Cofnij
Rowery elektryczne Funbike na sezon 2023

Rowery elektryczne Funbike na sezon 2023

Rozpoczynamy sezon 2023, proponując modele rowerów elektrycznych polskiego producenta Funbike. Solidny e-pojazd to doskonały towarzysz na wiosenne i letnie wycieczki rowerowe. Decydując się na zakup elektryka, warto postawić na rodzimą markę. Rowery elektryczne Funbike na sezon 2023 łączą w sobie wysoką jakość komponentów z atrakcyjną ceną. Oferta producenta bogata jest w modele zarówno do jazdy miejskiej, jak i poruszania się po nieco bardziej wymagającym terenie.

Ekologiczne rowery elektryczne Funbike

Ekologiczne rowery elektryczne Funbike

Coraz częściej na miejskich ścieżkach rowerowych możemy spotkać e-pojazdy. Udział elektrycznych rowerów i e-hulajnóg w obszarach miejskich nieustannie wzrasta - nic dziwnego, bowiem posiadanie elektryka niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim silnik elektryczny - w odróżnieniu od silnika spalinowego - jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Ponadto e-pojazdy są odpowiedzią na nieustannie wzrastające ceny paliw, ponieważ akumulator elektryka ładowany jest przy udziale energii elektrycznej.

Zanim zdecydujemy się na zakup e-roweru, warto jest zestawić ze sobą kilka modeli, aby móc zainwestować w e-pojazd maksymalnie dopasowany do naszych potrzeb. Polski producent Funbike proponuje nam zróżnicowane modele e-rowerów na sezon 2023. Bogata oferta elektryków pozwoli wybrać idealny model względem preferencji.

Rower elektryczny FUNBIKE E-COMPACT 3.0 2023

E-compact rower elektryczny Funbike

Pierwszą propozycją od marki Funbike jest model E-COMPACT 3.0 2023. E-pojazd dostępny jest w kolorze czarnym bądź srebrnym. W elektryku zastosowano bezszczotkowy silnik Bafang o mocy nominalnej 250 W z możliwością zwiększenia do 320 W. Rower elektryczny wzbogacony został w pojemną baterię litowo-jonową 14,5 Ah, dzięki czemu możliwe jest przejechanie na jednym ładowaniu aż 120 km. Model składany o wadze zaledwie 19 kg doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które poszukują kompaktowego e-pojazdu łatwego w obsłudze. FUNBIKE E-COMPACT 3.0 2023 posiada niezawodne hamulce, przerzutkę tylną, komfortową amortyzację, oświetlenie LED z akumulatora i czytelny wyświetlacz LCD.

Rower elektryczny FUNBIKE URBAN 2023

Urban rower elektryczny Funbike

Kolejną propozycją jest model FUNBIKE URBAN 2023 w dwóch wariantach - z ramą 17” bądź 19”. Elektryk posiada mocny silnik Bafang o mocy nominalnej 250 W i maksymalnej 560 W, dzięki czemu jest w stanie osiągnąć prędkość do 25 km/h. Podobnie, jak w modelu poprzednim, FUNBIKE URBAN 2023 wzbogacony jest w litowo-jonowy akumulator o pojemności 14,5 Ah, dający maksymalny zasięg 120 km. E-rower idealnie sprawdzi się podczas jazdy miejskiej, jest bowiem niezwykle komfortowy w poruszaniu się. Design z niskim przekrokiem pozwala wygodnie wsiadać i zsiadać z elektryka. Nieduża waga 21,9 kg w połączeniu z kołami o średnicy 26” gwarantują dynamiczną jazdę po mieście.

Rower elektryczny FUNBIKE DIAMOND 2023

Diamond rower elektryczny Funbike

Miłośnikom górskich wycieczek producent Funbike proponuje model DIAMOND 2023. Rower elektryczny dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnej oraz niebieskiej. Trekkingowy elektryk posiada nowoczesny silnik o mocy nominalnej 250 W oraz maksymalnej 760 W, która pozwala osiągnąć prędkość aż do 40 km/h. Pojemny akumulator 14 Ah umożliwia przejechanie do 130 km na jednym naładowaniu. Optymalna konstrukcja, ergonomiczna rama, amortyzowany widelec z blokadą, hydrauliczne hamulce, duże koła 28” i opony TRC o szerokości 1,8” sprawiają, że FUNBIKE DIAMOND 2023 bez problemu poradzi sobie z wymagającym terenem.

Rower elektryczny FUNBIKE EVO 2023

EVO rower elektryczny Funbike

Modelem polecanym na sezon 2023 jest również FUNBIKE EVO 2023. Do wyboru mamy trzy rozmiary ramy - 17”, 19” oraz 20”. Elektryk trekkingowy wyposażony został w wydajny silnik o mocy nominalnej 250 W i maksymalnej 560 W. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 14,5Ah pozwala przejechać nawet do 120 km na jednym ładowaniu. FUNBIKE EVO 2023 z niezawodnym wspomaganiem w sześciu różnych trybach bardzo dobrze radzi sobie zarówno w górach, jak i w mieście. Dodatkowe 3 tryby jazdy, waga 24,5 kg i amortyzowany widelec, hamulce tarczowe Tektro gwarantują przyjemną oraz wygodną podróż.

Rower elektryczny FUNBIKE RANDAN 2023

Randan rower elektryczny Funbike

Na uwagę zasługuje również model FUNBIKE RANDAN 2023. Rower elektryczny nabyć możemy w dwóch wersjach z ramą 19” oraz 21”. W e-rowerze zamontowany został nowoczesny silnik o mocy nominalnej 250 W i maksymalnej 560 W. Dodatkowo zastosowano w nim pojemny akumulator 14,5 Ah z portem USB, dzięki któremu możemy naładować smartfon podczas jazdy. FUNBIKE RANDAN 2023 to propozycja dla fanów górskich przejażdżek. Elektryk waży zaledwie 22,5 kg, mimo to jest w stanie udźwignąć aż 125 kg. Amortyzowany widelec ze skokiem rzędu 100 mm, podwójne przerzutki, hamulce hydrauliczne i ergonomiczna pozwalają pokonywać nawet najtrudniejsze szlaki.

Rower elektryczny FUNBIKE LEVART X2 2023

Levart X2 rower elektryczny Funbike

Ostatnią propozycją na sezon 2023 od marki Funbike jest LEVART X2 2023. Elektryk dostępny jest w barwie czarnej oraz niebieskiej. Zastosowanie nowoczesnego silnika Ananda M81 daje e-rowerowi moc nominalną 250 W i maksymalną aż 600 W. Wydajny akumulator 14 Ah gwarantuje zasięg do 135 km. FUNBIKE LEVART X2 2023 to model trekkingowy zapewniający wygodę podczas górskich przejażdżek dzięki amortyzowanemu widelcowi posiadającemu skok rzędu 100 mm. Pokonywanie nierówności terenu jest niezwykle łatwe, a wspomaganie, hydrauliczne hamulce, przerzutki Shimano DEORE oraz waga zaledwie 24,5 kg zapewniają komfortową i dynamiczną jazdę.

Szukasz solidnego e-roweru na sezon 2023? W ofercie naszego sklepu znajdziesz wytrzymałe rowery elektryczne od producenta Funbike w atrakcyjnej cenie!