Cofnij
Polskie rowery elektryczne FUNBIKE i ECOBIKE

Rower elektryczny stał się wyznacznikiem miejskiego stylu życia. Coraz częściej na ścieżkach rowerowych spotkać możemy elektryki, które zdecydowanie wyróżniają się na tle tradycyjnych jednośladów. Polscy producenci e-rowerów pochwalić się mogą solidnymi modelami, które poradzą sobie nawet w najcięższych warunkach. Prym na rynku wiodą marki FUNBIKE oraz ECOBIKE, słynące z miejskich i górskich rowerów elektrycznych.

FUNBIKE – niezawodność i solidność

Wielu potencjalnych użytkowników elektryka decyduje się na zakup modelu pochodzącego od polskiego producenta. Chęć wspierania rodzimych biznesów to podejście racjonalne i warto brać tę kwestię pod uwagę podczas wyboru idealnego roweru elektrycznego.Marka FUNBIKE od lat skupia się na dostarczaniu pojazdów elektrycznych wzbogaconych o funkcjonalne rozwiązania. Oferta FUNBIKE to bogaty wachlarz rowerów miejskich i górskich dla wymagającego podłoża. Jazda rowerem elektrycznym po mieście jest wygodna i komfortowa, jednak wiele osób poszukuje nieco mocniejszych wrażeń. Górskie przejażdżki na e-biku z pewnością dostarczą wiele niebywałych doznań. Szybka górska jazda po wzniesieniach między drzewami to zastrzyk adrenaliny i spora dawka endorfin na kolejne dni.

electofun-wpis-funbike-ecobike-u3.webp

FUNBIKE THRON stworzony z myślą o górach

Na pierwszy ogień idzie model FUNBIKE THRON 21" GREEN, który stworzony został z myślą o miłośnikach górskich wycieczek. Zamontowany w e-pojeździe silnik elektryczny o mocy nominalnej 250 W pozwala komfortowo poruszać się po wymagającym terenie. Fanów nieco szybszych przejażdżek ucieszy fakt, że po zdjęciu blokady rower elektryczny osiągnąć może maksymalną prędkość aż do 35 km/h! Jeżeli planujemy dłuższe wyprawy, to model ten sprawdza się doskonale. Akumulator o pojemności 14,5 Ah pozwala przejechać 120 km wyłącznie na jednym ładowaniu. Wyładowany telefon podczas przejażdżki? Nie ma problemu! Akumulator wzbogacony został o port USB, dzięki czemu urządzenie naładuje się w trakcie jazdy. Na uwagę zasługują także solidne koła o średnicy 29", które gwarantują idealną przyczepność. Niezwykła wytrzymałość, amortyzowany widelec z blokadą, podwójne przerzutki czy hamulec z czujnikiem to cechy, jakich poszukuje zapalony fan górskich wycieczek.

electofun-wpis-funbike-ecobike-u4.webp

FUNBIKE EVO L do pracy, szkoły i na uczelnię

Godziny szczytu w większych aglomeracjach miejskich to dla kierowców prawdziwe wyzwanie. Zakorkowane ulice potrafią skutecznie wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej cierpliwe osoby. Rower elektryczny to idealny środek transportu do pracy, szkoły lub na uczelnię. Marka FUNBIKE proponuje zatem miejskiego elektryka, którym dotrzesz zawsze ekspresowo do celu. Użytkownik, poszukujący elektrycznego roweru, którym będzie mógł bezpiecznie poruszać się po miejskich ścieżkach, może wziąć pod uwagę model FUNBIKE EVO L WHITE. Prędkość maksymalna e-pojazdu ze wspomaganiem to 25 km/h. Elektryk nie zawodzi także w przypadku dystansu, jaki pokonać może na jednym ładowaniu. Bateria litowo-jonowa (13 Ah/468 Wh) pozwala przejechać aż 110 km! Rozmiar kół 28” bardzo dobrze radzi sobie na nawierzchni ścieżek rowerowych. W modelu zastosowano interesującą funkcję – dodatkowy akcelerator prędkości „walking assist”. Opcja ta pozwala prowadzić rower elektryczny np. pod górkę z prędkością do 6 km/h. Przyjemna jazda elektrykiem to zasługa m.in. przemyślanej konstrukcji, która zapewnia użytkownikowi bezpieczne i komfortowe podróżowanie po mieście.

ECOBIKE – funkcjonalna nowoczesność

Renomowanym producentem polskich rowerów jest także firma ECOBIKE. Różnorodny asortyment umożliwia dobranie modelu optymalnego pod względem wymagań użytkownika. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, konieczne jest maksymalne dopasowanie elektryka do własnych preferencji. Producent doskonale wie, w jakie funkcjonalności warto wzbogacić swoje elektryki.

electofun-wpis-funbike-ecobike-u5.webp

ECOBIKE LX 500 na wielogodzinne wycieczki

Lubisz pokonywać dłuższe trasy? Często wybierasz się na wielogodzinne wycieczki poza miasto? Poszukiwanie elektryka na wyprawy nie jest łatwym zadaniem. Najmocniejszą pozycją marki jest zdecydowanie model ECOBIKE LX 500. Silnik Ananda dysponuje mocą 250 W, która rozpędza rower elektryczny do 25 km/h. Jednak niewielka zmiana ustawień pozwala osiągnąć moc do 960 W, dzięki czemu poza publicznymi drogami elektryk jechać może z prędkością aż 50 km/h! Możliwość wymiany podstawowej baterii (13 Ah) na akumulator 17,5 Ah gwarantuje przejechanie 150 km na jednym naładowaniu. Ergonomiczna konstrukcja elektryka to maksymalna wygoda podczas jazdy. ECOBIKE LX 500 nie zawiedzie nawet podczas pokonywania wymagających tras. Kłopotliwe podłoże nie stanowi dla e-pojazdu żadnego problemu, bowiem elektryk poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

electofun-wpis-funbike-ecobike-u1.webp

ECOBIKE RHINO – kompaktowy składak

Firma ECOBIKE zadbała także o dostarczenie użytkownikowi kompaktowego modelu ECOBIKE RHINO. Atutem, wyróżniającym rower elektryczny spośród innych modeli, jest możliwość złożenia elektryka. Połączenie niewielkiej wagi z przemyślaną konstrukcją pozwala wnieść rower po schodach. Przechowywanie e-pojazdu nie stanowi żadnego problemu, znajdzie on miejsce w każdym mieszkaniu, domu, garażu bądź w pracy. Pomimo niewielkiej wagi 21,8 kg, solidna konstrukcja elektrycznego roweru jest w stanie udźwignąć aż 125 kg. ECOBIKE RHINO przewieźć możemy w bagażniku samochodu i zabrać na wakacje. Elektryk o nowoczesnym designie wyróżniać się będzie na miejskich ścieżkach rowerowych, przyciągając skutecznie wzrok pozostałych uczestników ruchu drogowego. E-rower posiada silnik o mocy od 250 W do 320 W, dzięki czemu pokonywać może trasy z prędkością aż do 25 km/h.
Polskie elektryczne rowery producentów FUNBIKE i ECOBIKE to inwestycja na lata. Duża różnorodność modeli efektywnych pod względem walorów estetycznych oraz funkcjonalności pozwala dobrać idealny model dla każdego.