Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

zamknij
Electofun

electofun to pasja, wytrwałość i doświadczenie.

Marka electofun rozpoczęła działalność 15 marca 2016 roku i od początku przyświecała nam wizja stworzenia miejsca, w którym Klient mógłby zaopatrzyć się we wszelakie elektryczne pojazdy miejskie o najlepszym stosunku jakości do ceny. Dzięki wytrwałości i konsekwentnym działaniom firmy, electofun obecnie to największe centrum elektrycznych pojazdów w Polsce. Znaleźć tu można szereg pojazdów miejskich i pozamiejskich: od elektrycznych hulajnóg, rowerów, deskorolek, aż po elektryczne quady, segwaye czy wiele innych wehikułów – i to nie tylko elektrycznych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne podejście do Klienta. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość bezpłatnego sprawdzenia e-pojazdów osobiście w naszych salonach firmowych we Wrocławiu, gdzie zapoznać się można także w pełni z obszerną ofertą.

Naszą misją jest stworzenie najbardziej profesjonalnego oraz największego sklepu internetowego z elektrycznymi pojazdami oraz największej sieci salonów electofun rozlokowanej na terenie całego kraju. Sukcesywnie dążymy do tego celu poprzez nieustanne powiększanie oferty o nowe marki i pojazdy elektryczne najwyższej jakości.

W ofercie znaleźć można ponad 400 różnorodnych modeli elektrycznych pojazdów – zarówno miejskich jak i pozamiejskich – oraz ponad 600 różnych części zamiennych, akumulatorów czy dodatkowych akcesoriów. Znajdzie się też coś dla najmłodszych: oferujemy kilkanaście modeli hulajnóg dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z topowymi i sprawdzonymi markami zajmującymi się produkcją e-pojazdów takimi jak Frugal, Razor, Ecobike, Airwheel, GoBoard, Yedoo, Kawasaki, Overfly, Meteor, Maxim, Zasada, Egret, Dualtron, Speedway, Force, Beamie, Bike on Wax, Abus, Giant, Bottari, Techlife, Yuneec i wiele innych. 

Dzięki ciągłym szkoleniom naszych pracowników z zagadnień handlowych jak i technicznych gwarantujemy wszystkim Klientom miłą obsługę na najwyższym poziomie, zarówno w sklepie online, jak i w salonach – nie straszne nam jest żadne pytanie!


Electofun - rowery elektryczne, elektryczne hulajnogi, elektryczne deskorolki, elektryczne quady, segway'e i akcesoria - sklep online oraz salon we Wrocławiu.

4