Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sortuj wg:
Electofun Sp. z o.o.
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!
Chcesz wejść w świat elektromobilności? Marzy Ci się szybkie, a zarazem ekscytujące, docieranie do celu?
Zatem jesteś we właściwym miejscu.
Kim jesteśmy?
Przede wszystkim pasjonatami elektromobilności i nowości technologicznych! I to od wielu lat. W 2016 roku powstał electofun i był to pierwszy w Polsce salon sprzedaży pojazdów elektrycznych. Jednak nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku, gdy stopniowo wdrażaliśmy i rozwijaliśmy nowe propozycje w dziedzinie elektromobilności. Potem przyszedł czas na jazdy próbne e-rowerami, które od razu nam uświadomiły, że rowery i hulajnogi elektryczne zrewolucjonizują transport indywidualny i zyskają na popularności.

Na przełomie 2011/2012 roku do naszej oferty wprowadziliśmy elektryczne hulajnogi, będące w tamtym czasie całkowitą nowością. Gdy testowaliśmy pierwszy model Frugal Basic, jeżdżąc nim po mieście, to przechodnie robili sobie z nim zdjęcia.

Najważniejszym krokiem w naszej przygodzie z elektromobilnością było otwarcie dwóch salonów stacjonarnych we Wrocławiu, a także stworzenie sklepu internetowego, gdzie można zamówić wymarzony sprzęt o każdej porze i z dowolnego miejsca. Obecnie znajdziesz nas także w Gdyni, Szczecinie, Warszawie oraz Łodzi. A to dopiero początek, bo będziemy pojawiać się w kolejnych lokalizacjach. A w 2022 roku otworzymy we Wrocławiu kolejne centrum logistyczne do obsługi zamówień, żeby jeszcze lepiej spełniać Wasze potrzeby i oczekiwania.
Czy jeździmy na elektrycznych rowerach i hulajnogach?
Tak, bardzo często. Uwielbiamy testować nowe sprzęty, wtedy najwięcej się o nich dowiadujemy. Wiedza czerpana z doświadczenia jest najbardziej wiarygodna. Dlatego wiemy, jak zaprezentować Ci produkt, na co zwrócić szczególną uwagę. A poza tym, szybciej dojeżdżamy do pracy i jesteśmy naładowani dobrą energią!
Jesteśmy wsparciem dla Ciebie
Naszą markę tworzymy dla Ciebie. Opowiemy Ci o każdym produkcie z naszej oferty, wskażemy jego największe atuty. Zaproponujemy najbardziej dopasowaną opcję do Twoich oczekiwań i budżetu. Zapewniamy też pełne wsparcie posprzedażowe oraz serwisowanie „elektryków”. Doradzimy Ci, jak konserwować e-rowery i e-hulajnogi. Zastanawiasz się, czy elektromobilność jest dla Ciebie? Przyjdź do naszego salonu i najpierw przetestuj. My też lubimy jeździć na sprawdzonych sprzętach.

electofun to dynamicznie rosnąca sieć salonów firmowych, a także sklep internetowy – dostępny zawsze, gdy tego chcesz. Profesjonalni doradcy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego e-pojazdu, a także zaproponują najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Atrakcyjne promocje oraz wysokiej jakości obsługa posprzedażowa są jednym z naszych znaków rozpoznawczych. Zebrane doświadczenie i wiedza pozwoliły nam na stworzenie wysokiej jakości marek własnych Funbike i Funscooter, dostępnych tylko w sieci electofun. Marki własne electofun to produkty bardzo starannie przygotowane, a wyróżnia je korzystna cena względem rewelacyjnych parametrów.

Naszą siłą jest zespół młodych i ambitnych ludzi, naładowanych pasją i starających się sprostać najwyższym oczekiwaniom. Współpracujemy z największymi markami z całej Europy i systematycznie rozwijamy sieć sprzedaży. Dziś electofun to lider branży, który tworzy przyszłościowe rozwiązania, nieustannie się rozwija, dostarczając najwyższą jakość na każdym etapie działania.
Zacznij z nami przygodę z elektromobilnością już dziś!
Wybierz się z nami na wirtualny spacer!
Koszyk

The cart is empty.

You can try some popular tags here:

Konto

Konto

Nie masz konta?
Stwórz konto
4
4.8 - Ocena na Opineo!