Cofnij
Pojazdy elektryczne do jazdy w przestrzeni miejskiej.

Jazda rowerami elektrycznymi oraz elektrycznymi hulajnogami stała się w ostatnich latach bardzo powszechnym rozwiązaniem. Poruszanie się pojazdami z napędem elektrycznym jest bardzo ekonomiczne biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw oraz ceny eksploatacji pojazdów spalinowych. Ponadto hulajnogi elektryczne i rowery elektryczne są pojazdami zeroemisyjnymi co sprawia, że nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Elektryczne pojazdy w mieście – jakie są ich zalety?

Pojazdy elektryczne pozwalają sprawnie i bezproblemowo dotrzeć do pracy, szkoły oraz w wiele innych miejsc. Dzięki możliwości poruszania się po ścieżkach rowerowych gwarantują szybkie przemieszczanie się po mieście w godzinach szczytu. Omiń korki, dotrzyj na czas, ciesz się swobodą! Niewielka waga i rozmiar elektrycznych rowerów oraz elektrycznych hulajnóg pozwalają zabrać Twój e-pojazd gdziekolwiek chcesz. Dodatkową zaletą jest łatwość ich transportu samochodem czy komunikacją miejską oraz łatwość przechowywania. Elektryczne jednoślady są doskonałym środkiem transportu, zarówno do jazdy po mieście, jak i poza nim
Zarówno rower elektryczny, jak i elektryczna hulajnoga gwarantują swoim użytkownikom wysoki komfort jazdy oraz masę wrażeń podczas podróży. Są proste w obsłudze, dlatego chętnie korzystają z nich osoby niemal w każdym wieku. Pozwalają nam zaoszczędzić sił podczas jazdy, dzięki czemu mamy pewność, że po odbytej przejażdżce nie zmęczymy się i nie spocimy, a nasz wygląd będzie nienaganny.

Elektryczny rower czy hulajnoga?

Jak poszczególne pojazdy sprawdzą się w jeździe po mieście? Porównując ze sobą rower elektryczny składany oraz hulajnogę elektryczną, Zobacz co będzie lepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

wpis-pojazdy-miejskie-u3.webp

FUNBIKE E-COMPACT 3.0

Funbike E-Compact 3.0 to elektryczny rower składany wyróżniający się ogromem możliwości. Jest doskonałym wyborem dla osób, które od rowerów wymagają znacznie więcej. Model wyposażony został w bezszczotkowy silnik Bafang oraz wyjątkowo pojemną baterię litowo-jonową, które umożliwiają mu pokonywanie dystansu do 110 km. Rower posiada niezawodny system hamowania, który zapewnia użytkownikowi wysokie bezpieczeństwo. Specjalne czujniki sprawiają, że w chwili wciśnięcia hamulców silnik przestaje pracować, co pozwala kierującemu przejąć pełną kontrolę nad pojazdem. Za dodatkowe wspomaganie roweru podczas bardziej wymagających tras odpowiadają płynnie działające i proste w użyciu przerzutki. Elektryczny Funbike E-Compact 3.0 wzbogacony został też o nowoczesny i odporny na czynniki pogodowe wyświetlacz LCD. Umożliwia on sprawdzenie ważnych parametrów naszego e-bike’a m.in.: poziom naładowania baterii, prędkość, przejechany dystans. Dodatkowo możesz wybrać jeden z trzech trybów jazdy i poziom wspomagania. Dzięki temu, że model wykonany został z aluminiowego materiału wysoko odpornego na uszkodzenia mechaniczne, będzie nam sprawnie służył przez wiele lat. Rower Funbike E-compact jest niebywale lekki, waga to tylko 19kg wraz z akumulatorem. Do tego został wyposażony w bardzo funkcjonalny system składania dzięki czemu w prosty sposób możemy go transportować czy przechowywać. Wymiary po złożeniu to zaledwie 95cm x 60cmx 70cm.
Rower charakteryzuje się klasycznym i eleganckim wyglądem, a jego konstrukcja została dopracowana z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych detali. Cechy te sprawiają, że Funbike E-Compact 3.0 to niezastąpiony środek transportu do jazdy miejskiej.

Funscooter F10 MAX Pro +

wpis-pojazdy-miejskie-u1.webp

Elektryczna hulajnoga Funscooter F10 MAX Pro + to idealny pojazd dla wszystkich miłośników wygodnej i komfortowej jazdy po mieście. Pojazd zapewnia swoim użytkownikom wiele ciekawych możliwości i wysokie parametry, które znacząco wyróżniają tę e-hulajnogę na tle konkurencji. Silnik o mocy szczytowej 750 W oraz solidny akumulator litowo-jonowy pozwalają hulajnodze rozpędzać się nawet do 35 km/h oraz pokonywać trasę blisko 75 km. Czas pełnego ładowania baterii to 7-8 godzin, dzięki czemu bez przeszkód możemy podłączyć hulajnogę do źródła zasilania, podczas gdy my będziemy w tym czasie w pracy. Hulajnoga elektryczna Funscooter F10 MAX PRO+ posiada doskonały amortyzator przedni, który w połączeniu z kołami 10 cali zwiększy wygodę prowadzenia i bezpieczeństwo użytkownika, niwelując odczucie napotkanych na drodze nierówności. Znaczący wpływ na bezpieczeństwo mają również niezawodne hamulce bębnowe oraz elektryczne, które spisują się doskonale, nawet podczas nieprzewidzianych sytuacji, jakie często zdarzają się w podczas jazdy miejskiej. Dodatkowymi zaletami hulajnogi jest jasne oświetlenie LED oraz czytelny i przejrzysty wyświetlacz LCD z komputerem pokładowym, pozwalający w każdej chwili sprawdzić najważniejsze informacje na temat jazdy. Funscooter F10 MAX Pro+ posiada klasę ochrony IPX4 więc jest odporna na zachlapanie, lekki deszcz czy mycie. Wszystko to sprawia, że hulajnoga elektryczna Funscooter F10 MAX Pro+ jest świetnym środkiem transportu nawet w większych w aglomeracjach miejskich.