Cofnij

Nowe rowery elektryczne z rewolucyjnie lekką i smukłą ramą: Insync i Viking

Świat rowerów elektrycznych nie zwalnia tempa. Znając rosnące wymagania naszych klientów, wprowadzamy do oferty dwie nowe marki: Insync i Viking, które zaskakują swoją lekką i smukłą ramą. Oba brandy łączą w sobie najnowsze technologie z niezwykłą estetyką. Te e-rowery to kwintesencja nowoczesnego stylu życia, w którym wygoda i praktyczność spotykają się z elegancją.

Rowery elektryczne marki InSync - nowa marka w Electofun

Insync — Nowoczesność Ukryta w Elegancji

Insync to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka rowerów, której historia zaczyna się w Manchesterze w Anglii. Marka Insync wyróżnia się na tle innych dzięki minimalistycznemu podejściu do designu. Insync Inurban 1.0 Pro Comfort to idealny przykład e-bike’a, który mimo swojej elektrycznej natury, zachowuje klasyczne linie i smukłą sylwetkę. Zintegrowany akumulator i dyskretnie umieszczony silnik sprawiają, że na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać, że mamy do czynienia z e-rowerem. Czy wiesz, że większość elektryków Insync w naszej ofercie waży zaledwie 17,5 kg?! To rower dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i wygodę poruszania się po miejskiej dżungli. W ofercie znajdziesz również modele trekkingowe i miejskie z bardziej sportowym twistem. PRZEGLĄDAJ

Dedykowana aplikacja Insync

Jak na nowoczesną markę przystało, e-bike kontrolujemy z poziomu dedykowanej aplikacji. W aplikacji możesz sterować poziomem wspomagania i oświetleniem, a także korzystać z map offline. Apka, analizując Twoje przejazdy, przygotowuje dane statystyczne takie jak ilość spalonych kalorii czy średnią prędkość jazdy.

Aplikacja mobilna InSync App pełni funkcje wyświetlacza w e-rowerach InSync oraz Viking

Viking — Dziedzictwo w Nowoczesnej Formie

Marka Viking pochodzi z Wielkiej Brytanii i została założona już w 1908 roku przez Alfreda Victora Davies'a w Wolverhampton. Ciągle doskonaląc swoje rowery, już w latach 50, firma Viking była synonimem wyścigów rowerowych. Viking był pierwszą całkowicie brytyjską drużyną na Tour de France w 1955 roku i w trakcie dekady udało jej się zdobyć liczne mistrzostwa.

Rowery elektryczne Viking to hołd dla klasycznych rowerów, ale z silnikiem elektrycznym, który dodaje mocy każdemu obrotowi pedała. Jego wyrafinowany wygląd i prosta konstrukcja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają roweru elektrycznego, ale nie chcą rezygnować z praktycznej i lekkiej ramy.

Rowery elektryczne marki Viking w ofercie Electofun

Technologia i design idące w parze

Obie marki, Insync i Viking, oferują rowery, które są nie tylko bardzo estetyczne, ale i inteligentne. Wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak systemy wspomagania pedałowania czy zaawansowane baterie, zapewniają niezrównaną wydajność i komfort jazdy. To rowery, które zmieniają oblicze mobilności miejskiej, oferując alternatywę dla zatłoczonej komunikacji miejskiej i dojazdów samochodem na zakorkowanych ulicach.

Odkryj pełną gamę modeli Insync i Viking, które definiują przyszłość miejskiej mobilności.