wejdź na tę stronę i sprawdź aktualne przepisy kodeksu ruchu drogowego.
Jak mam przygotować e-hulajnogę do transportu?
Najpierw złóż hulajnogę, a następnie odpowiednio ją zabezpiecz przed uszkodzeniem. Możesz do tego wykorzystać oryginalne wypełniacze lub folię bąbelkową. Nie zapomnij też o spakowaniu ładowarki.
Jak mogę zabezpieczyć e-hulajnogę przed kradzieżą?
Wystarczy, że kupisz zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do hulajnóg. Ich wybór jest obecnie bardzo duży.
Ile czasu zajmuje ładowanie e-hulajnogi?
Potrzebujesz na to od 4 do 6 godzin.
Jak przechowywać hulajnogę elektryczną?
Najlepiej przechowywać ją w suchym miejscu w temperaturze pokojowej nie niższej niż 10ᵒC.
Czy na hulajnodze mogą jeździć dwie osoby?
Jest to zabronione i karane mandatem.
Jakie jest maksymalne obciążenie hulajnogi elektrycznej?
W większości naszych e-hulajnóg maksymalny udźwig wynosi 120. Mamy również takie modele, które wytrzymują obciążenie do 150 kg.
Co dostaję w zestawie z e-hulajnogą?
Każdy zestaw zawiera: ładowarkę, instrukcję obsługi oraz podstawowe klucze montażowe.
Czy dzieci mogą używać hulajnogi elektrycznej?
Tak, o ile skończyły 10 lat. Wskazówka: osoby od 10. do 18. roku życia muszą mieć wyrobioną kartę rowerową lub prawo jazdy kategorii AM, A1, B1 lub T, by móc jeździć na e- hulajnodze.
Czy mogę parkować hulajnogę w każdym miejscu?
Szczegółowe zasady odnośnie miejsc parkowania e-hujalnogi znajdziesz tutaj.
Czy potrzebuję kasku podczas jazdy na hulajnodze elektrycznej?
Nie ma takiego obowiązku prawnego, ale w trosce o Twoje bezpieczeństwo zdecydowanie zalecamy.

PZU Bezpiecznie na Hulajnodze

Pewna ochrona osób, które posiadają własne hulajnogi lub korzystają z miejskich hulajnóg. Ubezpieczenie składa się z
Casco hulajnogi
wypłata z polisy nastąpi, gdy Twoja hulajnoga zostanie ukradziona lub ulegnie zniszczeniu ulegnie hulajnoga (także wynajęta) lub zostanie Ci ukradziona
OC w ruchu
Ubezpieczenie pokryje szkody do 500 tys. zł, które wyrządzisz jadąc na hulajnodze - gdy na skutek wypadku, za który ponosisz odpowiedzialność ucierpi inna osoba lub jej mienie np. rower, samochód lub inna hulajnoga.
NNW z leczeniem i rehabilitacją
otrzymasz do nawet 30 tys. zł, jeśli doznasz kontuzji powodującej trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku czy jazdy na hulajnodze. Otrzymasz także zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji kontuzji, która spowodowała trwały uszczerbek na zdrowiu.
OC za hulajnogę wynajętą
ochrona do 1000 zł za szkody w wypożyczonych hulajnogach, które działają w systemach miejskich.
Dlaczego warto?
 • elastyczny program - możesz wykupić ubezpieczenie na 30 dni lub na cały rok
 • atrakcyjna cena - od 20 zł za roku lub 150 zł rocznie
 • możliwość ubezpieczenia własnej hulajnogi do 12 miesięcy od zakupu. Masz możliwość ubezpieczenia nawet 3-letniego urządzenia w przypadku kontynuacji ubezpieczenia.
 • dostępne są 4 warianty ubezpieczenia, dzięki możesz dopasować poziom ochrony do swoich potrzeb.
 • wygodne rozwiązanie – wykupujesz ochronę na 30 dni z możliwością automatycznego zawarcia umowy na kolejny miesiąc

Forma zakupu i płatność

Jak mogę złożyć zamówienie na stronie electofun.pl?
Zamówienie można złożyć na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. By rozpocząć należy wybrać wymarzony sprzęt na stronie i wejść w aukcje produktu. Następnie kliknąć w przycisk „dodaj do koszyka”. Kolejnym krokiem jest złożenie zamówienia, w tym celu należy wejść do zakładki „koszyk”. Jeśli lista produktów się zgadza klikamy „przejdź do dostawy”. Tu należy uzupełnić dane adresowe, wybrać przewoźnika, który ma realizować dostawę, wybrać metodę płatności oraz po zapoznaniu się z regulaminem - zaakceptować. Po kliknięciu „zamawiam i płacę” zostanie wyświetlone potwierdzenie złożenia zamówienia i wymarzony sprzęt już jest Twój - wystarczy czekać na jego dostawę.
Jakie są formy płatności w electofun?
Metody płatności w sklepie internetowym electofun.pl:
 • blue media – czyli szybkie i bezpieczne płatności online za pomocą przelewu internetowego, blikiem lub za pomocą karty kredytowej
 • płatność przy odbiorze gotówką (limit w kwocie 6500 zł przy płatności kurierowi) lub kartą (limit w kwocie 11 000 przy płatności kurierowi zł)
 • leasing
 • raty
Po złożeniu zamówienia w celu zmiany metody płatności prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
Oczywiście. Jednak skontaktuj się najpierw z naszym konsultantem.
Czy mogę kupić sprzęt na fakturę?
Jak najbardziej dowodem zakupu może być również faktura. W celu jej wystawienia należy przy wypełnianiu danych adresowych w przeznaczonym miejscu zaznaczyć opcję FV i uzupełnić dane firmy.
Czy mogę otrzymać fakturę proforma?
Oczywiście, w tym celu prosimy o kontakt mailowy info@electofun.pl
Czy muszę zakładać konto w serwisie, by złożyć zamówienie?
Założenie konta do złożenia zamówienia nie jest konieczne, choć znacząco ułatwia śledzenie jego realizacji. Jest możliwość złożenia zamówienia jako „gość” bez konieczności rejestracji.
Jak mogę zmienić dane osobowe?
Dane osobowe na koncie Electofun.pl można zmienić wchodząc po zalogowaniu się w zakładkę dane/adresy. W celu zmiany danych osobowych w zamówieniu po otrzymaniu potwierdzenia skontaktuj się z konsultantem.
Jak mogę zresetować hasło do konta?
Należy wejść do panelu logowania, kliknąć w „nie pamiętasz hasła?”, następnie podać adres e-mail i „wyślij”. Po chwili na podany adres e-mail otrzymasz dalsze instrukcje.

Zamówienie

Czy mogę sprawdzić status zamówienia?
Status zamówienia możesz na bieżąco śledzić w swoim koncie Electofun. Dodatkowo powiadomienia o realizacji wysłane są poprzez wiadomości mailowe.
Czy mogę edytować moje zamówienie?
W tym celu prosimy o kontakt z konsultantem, który pomoże dokonać zmian w zamówieniu.
Dlaczego moje zamówienie zostało anulowane?
Najczęściej zamówienia są anulowane ze względu na brak płatności, błędy w zamówieniu lub brak wybranego sprzętu. W celu poznania przyczyny anulacji zamówienia prosimy o kontakt z konsultantem.
Co zrobić, gdy nie widzę mojego zamówienia po zalogowaniu się na konto?
Czasem może to chwile potrwać nim zamówienie będzie widoczne na Twoim profilu, gdy jednak nie będzie widoczne po czasie prosimy o kontakt z konsultantem.
Jak ustawić inny adres dostawy niż ten, który jest podany na fakturze?
Przy składaniu zamówienia należy uzupełnić osobno dane dostawy i dane do faktury.

Dostawa

Jaki jest koszt dostawy zamówionego sprzętu?
Informacje na temat kosztów dostaw znajdziesz klikając tutaj.
Czy mogę zamówić sprzęt za granicę?
Zamówienia realizujemy tylko na terenie Polski.
Jak długo trwa dostawa produktów?
Dostawa produktów jest zależna od wybranego sposobu dostawy oraz wybranego produktu. Jednak w większości przypadków można spodziewać się sprzętu 2-3 dni robocze po złożeniu zamówienia.
Jak mogę śledzić status dostawy?
Gdy zamówienie zostanie zrealizowane i opuści magazyn otrzymasz numer listu przewozowego, pod którym zamówienie jest transportowane. Poprzez link możesz śledzić dostawę na stronie przewoźnika realizującego dostawę.
Czy mogę zmienić adres doręczenia po złożeniu zamówienia?
Jest to możliwe do momentu nadania paczki, by zmienić adres jak najszybciej skontaktuj się z konsultantem.
Czy mogę odebrać sprzęt zamówiony przez Internet w salonie stacjonarnym?
Zamówienia złożone online można odebrać w dowolnym salonie Electofun. O możliwości odbioru zamówienia zostaniesz powiadomiony przez salon realizujący zamówienie. Wyjątkiem mogą być duże produkty, których dostawa do Salonów może być niemożliwa.
Ile mam czasu na odbiór zamówienia?
Zamówienie złożone online z odbiorem osobistym w sklepie należy odebrać w ciągu 7 dni. Jeśli jest to niemożliwe prosimy o kontakt z salonem Electofun.
Czy mogę wydłużyć czas odbioru zamówienia?
Skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Zwroty i reklamacje

Jak mogę złożyć reklamację?
Cała procedura gwarancyjna opisana jest w zakładce Gwarancja i serwis na dole strony.
Czy mogę zwrócić zamówiony sprzęt?
Procedura zwrotu zamówienia jest opisana w zakładce 100 dni na zwrot.
W jaki sposób dostanę zwrot pieniędzy za sprzęt?
Zwrot środków jest wykonywany przez zwrot na numer rachunku bankowego podanego w formularzu zwrotu.
Ile trwa gwarancja?
Gwarancja jest ważna przez 24 miesiące.
Co obejmuje gwarancja?
Gwarancja obejmuje cały sprzęt, w tym silnik i baterię.
Czy w ramach gwarancji obowiązkowe są przeglądy w autoryzowanym serwisie?
Tak.
Czy electofun zajmuje się naprawą pogwarancyjną?
Oczywiście. Naprawiamy e-hulajnogi i e-rowery, które zostały u nas zakupione.
Jak mogę skontaktować się z serwisem?
Wystarczy, jeżeli skontaktujesz się z wybranym salonem stacjonarnym.
Czy wszystkie części zamienne są dostępne od ręki?
Większość części jest dostępna od razu, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy musimy je zamówić.
Koszyk

The cart is empty.

You can try some popular tags here:

Konto

Konto

Nie masz konta?
Stwórz konto
4
4.8 - Ocena na Opineo!